Тести в магістратуру складатимуть 93 тисячі вступників

Бажання складати єдиний вступний іспит в Україні виявили 91 тисяча майбутніх магістрантів

Тести в магістратуру складатимуть 93 тисячі вступників

Вступні іспити в магістратуру в формі ЗНО під час основної сесії планують складати понад 93 тисячі осіб.

Про це свідчать результати реєстрації вступників для складання єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування, оприлюднені Українським центром оцінювання якості освіти.

Зокрема, бажання складати єдиний вступний іспит в Україні виявили понад 91 тисяча майбутніх магістрантів. Ще більш 2 тисяч осіб планують складати ЄВІ за кордоном.

Абітурієнти, які вступатимуть на спеціальності галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Управління та адміністрування», «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини», також повинні скласти ще й ЄФВВ.

Найбільша кількість вступників обрала для складання предметний тест з «Управління й адміністрування. Також популярним серед майбутніх магістрантів є тест з «Права та міжнародного права».

Найменше бажаючих складати у якості предметного тесту фаховий іспит з «Політології та міжнародних відносин».

Кожен учасник тестових випробувань отримав екзаменаційний листок. За номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому, вступники зможуть зайти до персонального кабінету учасника тестування.

Саме в ньому з 18 червня вступники матимуть змогу завантажити запрошення-перепустку, у якій зазначено місце розташування пункту тестування, дату й час початку тестування.

Основна сесія ЗНО в магістратуру розпочнеться 23 червня та триватиме до 21 липня.

БІЛЬШЕ ПРО ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ

Для отримання важливої інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
07.06.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марта Вовк
Шановний пане міністр! Чому Ви не говорите про держзамовлення для вступу в університети? Якась тиша! Читала що плануєте радикальне зменшення, а пріоритет для Пту… А хто ж відбудовуватиме Украіну? Де подінуться діти з бідних сімей( 50%),недоучки- бакалаври?? Розвалите з Федоровим вищу школу, тоді буде крах. Іще, де Ви зникли ? Чого граєте в мовчанку? Ідіть до нас в школу, дсш, коледж, зво??
007
Для Марта Вовк: який дурень Вам сказав, що бакалаври - недоучки? Бакалаврат - повна вища освіта, яка дає право працювати за впеціальністю. Магістратура повинна бути на керівних або наукових посадах. А щоб відбудовувати країну, дійсно потрібні випускники робітничих спеціальностей, а не "липові" магістри. І до чого тут бідні сім’ї? В магістратуру не діти 17-річні вступають. Якщо надто хочеться диплом магістра, а пройти за конкурсом на бюджет не можеш, його можна оплачувати, працюючи за дипломом бакалавра
Демі
Для Марта Вовк: Бакалавр - це вже здобута професія. Магістратура - це: 1) якщо ОПП - шанс підвищити кваліфікацію за 1-2 роки замість 4-5 років на роботі за спеціальністю безлічі курсів; 2) Якщо ОНП - то це ще + підготовка до наукової діяльності. То не зовсім скорочення, а широкий конкурс, за яким визначається кількість місць, тобто та ж система, що під час вступу на бакалавра.
Коментувати