COVID-19: МОН розробило законопроєкт про захист освітян

Відомством розроблений законопроєкт про гарантії, пов'язані з поширенням COVID-19

COVID-19: МОН розробило законопроєкт про захист освітян

Міністерством освіти і науки розроблений законопроєкт про додаткові гарантії педагогічним та науково-педагогічним працівникам закладів освіти, пов'язані з поширенням гострої респіраторної хвороби (COVID-19).

Про це під час брифінгу повідомив в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, наразі цей законопроєкт доопрацьовується в Офісі Президента та буде поданий до парламенту як пріоритетний від Президента України.

Інших подробиць змісту проєкту документа в.о. міністра освіти не повідомив.

Також Сергій Шкарлет нагадав, що у вересні Міністерством освіти було підписано Меморандум про співробітництво з п’ятьма провідними страховими компаніями, згідно з яким учасникам освітнього процесу надаються пільгові умови страхування від коронавірусної інфекції.

Освіта.ua
03.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
А чому ніхто із вас не заікнеться про тех.пермонал.Хіба люди не там працюють де педагоги?Чи технічка,слюсар,секретар,завгосп та поварі не в небезпеці?чи вони не.такі люди як педагоги.Цим трудягам плаття мізерні оклади.В них не має допомоги на оздоровлення. Але сами вони в більшій небезпеці, одні дезенфікуючі засоби цілий день понюхати та помити ними. Згадайте про цих людей без них ви не.
вреднюля
пока примут - половина помрет, половина переболеет, а потом глядишь и вакцинку подвезут. Я уже переболела, хорошо, что без последствий, тест был здан, больничный написан на ковид. У меня вопрос, а кто уже переболел, будет компенсация или нет. Заболела, когда началась дистанция, но уроки выкладывай и детей консультируй, а состочние такое, что промто хочется лечь и умереть. Послала всех куда подальше - у меня больничный????
Юрій
Дуже вчасно!!!! Уроди ви зелені!!!! Вас проклянуть люди, які виживуть після цього жаху!!!!
куку
Для Юрій: Шкарлет не зеленый, он сине-зеленый, там еще Партия регионнов оттерок дает. Вы на его интелектуальное лицо посмотрите. Там мозг интелектом не обезображен. Подозреваю по профсоюзной линии продвигался, потом ректором стал. Вы понимаете, ректором ставят - хто пилить и делиться согласен, а там большого ума не надо. Твое дело нужные бумажки подписать.
Коментувати
Марина
Захворіла в кінці вересня. Тест ніхто не проводив, шукати приватну лабораторію, живу в селі, не до того було. Лікувалась вдома згідно рекомендацій сімейного лікаря. В карточці запис про грз, хоча зник нюх і відчуття смаку, відновився поступово лише через місяць. Кому і що я доведу?! Зараз відчуття постійної втоми і слабкості, але працюй, на дистанційну в селі ніхто не ходить
Бідний учитель
Для Марина: Як маніпулюють марини. Не до того, це нагадує фразу- то таке. Замість того щоб прийти до сімейного лікаря, отримати направлення на безкоштовне ПЛР і лікарняне , яке оплачується, свою сідницю важко підняти і напрягти себе, а потрібно йти заражати інших і розповідати, яка важка в неї доля. Хитрозроблені хохли(((
Вчителька
Та що ви кажете?Розумні всі поставали.У нас місто і жодному не дали направлення на тест безкоштовно!Сказали,що не передбачено.І дзвонила на гарячу лінію,і з завідувачкою амбулаторії спілкувалася-вимагала тест.І що?Нічого!Немає грошей на тести.
бабуся
Для Бідний учитель: Бажаю опинитись на моєму місці. В селі немає сімейного лікаря, жорсткий карантин, автобуси не ходять, а внук - горить. Швидка на температуру до 40 не виїжджає, На машині без направлення довезли до районної лікарні. Не приймають - немає направлення сімейного лікаря. Через скандал прийняли, виписали ліків на тисячу гривень. Ніхто навіть аналізу крові не зробив. "Корновірус" сказали. Відправили додому. А через 3 дні дитини не стало. Острий лейкоз. Ось Вам і вся медицина. І я вірю Марині. Бо сама в такій шкурі побула. Безвихідь. Особливо в селах.
Коментувати
Алла
А сколько коллег приходится заменять! Чисто физически работаешь на износ. У нас половина точно переболела, одна умерла в ковидном отделении.
Ольга
А які докази повинні будуть представити вчителі, щоб довести, що заразилися в школі? Нема доказів- нема страхової виплати. А Шкарлет увесь у білому і на коні ( рятівник усіх знедолених учителів)
Олена
Еле выкарабкалась.
Леонид
Примут когда все переболеем. Я прошлую в пятницу подхватил эту дрянь, теперь только надеюсь чтоб еще хуже не стало.
Очередное нытье
Не доработают. А если и доработают, то не примут. А если и примут, то не вступит в силу. А если и вступит, то не будет выполнятся. А если и будет, то ты болеешь насморком а не ковидом - хер тебе, а не компенсация.
:)
Для Очередное нытье: але ж як вони імітують бурну діяльність!!! Як розповсюджують інформацію про свою турботу на все своє бурократичне серденько :)
Валентіна
А працюючих пенсіонерів, згідно поийнятого закону в січні 2020р., в супереч Конституції України- з 1 липня всіх позвільняють і все меньше депутатам і президенту прийдеться " захищати" педагогів. Педагоги- пенсіонери будуть помирати не тільки від covid, але і від голоду з їхніми пенсіями: 2 - 3 тись. грн. Порушення Конституції - це порушення прав людини .
Коментувати