![]() |
У Міносвіти підбили підсумки конкурсу на зайняття посад керівників директоратів відомства |
Конкурс директоратів МОН: свої обрали своїх
У Міністерстві освіти і науки підбили підсумки конкурсу з обрання генеральних директорів семи директоратів, які реалізовуватимуть реформи в сфері освіти і науки. За інформацією відомства, конкурсна комісія визначила переможців відбору у шести директоратах. Ще в одному буде оголошено повторний конкурс.
Майже всі нові посади фахівців, заробітна плата яких складатиме більше 50 тисяч грн, отримали чиновники Міністерства освіти і науки.
Зокрема, директорат стратегічного планування та європейської інтеграції очолить начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН Ганна Новосад.
Директорат дошкільної та шкільної освіти МОН очолить заступник директора департаменту кадрового забезпечення відомства Андрій Осмоловський.
Директорат вищої освіти і освіти дорослих очолить директор департаменту вищої освіти відомства Олег Шаров.
Директорат науки очололить директор департаменту науково-технічного розвитку МОН Дмитро Чеберкус.
Директорат інновацій та трансферу технологій очолить заступник директора Департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій МОН Дар'я Чайка.
Єдиним представником громадського сектора, яка очолить дирекорат МОН з інклюзивної та позашкільної освіти, обрана голова правління громадської організації інвалідів «Родина» Лариса Самсонова.
Директорат професійної освіти не отримав керівника. На цю посаду буде оголошено новий конкурс.
До складу комісії з обрання фахівців з питань реформ Міністерства освіти і науки було включено двох заступників міністра освіти Павла Хобзея та Максима Стріху, а також чотирьох чиновників міністерства Олену Костенко, Максима Ярмистого, Наталію Фурлет та Тетяну Голубову. Комісію очолював державний секретар МОН Павло Полянський.
Як відомо, наприкінці вересня Міністерством освіти і науки було оголошено відкритий конкурс на посади керівників директоратів, які мають реалізувати реформи в сфері освіти і науки. Коментуючи рішення про створення директоратів у міністерствах і відомствах, прем’єр-міністр Володимир Гройсман наголошував, що кадровий склад директоратів сформують нові працівники.
«Це означає, що тисяча людей, які пройдуть дуже суворий професійний відбір, прийдуть працювати у владу. Я їх називаю «агентами змін», - наголошував Гройсман.
Передбачається, що основним завданням нових держслужбовців стане формування державної політики у сферах своєї відповідальності, стратегічне планування та євроінтеграція.
Освіта.ua
31.10.2017