Влада проводить консультації щодо необхідності локдауну

Представники уряду зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації

Влада проводить консультації щодо необхідності локдауну

Представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Про це йдеться у повідомленні Офісу Президента України.

Зокрема, нарада відбудеться за участі міністрів охорони здоров'я, економіки, внутрішніх справ, а також представників Ради національної безпеки і оборони.

Планується, що про результати буде повідомлено якнайшвидше, щоб поінформувати людей заздалегідь і підготуватися з точки зору економіки та надання послуг населенню.

За словами Володимира Зеленського, зараз необхідно визначитися з реалістичними прогнозами, щоб зрозуміти, чи витримає навантаження наша медична система та наша економіка.

«Ми розробили економічну програму допомоги, постійно вдосконалюємо систему охорони здоров'я. Треба, щоб і бізнеси, і люди були готовими, якщо уряд вважатиме, що жорсткого карантину не оминути», – зазначив Президент України.

Освіта.ua
30.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Романія
Учні повинні вчитися! Оскільки,дистанційне навчання і так призводить до того,що більшість учнів не мають доступу до техніки і не приймають участь у такому навчанні! Слово вчителя,спілкування є важливе! Транспорт повинен також ходити!
123
Для Романія: Так пусть учатся. На дому. Те 20% которые реально в школу ходят учится смогут пару месяцев учится самостоятельно. А хуита (80%) это менеджеры и трактористы в самом худшем понимании этих слов. Им учеба, судя по их поведению, не нужна.
321
Для 123: 80% это 9класов-бурса-Польша)))
2
транспорт то может и ходить ... но вот в район без других пассажиров не уедишь
Коментувати
Роман
Достатньо навчальні заклади перевести на дистанційне навчання і ніякого локдауну не потрібно буде. Найбільше інфекційні захворювання поширюються в дитячих колективах і контактність найбільша там же, а не в б удівельному магазині, куди заходить пару чоловік на годину і 1000 метрів квадратних
Ні локдауну
Зараз увесь світ ходить і ризикує своїм життям!!!Не тільки педагоги.!Для людей цей локдаун страший самого вірусу.Я не за підприємців,не про бізнес говорю зараз.Про звичайних найманих працівників,які залишаться без своїх мізерних доходів.І не дай Бог цим розпорядникам наших судьб прийде в голову зробити це протягом грудня-ви підете проти простих людей і залишите народ без засобів для існування як мінімум на два місяці,адже половина січня у будь-якому випадку все простоює.Люди у відпустках за свій Якщо запроваджувати-то тільки на свята.
да локдауну
Для Ні локдауну: а ты чего не читал прошлые новости? В лркдаун школы будут работать... зато в прмтоварный будет не попасть... да и транспорт...врятли он будет работать для нескольких человек
Коментувати
Местный
В итоге всё равно педагоги будут ходить и рисковать собственным здоровьем и жизнью - они же не люди.
сергій
Для Местный: здоровя педагогів нікого не хвилює
Коментувати