Про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році

Наказ МОН № 436 від 12.04.13 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 436 від 12 квітня 2013 року

Про організацію заходів з літнього
оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році

З метою належної підготовки та проведення заходів з оздоровчої літньої кампанії у 2013 році, додержання законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей наказую:

1. Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

1.1. Здійснити необхідну організаційну роботу щодо своєчасної підготовки і проведення оздоровлення та відпочинку дітей  влітку 2013 року.

1.2. Посилити контроль за збереженням мережі позаміських (стаціонарних) закладів оздоровлення та відпочинку, які знаходяться у сфері управлінь освітою; провести необхідні ремонтні та підготовчі роботи в них.

1.3. Організувати роботу на базі навчальних закладів таборів з денним перебуванням та забезпечити дотримання в них належного догляду за дітьми, режиму харчування, денного відпочинку, прогулянок, а також відповідну виховну, фізкультурно-спортивну та культурно-екскурсійну роботу; передбачити зміцнення матеріальної бази навчальних закладів, на базі яких будуть функціонувати такі табори.

1.4. Започаткувати діяльність обласних літніх шкіл для обдарованих дітей із залученням до роботи в таких школах провідних фахівців та вчених.

1.5. Взяти під особливий контроль організацію оздоровлення та відпочинку вихованців інтернатних закладів із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та створення безпечних умов для їх перебування у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

1.6. Здійснити своєчасний та якісний підбір кадрів для роботи в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, особливу увагу приділити  підбору педагогічних кадрів для роботи з вихованцями інтернатних закладів із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

1.7. Здійснювати контроль за організацією в дитячих оздоровчих закладах виховного процесу, змістовного дозвілля дітей, роботи гуртків, клубів, студій, об’єднань за інтересами.

1.8. Сприяти зайнятості в літній  період дітей шкільного віку, особливо із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Використовувати потенціал позашкільних навчальних закладів для організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

1.9. Забезпечити цільове використання бюджетних коштів, передбачених на проведення оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

1.10. Забезпечити контроль за дотриманням дитячими оздоровчими закладами вимог Законів України "Про оздоровлення та відпочинок дітей", "Про охорону дитинства", "Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення", "Про пожежну безпеку", за створенням належних умов для охорони життя і здоров’я дітей, якісного харчування, за дотриманням санітарних, протипожежних правил, правил порядку проведення екскурсій, походів, купання у водоймах, правил перевезення дітей автомобільним та іншими видами транспорту.

1.11. До 20 вересня 2013 року подати відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства (Середницька А. Д.) інформацію про підсумки оздоровчої кампанії.

2. Департаменту вищої освіти (Коровайченко Ю. М.), ректорам (директорам) вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації створити для студентів, які проходять педагогічну практику в дитячих оздоровчих закладах, необхідні умови для дострокового проходження підсумкового семестрового контролю.

3. Відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини (Середницька А. Д.), департаменту економіки та фінансування (Даниленко С.В.) сприяти Національному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді (Вербицький В. В.), Українському державному центру позашкільної освіти (Левіна І. Є.), Українському державному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (Савченко Н. В.) в організації заходів з оздоровлення та відпочинку обдарованих і талановитих дітей; Національному центру "Мала академія наук України" (Лісовий О. В.) у проведенні всеукраїнських літніх профільних шкіл для учнів – членів МАН відповідно до орієнтовного плану, згідно з додатком.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра       Б.М. Жебровський

Освіта.ua
12.04.2013

Популярні новини
США допоможуть виплатити зарплати українським освітянам До держбюджету України надійшли грантові кошти від США в розмірі 1,25 млрд доларів
Школи можуть заявити про свою суб’єктність, – голова ДСЯО Школи отримали більше можливостей, щоб у межах автономії заявити про свою суб’єктність
МОН оприлюднило перелік підручників, в яких є потреба До переліку включено понад 100 назв підручників та посібників для учнів різних класів
Школи включать до системи охорони поліції Кабінет Міністрів планує включити школи всіх форм власності до системи охорони поліції
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів