Презентація Держбюджету - 2020: головні зміни в освіті

Освіта.ua пропонує читачам основні ідеї в сфері освіти, що планує реалізувати Кабінет Міністрів

Презентація Держбюджету - 2020: головні зміни в освіті

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук публічно презентував допрацьований проект Державного бюджету-2020. За його словами, інвестувати в дітей – це найбільш вигідна інвестиція, яку держава можемо собі дозволити.

Освіта.ua пропонує читачам основні ідеї в сфері освіти, що планує реалізувати Кабінет Міністрів після ухвалення парламентом Державного бюджету на 2020 рік.

Усі вчителі отримуватимуть 30% надбавку за престижність

У проекті Державного бюджету передбачені кошти, які дозволять усім без виключення регіонам країни виплачувати вчителям надбавку за престижність у розмірі 30%.

Учителі зі стажем до 10 років отримають по 21 тисячі грн

Шкільні вчителі, які мають стаж роботи до 10 років наприкінці наступного року отримають виплату у розмірі 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб станом на 1 січня 2020 року — майже 21 тисячу грн.

Уряд продовжить інвестувати в професійну освіту

Кабінет Міністрів закладає у наступному році необхідні ресурси на розвиток системи навчально-практичних центрів професійно технічної освіти. За словами прем’єр-міністра, має бути абсолютно нормально і почесно здобути освіту в таких навчально-практичних центрах.

Уряд вирішуватиме проблему якості освіти у малих школах

Кабінет Міністрів буде оптимізувати мережу шкіл таким чином, щоб діти могли навчатись в школі, де є кваліфіковані вчителі та достатньо ресурсів, щоб повноцінно дати матеріал, який діти мають засвоїти протягом навчання.

Уряд реалізує програму мобільності школярів

Кабінет Міністрів має намір у 2020 році реалізувати програму мобільності молоді, завдяки якій, понад 100 тисяч дітей з усієї України зможуть відвідати інші куточки країни.

Освіта.ua
05.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель 82
Учителі зі стажем до 10 років отримають по 21 тисячі грн - Вибачте, а вчителі зі стажом нічого не отримають?... може хоча б можливо буде взяти творчу відпустку (без перерви стажу), яка є у нових нормативних документах?
Ірина
Доброго дня!!! Чому, скажіть, знову не згадують в Держбюджеті про педагогів-дошкільників? Чи "дошкільнята" це не педагоги? Молоді спеціалисти "тікають" з дошкільних закладів!!!! Сучасні вимоги до дошкілля дуже "сучасні"!!! А заробітна плата....сльози!!! Зрозумійте, все починається з ДОШКІЛЛЯ!!!!
Тетяна
Доброго дня, а скажіть будь ласка коли і про музичних керівників подумають? Маючи вищу педагогічну освіту, ми не можемо отримувати оплату по таких тарифних розрядах, як вихователі, чи інші педпрацівники. Чому вчитель музики в школі, на рівні з усіма вчителями, а ми ні? Будь ласка, розгляньте моє запитання!
123
Для Тетяна: а чому у муз керівника педагогічна освіта, а не мистецька? Ви працюєте не за освітою?
Коментувати
Олена
А як же дитячі садочки? Вихователі, няні, психологи отримують мінімум!!! Як не соромно?! Чи це не люди, як їм виживати ? Лише обіцяєте!!! Про дошкільну освіту геть забули, ну нічого,скоро взагалі нікого там не залишиться, будемо брати дітей з собою на роботу