Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня

Рішення Кабінету Міністрів передбачає посилення низки обмежувальних заходів у регіонах

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня.

Відповідне рішення ухвалено Кабінетом Міністрів 26 серпня.

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, рішення Кабміну передбачає посилення низки обмежувальних заходів.

Зокрема, будуть посилені обмежувальні заходи на території регіонів.

«Це пов’язано з різким зростанням кількості випадків коронавірусної хвороби. Нам необхідно зрозуміти, що всі ми опинилися в новій реальності і вона диктує нові правила та необхідність суворо дотримуватися заходів безпеки», — заявив очільник МОЗ.

У регіонах із «зеленим» рівнем епідемічної небезпеки буде заборонено проведення дискотек, роботу нічних клубів, діяльність закладів громадського харчування з організації дозвілля, а також проведення концертів (крім тих, що проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності).

Максим Степанов також зазначив, що документ дає органам місцевого самоврядування право на доступ до даних електронного сервісу «Дій вдома» — для поточного контролю осіб, що підлягають самоізоляції або обсервації, та осіб, які порушили правила карантину.

Освіта.ua
26.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
спостерігач
Що таке адаптивний карантин? Скасування марщрутів транспорту, зменшення одиниць транспорту, щоб людей по більше набилося в автобус, який ходить раз на годину або на добу. Черги до пенсійного фонду, банку, медичних закладів та інших державних установ. І ще одна цікава новація в будівлі, де є стільці і кондиціонер, а взимку тепло, стояти не більше трьох осіб, а на вулиці хоч скільки, хоча явище черги не припустиме.