Онлайн-тести ЗНО для вступу в магістратуру 

На сайті ЗНО-ОНЛАЙН розміщені всі тести, що складалися вступниками до магістратури в попередні роки

Онлайн-тести ЗНО для вступу в магістратуру 

Якісна підготовка до єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування з права є запорукою успішного вступу в магістратуру.

Онлайн сервіс ЗНО-ОНЛАЙН допоможе якісно підготуватися до вступних випробувань. У розділі ЗНО онлайн в магістратуру розміщені всі тести, що складалися вступниками до магістратури в попередні роки: тести єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) із загальної навчальної правничої компетенції (ТЗНПК) та права, а також тести єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на цьому сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується вступникам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових і рейтингових балах, а також визначається час, витрачений на виконання тесту.

Для кожного предмета ви можете відкрити повний список усіх тестових завдань ЄФВВ та ЄВІ. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

ПРОЙТИ ЗНО ОНЛАЙН

Освіта.ua
06.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла
Одна година для ЄВІ - це дуже мало часу для виконання 42 завдань !!! На магістратуру встпають студенти, які мають чималий часовий інтервал у вивченні іноземної мови. У минулих роках, це 3-4 роки назад іноземну вивчали тільки один рік у непрофільних. Всі давно забули її під натиском інших предметів. Це неправильно, якщо не сказати інше. Ще раз: якщо нинішні вступники вивчали іноземну на попередніх курсах закладу, на першому або другому курсі, то пройшло 2 - 3 - 4 роки з того часу. Як можна готуватись і здавати тести за одну годину таку ж кількість тестів , як і для абітурієнтів після школи?
Марченко Віктор
Грантосорошкідники помножили на нуль автономію Університетів. Перш за все відібрали стипендіальний фонд, при цьому скоротивши його вдвоє. Внз лишились права мати свойого студента через корупційну систму вступу, а тепер відібрали ще і вступ в магістратуру…. Це тонка справа, індивідуальна- один студент прекрасний конструктор, але погано знає мову . Інший навпаки- в результаті всступить на конструктора філолог, бо він здасть Єві. Через дибільний формульний підхід- позбавили фінансів… Зруйнована система держзамовлення, вона перевернута вверх дном. Педосвіта вмирає . Тепер закривають регіональні внз… Хто може зупинити це руйнування?? По ідеі- Міністерство. І мінстр все розуміє . Але корком для змін став Комітет з освіти і науки, який намертво контролюють соросята на чолі з Бабаком і Совсун. Іх підтримує голова парламенту. Члени інші комітету з освіти - нікчемні. Президенту і премєру не до освіти.Глухий кут!!!
Суботів
Для Марченко Віктор: В цьому суть розвитку Украіни— як діяти в інтересах народу, а не міжнародного уряду Сороса
Коментувати