Реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ для вступу в магістратуру

Реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземних мов та єдине фахове вступне випробування з права

Реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ для вступу в магістратуру

Вступники, які бажають взяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра мають скласти тести єдиного вступного іспиту з іноземних мов (ЄВІ), а ті хто поступає на спеціальності галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини», також тести єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ), що проводяться за технологією ЗНО.

Обов’язковою умовою складання єдиного вступного іспиту з іноземних мов (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) для вступу в магістратуру є реєстрація вступника у закладі вищої освіти.

Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування вступників розпочинається 126 квітня та закінчується о 18:00 17 травня 2022 року.

Реєстрацію здійснює приймальна комісія одного з закладів вищої освіти у якому вступник планує брати участь у конкурсному відборі.

Якщо вступник бажає взяти участь одночасно у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністями для вступу на які потрібно складати ЄФВВ, а також за іншими спеціальностями, на які необхідно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови, він реєструється приймальною комісією того закладу вищої освіти, який здійснює набір на навчання на підставі ЄФВВ.

Під час реєстрації приймальна комісія закладу освіти створює запит до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) на формування екзаменаційного листка. Вступник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка. Формування екзаменаційного листка здійснюються за допомогою спеціального сервісу, розміщеного на офіційному веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Для реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ необхідні наступні документи:

 • заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
 • документ, що посвідчує особу;
 • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
 • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома (додаток 3) в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);
 • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
 • фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
 • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

У процесі формування екзаменаційного листка вносяться такі дані:

 • номер контактного телефону вступника;
 • іноземна мова, з якої вступник бажає складати єдиний вступний іспит (англійська мова або німецька мова, або французька мова, або іспанська мова);
 • інформація про блоки єдиного фахового вступного випробування, які вступник бажає скласти;
 • інформація про необхідність створення особливих умов (код умови) та номер і дата медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900;
 • інформація про населений пункт, у якому (або у передмісті якого) вступник бажає скласти вступні випробування.

Для кожного вступника, який отримав екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Приймальна комісія може відмовити вступнику в реєстрації у разі:

 • надання вступником недостовірної інформації або надання у процесі дистанційної реєстрації неповної інформації, потрібної для здійснення реєстрації;
 • подання документів вступником, який відповідно до вимог законодавства не має права на участь у конкурсному відборі для здобуття ступеня магістра;
 • необхідності створення особі для складання вступних випробувань інших особливих умов, ніж зазначені у Переліку особливих (спеціальних) умов, що створюються для осіб з особливими освітніми потребами в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900.

У разі втрати екзаменаційного листка вступник може отримати його дублікат. Для цього необхідно звернутися до приймальної комісії, яка видала екзаменаційний листок.

Складено на підставі Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти та Порядку організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти.

Для отримання важливої інформації про особливості вступної кампанії долучайтеся до Telegram-каналу Вступна кампанія або до групи Абітурієнт у Facebook.

Освіта.ua
15.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Даниил
Здравствуйте, что и как будут сдавать поступающие в магистратуру , в зонах боевых действий ?
Людмила
Скажіть, будь ласка, якщо зареєструвалися на ЗНО, але не провели оплату, як це можна зробити зараз? Реєстрація проведена 03 серпня 2021
Сергій
Підкажіть будь ласка чи є можливість змінити мову здачі єві з англійської на німецьку, бо коли відбувалася реєстрація оператор ввів не ту мову для здачі, а я не вивчав англійську
Галина
Для Сергій: а чому Ви це питаєте тут? Звертайтесь в центр оцінювання. І краще дзвоніть!
Коментувати
Роман
Підкажіть, будь-ласка, як зареєструватись вступнику на спеціально організовану сесію ЄВІ, якщо це громадянин України, який на даний час завершує навчання за ступенем бакалавра в іноземному ЗВО, диплом наразі відсутній і буде виданий у вересні.
Галина
Для Роман: так там здається у вересні і є реєстрація. Дивіться на сайті центра оцінювання.
Нерогуль
Для Галина: 11 сентября уже сам экзамен.
Нерогуль
Для Галина: А регистрация на ЕВЭ - с 27 июля по 5 августа. https://testportal.gov.ua/spetsialno-organizovana-sesiya-yedynogo-vstupnogo-ispytu/ Соответственно, на 5 августа уже должен быть диплом бакалавра.
Коментувати
Олександр
На реєстрації я вказував що хочу здавати Англійську і Німецьку. Мене так і зареєстрували? і коли я маю їх здавати якщо основна сесія 30 червня?
Галина
Для Олександр: про росклад сесії було відомо задовго до реєстрації. Хто Вам винен, що Ви не цікавились. Для вступу потрібен іспит з однієї мови
Коментувати
Валерія
Чи можна змінити місто проходження ЄВІ? Якщо при реєстрації вказала одне місто, а тепер не можу там бути і хочу проходити ЄВІ у іншому?
Маряна
Підкажіть якщо вступаєш в один вуз і здаєш єві то в інший вуз теж потрібно реєструватися?
Катерина
Я закінчую навчання на бакалавра. Коли можна реєструватися на ЄВІ в цьому році?
Mihajlo Kohut
Маю ОКР Молодшого спеціаліста. На даний здобуваю навчаюся на третьому курсі бакалаврату. Чи можна студенту 3 курсу складати ЄВІ цього року?
Наталія
Для Mihajlo Kohut: а якщо воно буде не дійсне в 22 році за 21?Правил вступу на 22 рік ніхто наперед не знає.
Коментувати
Тетяна
Я успеваю еще зарегистрироваться для сдачи еви???? И когда будет проводится тест на дом сессии?
Юлія
Маю ступінь магістра права,хочу вступити відразу до вузу на магістратури факультет іноземних мов.Чи потрібно здавати ЄВІ?
Дмитро
Як зареєструватись на повторну здачу ЄВІ( іспиту з іноземної мови )при вступі на магістратуру
Віктор
Чи можна пепездати ЄВІ якщо з першого разу не здав? Якщо так то як це можна зробити?
Яна
Доброго вечора) Чи дійсне минулорічне право та логіка (2019) цього року (2020) при вступі?
Анна
Для Яна: ви довідались ,дійсне?
Коментувати
Инна
Сколько времени отводят на Зно английский для магистратуры? Кто знает?!
Igor
Для Инна: 60 минут
Коментувати
Катя Шиман
Доброго дня, чи є додаткова сесія на реєстрацію? Не зареєструвалась вчасно. В жовтні чи як?
Yana Chizmodiy
Доброго дня, для того, щоб вступити на магістратуру на спеціальність туризм, потрібно складати лише ЗНО чи ще якісь додаткові іспити?
Оля
Підкажіть, будь ласка, чи дійсне ЗНО з іноземної мови 2019 р при вступі на магістратуру у 2020?
аня
Доброго дня чі можна реєструватись на ЄВІ ще раз , післ того як скасувала реєстрацію? Чи реєстрація здійснюється 1 раз на рік?
Параша
Для аня: Та хоч 100 раз можеш реєструватися,скасовувати заявку,потім знову реєструваттися!
Коментувати
Стас
назва блоків, із яких бажаю скласти єдине фахове вступне випробування Що це?
Петрик
Для Стас: Це тіки для буржуів - юристів,які вступають на адвокатів,прокурорів,суддів,слідчих і інші правничі спеціальності...А всім іньшим вступникам це непотрібно помічати в реєстраціі.
Коментувати