Про забезпечення освітнього процесу в закладах позашкільної освіти під час дії воєнного стану

Лист МОН № 1/3544-22 від 18.03.22 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/3544-22 від 18 березня 2022 року

Керівникам департаментів
(управліннь) освіти і науки обласних,

Київської міської державних (військово-
цивільних) адміністрацій

Про забезпечення освітнього
процесу в закладах позашкільної
освіти під час дії воєнного стану

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що з 14 березня 2022 року на території України поновлено освітній процес в закладах освіти, зокрема і в закладах позашкільної освіти. Залежно від безпекової ситуації в конкретному регіоні навчання відбувається в дистанційній чи змішаній формі.

Сьогодні заклади позашкільної освіти відіграють важливу роль не тільки в питаннях патріотичного виховання підростаючого покоління, але і забезпечують психологічну підтримку дітей у цей нелегкий для країни час та організовують змістовне дозвілля. Просимо забезпечити освітній процес у закладах позашкільної освіти та проведення організаційно-масових заходів (відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2022 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом МОН від 15.12.2021 № 1379) у дистанційній чи змішаній формі. Одночасно повідомляємо про необхідність залучення до позашкільної освіти дітей, які евакуйовані з районів проведення бойових дій.

Звертаємо увагу, що державні центри позашкільної освіти у співпраці з обласними, міськими, районними закладами позашкільної освіти організовують дистанційно заняття для різних категорій учнівської молоді.

Долучитися до занять може будь-яка дитина, незалежно від того, чи займається вона в закладі позашкільної освіти. Всі заняття знаходяться у вільному доступі. Закладами позашкільної освіти розроблено сучасні цікаві заняття, відеоблоги, майстер-класи, лекторії, відеоматеріали, презентації тощо.

Щотижнево на сайті МОН і на сайтах державних центрів висвітлюється розклад дистанційних занять та навчальні матеріали

Крім того, працівники закладів позашкільної освіти активно займаються волонтерською діяльністю, просимо по можливості сприяти цьому

Принагідно просимо дотримуватись норм трудового законодавства для працівників закладів позашкільної освіти.

Роз’яснення про практику застосування трудового законодавства у галузі освіти і науки під час дії правового режиму воєнного стану Міністерство освіти і науки надавало у листах від 28.02.2022 № 1/3292-22 та від 07.03.2022 № 1/3378-22.

З повагою
Заступник Міністра                            Віра Рогова

Освіта.ua
18.03.2022

Популярні новини
Для вчителів передбачена скорочена тривалість робочого часу Збільшення тривалості робочого часу є правом, а не обов’язком роботодавця
Випускників шкіл звільнять від ДПА Випускників, які завершують здобуття повної середньої освіти, звільнять від ДПА
У Києві діти навчатимуться у світловий проміжок дня Такий режим навчання вводиться, щоб максимально зменшити залежність шкіл від відключень електроенергії
У київських школах перенесено час початку уроків Навчальні заняття у столичних школах відтепер розпочинатимуться о 9.00
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів