МОН запрошує фахівців з питань реформ

Відомство оголосило конкурс на посади керівників 7 директоратів із зарплатою від 50 тисяч

МОН запрошує фахівців з питань реформ

Міністерство освіти і науки оголосило відкритий конкурс на посади керівників 7 директоратів, які реалізовуватимуть реформи освіти і науки. Заробітна плата фахівців з реформ складе від 50 тисяч грн.

У відомстві повідомляють, що у конкурсі можуть взяти участь активні та цілеспрямовані професіонали, які знають, як потрібно змінити державу та кадрову політику МОН, бажають особисто втілювати ці зміни та мають необхідні знання, компетентності та досвід.

Також від запрошені професіонали мають бути готовими брати на себе відповідальність за підготовку і реалізацію ключових національних реформ.

Міністерство пропонує взяти участь у відкритому конкурсі на такі посади:

Документи можна подати до 18 години 9 жовтня 2017 року особисто конкурсній комісії, поштою або через Єдиний портал вакансій державної служби. Покрокова інструкція доступна на сайті http://careers.gov.ua/.

Докладна інформація

Конкурсний відбір триватиме до 27 жовтня 2017 за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 10.

Як відомо, Кабінет Міністрів в рамках реформи державної служби оголосив проведення кадрових конкурсів на нові посади державної служби в 10 міністерствах, Секретаріаті Кабміну, а також в ряді інших відомств.

Передбачається, що нові фахівці формуватимуть директорати, відповідальні за формування порядку денного реформ, їх проведення та стратегічне планування розвитку кожної з галузей галузей.

Освіта.ua
21.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кармель
Віват!! Всі грантоіди вперед, на теплі місця в мон!!! Професіоналам під зад , а соросівці на 70 тисяч зарплати. Учительство , тримайся! Шас піде народ гулять!!!
Феміда
не буде ким скоро керувати, всі за бугор, бо це не реформи, а геноцид конституційних прав громадян України, висновок правовий нігілізм. Інопланетяни без освіти, чого вас у дитинстві вчили.
Іщенко
Я безробітний , але маю освіту педика. Куди документи подати на 50 тисяч зарплати?? Маю досвід тренера конфу.
Корк
Всі оці активістки - борці з минулим , реформатори, плагіатом - все народець дрібний, озлоблений, невдахи і злюки!! Всі попруть керувати у МОН!!! Ох і біда буде!!
Активісти, ЧО
На сьогодні не будемо усім кричати область, район, село. Але для загалу треба сказати наступні речі. В одному селі Західної України протизаконно хотіли створити опорну школу. Ніхто і нікого не думав питатися хочете ви цього чи ні. Тепер коли відбуваються судові засідання, здогадалися, що треба це діло уладнати. І довго не думаючи починають тиснути на активістів. Тут замішана сільська рада, районна рада і заінтересовані у грошах люди. Конкретно. Буде далі тиск. Ми піднімемо усі коментарі про цю школу на цьоу сайті та БукІнфо. Крім того буде ще один позов, про зловживання службовим становищем. Вони за той рік назбирали від учнів уйму грошей. Де ті гроші? Може все таки ними давитися не будуть. Але зайти у приміщення, то крім сірих коридорів більше нічого не можна побачити. З 1 вересня дуже показують свою роботу, але це не надовго. Вони навчені лиш збирати і ділитиси. І на кінець вже треба зрозуміти. Ви людей за дурників узяли. За це треба відповідати.
Кармелюч
Секрет новації простий: Сорос провів всі закони і наплодив купу агентів- реформаторів . Тепер їх усіх запруть в директорати. Вся агентура впливу і реалізується!!! Я із завуча, інспектора , вчителя із 15 р стажу - в мон отримую 7 тисяч брудними, а ці хлюсти будуть мене вчити життя за такі гроші!!! Авто школі - що зміниться від цього? Як же із автономією внз бути?? Професор - 6 ~8 тысяч , а чиновник 70 тысяч???
Білий
Для Кармелюч: тонко відчуваєте ситуацію. Як в одній хаті будуть два господарі? Де візьмуться т.з. Професіонали?? А в міністерстві не профі? Хто зами керує ? Яринда повна??
Коментувати
unforgiven
Витрачання щороку 4,2 млн. грн. з державного бюджету на директорати, враховуючи реалії української освіти (більшість шкіл не забезпечені на 100% підручниками, що відповідають навчальним програмам;сучасними комп’ютерами та лабораторним обладнанням) - відкрита корупція.
Кузьміч
А я пішов би генеральним директором по методичній роботі.