У МОН назвали експертів з реформи освіти

Міносвіти оприлюднило остаточні результати конкурсів на зайняття посад фахівців з питань реформ

У МОН назвали експертів з реформи освіти

Міністерство освіти і науки оприлюднило остаточні результати конкурсів на зайняття вакантних посад фахівців з питань реформ відомства. За інформацією МОН, до шести директоратів освітнього відомства обрано 22 осіб, які обіймуть вакантні посади фахівців-реформаторів.

За результатами конкурсу, державними експертами з питань європейської інтеграції та координації міжнародних зв’язків директорату стратегічного планування та європейської інтеграції призначено Ірину Шумік та Артема Данильченко.

Державними експертами з питань планування взаємодії зі стейкхолдерами директорату стратегічного планування та європейської інтеграції стануть Анна Торгоненко та Марія Дупак.

Функції державних експертів з питань координаційної політики директорату стратегічного планування та європейської інтеграції виконуватимуть Ірина Когут та Олександр Сич.

Державним експертом з питань інклюзивної освіти директорату інклюзивної та позашкільної освіти призначать Ольгу Набоченко.

Державними експертами з питань змісту та забезпечення якості освіти директорату професійної освіти стануть Олена Шикова та Ніна Іларіонова.

Функції державного експерта з питань управління та державно-приватного партнерства директорату професійної освіти виконуватиме Ніна Іларіонова.

Державним експертом з питань модернізації системи управління та фінансування науки директорату призначать Оксану Крукевич.

Державними експертами з питань державно-громадського управління освітою директорату дошкільної та шкільної освіти стануть Наталя Байтемірова та Володимир Божинський.

Державними експертами з питань організації освітнього процесу директорату дошкільної та шкільної освіти стануть Богдан Кудренко і Ганна Красноступ.

Державним експертом з питань нормативно-правового забезпечення директорату вищої освіти та освіти дорослих стане Олександр Пижов.

Функції державного експерта з питань освіти дорослих та педагогічної освіти директорату вищої освіти та освіти дорослих виконуватиме Тетяна Панченко.

Державними експертами директорату вищої освіти та освіти дорослих призначать Олену Шикову, Анжеліку Керничну, Віталія Носка та Костянтина Чабалу.

За результатами конкурсу, посаду генерального директора директорату професійної освіти обійме Ірина Шумік.

Як відомо, участь у конкурсі на заняття вакантних посад фахівців з питань освітньої реформи брали 317 кандидатів. Загалом планувалось відібрати експертів на 51 вакантну посаду. Передбачається, що заробітна плата експертів становитиме близько 35 тисяч грн.

Раніше у Міністерстві освіти і науки підбили підсумки конкурсу з обрання генеральних директорів семи директоратів. Майже всі нові посади фахівців, заробітна плата яких складатиме більше 50 тисяч грн, отримали чиновники Міністерства освіти і науки.

Освіта.ua
29.12.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дарій
Ось вам і реформа в освіті: чиновник отримує 50 тисяч гривень на місяць, а оклад вчителя у школі в десять разів менший! Скільки ж тоді отримує Хобзей? Без належного фінансування навчальних закладів, зарплати вчителів, повноцінного створення матеріально-технічної бази у школі розмови про реформи марні. Генеральні директорати, для чого ця надбудова? Від зміни слів, директорат, департамент, управління, відділ освіти нічого не зміниться.
Оксана
Коли чую про реформи, то зразу уявляю реформатора:чоловіка чи жінку, яка ніде не працювала(в), нічого в житті не досяг(ла),але має амбіції хворобливі, дуже хоче покерувати , змести всі авторитети, викручуючи приклади з іноземного досвіду, як правило , знаючи про захід дуже поверхово..... Подивіться на оточення міністра- там всі такі!!!
Лигачев
Для Оксана: однажды слушал и вопросы задавал директору департамента выс шей школы Шарова-- он заангажированный непрофессионал. Ни в чем не убедишь, убежденный ненавистник всего отечественного. Не знает дела , плохо ориентируется в бюджете, техническом образовании...
DOCENT
"ненавистник всего отечественного" і це ж сказано мовою Вітчизни
Коментувати
Українка
Створення контролюючих установ, призначення експертів реформування освіти - от в цьому і вся суть реформ, ой та ще їх чимале фінансування! А от самі загальноосвітні заклади навіщо фінансувати, їх можна реорганізувати: з ІІІ ступеня опустити до ІІ. А куди підуть учні? А чого хвилюватися: "ГРОШІ" йдуть за учнем, все для учня, для його блага. А от чи учень буде мати можливість "ходити" за якісною освітою, цим ніхто не переймається. Все вже ТЕОРЕТИЧНО прораховано!!!!
Кримчак
Я - тупий. Якщо ви набираєте експертів, то чим у вас займаються працівники мон? Що ви набираєте у мон дибілів???таких, як хобзей чи шаров??
unforgiven
Тільки утримувати експертів і директорів директоратів повинні імпотенти з міністерств, а не прості громадяни України.
Ігор Зущик
Цікаво, а існують списки переможців з такими колонками: вік, педагогічний стаж, місце попередньої роботи, педагогічні досягнення? А просто ПУПКІН ПУПКО ПУПКОВИЧ нічого не говорить!!!!!!!!!
Владимир Белый
ЕКСПЕРТИ у сегменті шкільної політики - директорка Миколаївської спеціалізованої школи-інтернату І - ІІІ ст. та юрист-працівник МОН. ОЧІЛЬНИК самого директорату - або вчитель/викладач історії, або заступник голови райдержадміністрації.
Небайдужий
А скільки серед переможців чиновників МОН? Переглянув чотирьох випадкових - всі з МОН.
DOCENT
Для Небайдужий: "теперішні працівники МОН – 40%." - Павло Полянський - Pavlo Polianskyi
Коментувати