Карантин у квітні не завершиться, - Шмигаль

Кабінет Міністрів розгляне можливість послаблення карантинних заходів не раніше травня

Карантин у квітні не завершиться, - Шмигаль

Кабінет Міністрів розгляне можливість послаблення карантинних заходів не раніше травня. Це відбудеться за умов позитивної динаміки зниження захворюваності на COVID-19.

Про це, під час засідання Кабінету Міністрів, повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, у квітні Україна не буде послаблювати карантинні заходи.

«Якщо буде зафіксовано динаміку зниження захворюваності, то лише в травні місяці ми почнемо вести розмову про можливе послаблення карантинних заходів. Це точно не буде зроблено 14 квітня, як було повідомлено деякими інформаційними каналами», - сказав прем’єр-міністр.

Він також наголосив, що Кабінет Міністрів протягом квітня не має наміру відступати від того карантинного режиму, який оголошений до 24 квітня, і можливо, буде продовжений до початку травня.

«В травні, за умов позитивної динаміки ми запустимо економіку України за визначеним планом, який буде додатково повідомлений», - сказав Шмигаль.

Окрім того, він закликав не піддаватись фейкам , що попадають в інформаційний простір.

Освіта.ua
08.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
людина
Чому в регіонах не платять учителя-сумісникам? Куди дивиться профспілка освітян? Чи вчителі мають ущільнювати матеріал задурно?
Петро Дмитрович
"...ми запустимо економіку України за визначеним планом, який буде додатково повідомлений..." А план той у нас є кому скласти? Я чомусь сумніваюсь...
Родители
Уважаемое МОН! Большая просьба, завершить начитку предметов в дистанционной школе! То есть - в случае завершения карантина в мае, все равно продолжить запись уроков, чтобы каждый предмет каждого класса был записан не только за четвертую четверть, а и за первые три!
Леонід
Для Родители: іч чого захотіли! Це ж таку ненависть до своїх вчителів треба мати! Жах! Сором!
.
Для Родители: а ви проспонсоруєте?
Коментувати
Олександр
" , що попадають в інформаційний простір"?! Правильно писати наступним чином - ", що потрапляють до інформаційного простору" (і без пробілу перед комою!). Постійно читаю ваш сайт, однак "мовні" помилки просто "ріжуть" очі, що є неприпустимим на сайтах вашого рівня.
Феофан Прокопович
Для Олександр: і не старайся! Все одно не потрапиш до вузького кола наближених.
Пенсіонерка
Для Олександр: я вважаю, що більшість коментуючих вчителями тільки прикидаються, а Шмигаль прикидається, що він прем’єр-міністр. Комунікативна компетентність у цих осіб на такому рівні, що їм спілкуватись хіба що з вівцями чи козами.
Філ
Іди, пенсіонеркою, в дупу! Тебе спитати забули. Ви вічні тепловози бруду і лайна, совдеповські витівниці.
Коментувати