Конкурс директоратів МОН: свої обрали своїх

У Міносвіти підбили підсумки конкурсу на зайняття посад керівників директоратів відомства

Конкурс директоратів МОН: свої обрали своїх

У Міністерстві освіти і науки підбили підсумки конкурсу з обрання генеральних директорів семи директоратів, які реалізовуватимуть реформи в сфері освіти і науки. За інформацією відомства, конкурсна комісія визначила переможців відбору у шести директоратах. Ще в одному буде оголошено повторний конкурс.

Майже всі нові посади фахівців, заробітна плата яких складатиме більше 50 тисяч грн, отримали чиновники Міністерства освіти і науки.

Зокрема, директорат стратегічного планування та європейської інтеграції очолить начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН Ганна Новосад.

Директорат дошкільної та шкільної освіти МОН очолить заступник директора департаменту кадрового забезпечення відомства Андрій Осмоловський.

Директорат вищої освіти і освіти дорослих очолить директор департаменту вищої освіти відомства Олег Шаров.

Директорат науки очололить директор департаменту науково-технічного розвитку МОН Дмитро Чеберкус.

Директорат інновацій та трансферу технологій очолить заступник директора Департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій МОН Дар'я Чайка.

Єдиним представником громадського сектора, яка очолить дирекорат МОН з інклюзивної та позашкільної освіти, обрана голова правління громадської організації інвалідів «Родина» Лариса Самсонова.

Директорат професійної освіти не отримав керівника. На цю посаду буде оголошено новий конкурс.

До складу комісії з обрання фахівців з питань реформ Міністерства освіти і науки було включено двох заступників міністра освіти Павла Хобзея та Максима Стріху, а також чотирьох чиновників міністерства Олену Костенко, Максима Ярмистого, Наталію Фурлет та Тетяну Голубову. Комісію очолював державний секретар МОН Павло Полянський.

Як відомо, наприкінці вересня Міністерством освіти і науки було оголошено відкритий конкурс на посади керівників директоратів, які мають реалізувати реформи в сфері освіти і науки. Коментуючи рішення про створення директоратів у міністерствах і відомствах, прем’єр-міністр Володимир Гройсман наголошував, що кадровий склад директоратів сформують нові працівники.

«Це означає, що тисяча людей, які пройдуть дуже суворий професійний відбір, прийдуть працювати у владу. Я їх називаю «агентами змін», - наголошував Гройсман.

Передбачається, що основним завданням нових держслужбовців стане формування державної політики у сферах своєї відповідальності, стратегічне планування та євроінтеграція.

Освіта.ua
31.10.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр
А куди поважний міністр дивиться? 90% старіх кадрів,а де інновації які Прем"єр обіцяє? Вони там хто10, хто 20 років праціють, закрім хабарів ничого нового не "СГЕНЕРИРОВАЛИ". Чім вони зупинять віддок мозоку країни? Яку освіту запропонують? Відповідь - НІЯКУ!!! І будемо відправляти наших дітей в Німеччинц, Польщу, Англію - що можливо, якщо потім дадуть, щось тут "будувати".
Богдан
Директору директорату Міносвіти з позашкільної освіти: щоб реалізувати реформи в освіті, потрібно підібрати нових ефективних керівників навчальних закладів. Для цього потрібно припинити трудові угоди з старими директорами, особливо з тими, які вже більше 5 років на пенсії і ще просто сидять на нагрітих кріслах. Їм байдуже до змін і реформ, їм головне втриматись у сідлі директора.Раз обрали нових гендиректорів у МОН, потрібна нова команда у містах України. У кожному трудовому колективі є достойний кадровий потенціал, який здатен запровадити реформи у навчальних закладах. Почніть з демократичного Львова.
Тет-а-тет
Говорили, балакали, сіли та й заплакали. Уявляєте, який стан з кадрами у профтехосвіті, коли на посаду керівника директорату не можна підібрати людину?
Корпорація
Особенно я рад " избранию" Шарова!!эт о такой вражина, што жах!!
бароко
Рука руку миє. І так само скрізь: знизу доверху. Демократичний централізм у дії!
unforgiven
Обирати генеральних директорів повинна громада, а не спеціальна комісія зі своїх. І призначати зарплати теж.
Дячук М.
Я шокирован! Люди, завалившие работу переведены на оклады в 10 раз большие?!! Маразм. На среднюю школу перевели помощника Яценюка- нигде в школе не работал!! Не стратегические вопросы и международку назначили 28 летнюю девчушку без опыта, на высшую школу полуумного Грантоеда????!!! Подтвердилось самое худшее: министр не самостоятельный игрок , а исполнитель чужой воли!!!
ПТУ
Для Дячук М.: це Справжнє Свинство
Коментувати
$
У нас организовали ОТГ. И что? А то, что " агенти змін"- сват,брат,кум,друг......так называемого сельского головы,часто и густо малокультурные,необразованные и некомпетентные люди. Зато количество кабинетиков увеличилось. Отдел образования такой же. Носятся целый день с чайниками,из кабинетов пьянящий аромат кофе... Люди-то это видят. ОбразОТГ-зашибительский!
Теребовлянський
Так по всій країні це не денцралізація. А феодалізація України
Гость
У нас все то же самое.Бездарность, безнравственность, некомпетентность...(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((Зато как звучит "ОТГ" !!!!!!!!!!!!
unforgiven
Не агенти змін, а банда дармоїдів ))))))
Коментувати
Василь  Шминдрук
Тільки наївні без надії сподівались. Мафія безсмертна. РеХворма "вдалася". Така країні немає цивілізованого майбутнього.
Владимир Белый
" ...Попик указал, что Канада окажет Украине помощь в проведении обучения государственных служащих, организации их стажировки и привлечения к разным программам подготовки. "Это соглашение создает уникальный механизм, объявляя конкурс на 1200 человек. Это должны быть молодые люди с украинскими и западными образованиями и надлежащей языковой подготовкой", - подчеркнул он. Советник премьер-министра Украины добавил, что в Канаде "культивируется очень высокий уровень стандартов в сфере подготовки государственных кадров"".
Тет-а-тет
Того самого коня поставили хвостом до переду. Зрештою нічого дивного, де ви бачили, щоб ворона вороні очі викльовувала. Одна профтехосвіта попелюшка в міністерстві, адже сюди потрібно професвіонала, а він навіть на 50 тис. зарплати не спокушається. Зрештою, яка нам різниця хто управляє директоратами в МОНІ, за нас вони нашу роботу і так не зроблять.
Кузьміч
Для Тет-а-тет: Хобздея туди, він справиться. Або Лікарчука.
Працівник ПТНЗ
Це такий рівень теперішніх керівників з департаменту професійної освіти - жоден кандидат не набрав прохідного мінімуму!!!
Коментувати
Алла
Значит реформа не удалась. Пани Гриневич, отставка? Эти люди и реформа не совместимые понятия
Павлович
Теж саме буде і з конкурсами на посади директорів шкіл.
Игорь Соломонов
А вы, друзья, как не садитесь....
в
А хтось сумнівавася??????????????????????????????????????????????
serj
Я вже писав: зміняться ЛИШЕ таблички на кабінетах. І так по всій вертикалі)))):
Кузьміч
Для serj: Без коментарів.
Коментувати
Азар
Я очень удовлетворён!! Хорошо , что победил на высшую школу Шарон . Настоящий антигосударственник, друг России. Нам это нравится. Добьёт все до ручки!! Молодец министр !!???
Дяк
Для Азар: не Шарон , а шаров. Но ошибка точна по сути!
Коментувати
Lord
Товарищи - это "победа" демократии! "Браво" МОН!!!!!