Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України

Наказ Мінмолодьспорт № 4665 від 15.12.16 року

MIHICTEPCTBO МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 4665 від 15 грудня 2016 року

Про затвердження тестів і нормативів
для проведення щорічного оцінювання
фізичної підготовленості населення України

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 року № 1045 "Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України" та з метою визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення України НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

  • Тести і нормативи для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України;
  • Інструкцію про організацію проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України.

2. Коригування тестів і нормативів здійснюється за потреби, але не раніше завершення проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України.

3. Департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту подати цей наказ в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника міністра Молоді та спорту України відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Міністр молоді та спорту України       І. О. Жданов

Освіта.ua
15.12.2016

Популярні новини
Випускників шкіл звільнять від ДПА Випускників, які завершують здобуття повної середньої освіти, звільнять від ДПА
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулися в українській освіті
Якими будуть тести НМТ у 2023 році Вступна кампанія буде проведена за результатами національного мультитесту
У київських школах перенесено час початку уроків Навчальні заняття у столичних школах відтепер розпочинатимуться о 9.00
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марічка
Придурошные, какое отношение нормативы имеют к уровню физподготовки? И где беплатные спортивные секции, где можно действительно повысить свой уровень?
Слава 40лет стажу
снова наступаем на теже грабли Тесты ужу были их разкритиковали и они канули в лета Хотя оказывается Нет писанина и формализм Интересно директора ЧП тоже подают звиты
Євген Євгенович
Цей тест не є об’єктивним, бо не всі тонкощі були вразовані під час розробки цього наказу, та програми. По перше у інструкції немає роз’снення про те як саме нараховуються бонусні бали для людей прихильного віку. Далі, невраховані такі моменти коли дитина склала один тест а іншій не може скласти бо захворіла, а звіт треба вже відіслати, тобто дитина прийняла участь у цьомц тестуванні не повністю. Це і є необ’єктивне оцінювання, тобто можливості дитини або людини. Далі, наказ прийшов до школи тільки 5 травня, а звіт треба відправити до 25 травня. Обмель часу для того щоб усі діти змогли виконати ці тести, або перездати їх після терміну звільнення. Я би ці тести приймав в продовж всього навчального року, тоді можна виконати програму. Зараз що робиться? Зараз більш вчителів не приймають ні які тести а взагалі з голови заповнюють протоколи (відомості). Далі, а як бути з населенням України, коли вони почнуть здавати ці тести? Ми загнали себе у глухий кут. Ця програма не працює повністю.