Osvita.ua Законодавство Інше Про підсумки наукової та науково- технічної діяльності зa 2016 рік

Про підсумки наукової та науково- технічної діяльності зa 2016 рік

Наказ МОН № 26 від 10.01.17 року

MIHICTEPCTBO ОСВІТИ I НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 26 від 10 січня 2017 року

Про підсумки наукової та науково-
технічної діяльності зa 2016 рік

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1084 «Пpo затвердження Порядку формування і виконання замовлення на проведення фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та виконання науково-технічних (експериментальних) розробок за рахунок коштів державного бюджету» та з метою підведення підсумків наукової та науково-технічної діяльності вищих навчальних закладів та наукових установ, які належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, НАКАЗУЮ:

1. Вищим навчальним закладам та науковим установам:

1.1. Підвести підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2016 рік зокрема виконання науково-дослідних робіт, що фінансувались відповідно до тематичних планів наукових досліджень та розробок вищих навчальних закладів та наукових установ за рахунок коштів державного бюджету, отримання грантів на наукові дослідження і розробки, які виконувались науковими, науково- педагогічними працівниками, докторантами, аспірантами та студентами.

1.2. Подати до Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації заключні звіти про виконання науково-дослідних робіт згідно з Порядком державної реєстрації та обліку відкритих науково-дослідних, дослідно-конструкторських робіт і дисертацій, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 27.10.2008 № 977, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 6 квітня 2009 р. за № 312/16328, та Порядком державного обліку секретних науково-дослідних дослідно-конструкторських робіт і дисертацій, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 09.06.2009 № 494, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 8 липня 2009 р. за № 606/16622.

1.3. Подати департаменту науково-технічного розвитку (Чеберкус Д. В.) узагальнену інформацію щодо підсумків наукової та науково-технічної діяльності згідно з Переліком інформаційних матеріалів щодо підсумків наукової та науково-технічної діяльності (додаток 1).

2. Керівникам вищих навчальних закладів відрядити до Міністерства освіти і науки України проректорів з наукової роботи, а директорам наукових установ прибути для звітування про проведену в 2016 році наукову та науково-технічну діяльність згідно з додатком 2.

3. Департаменту науково-технічного розвитку (Чеберкус Д. В.) забезпечити:

1) здійснення організації проведення звітної кампанії;

2) приймання річних звітів у встановленому порядку;

3) до 14 квітня 2017 року розгляд на засіданнях секцій за фаховими напрямами Наукової ради Міністерства освіти і науки України звітів за етапом 2016 року, для робіт, завершення виконання яких заплановано у наступних періодах, а також анотованих та заключних звітів для робіт, виконання яких завершується y 2016 році;

4) до 21 квітня 2017 року проведення засідання Наукової ради Міністерства освіти і науки України, на якому підвести підсумки результатів експертизи анотованих звітів за закінченими у 2016 році науково-дослідними роботами, здійсненої на засіданнях секцій за фаховими напрямами;

5) до 11 травня 2017 року підготовку узагальненої інформації про наукову та науково-технічну діяльність вищих навчальних закладів та наукових установ за 2016 рік;

6) до 16 червня 2017 року інформування вищих навчальних закладів та наукових установ про підсумки звітної кампанії щодо науково-технічної діяльності за 2016 рік та про результати експертизи анотованих звітів за закінченими у 2016 році науково-дослідними роботами.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника міністра Стріху М. В.

Міністр       Л. М. Гриневич

Додаток 1
до наказу Міністерства освіти і науки України
10.01.2017 № 26

Перелік
інформаційних матеріалів щодо підсумків наукової та науково-технічної діяльності

1. Річний звіт за формою державного статистичного спостереження зі статистики науки № 3-наука (річна) «Звіт про здійснення наукових досліджень і розробок» згідно з Інструкцією щодо, заповнення форми державного статистичного спостереження, затвердженою наказом Державної служби статистики України від 24.06.2016 № 104 «Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 3-Hayкa (річна) «Звіт про здійснення наукових досліджень і розробок».

2. Інформація про виконання показників паспортів бюджетних програм за 2016 рік (згідно з наказом Міністерства фінансів України від 29.12.2002 № 1098).

3. Презентація щодо наукової та науково-технічної діяльності за 2016 рік та рекламні матеріали на CD-RW диску до 100 МВ у програмі Power Point.

4. Інформація про наукову та науково-технічну діяльність вищого навчального закладу або наукової установи за 2016 рік, затверджена їх керівником (за формою згідно з додатком 1).

5. Показники наукової та науково-технічної діяльності вищого навчального закладу або наукової установи за 2013-2016 роки (за формою згідно з додатком 2).

6. Інформація щодо трансферу (передачі) та/або комерціалізації (впровадження) прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок (за формою згідно з додатком 3).

7. Описи найбільш ефективних розробок (2-3 од.) (за формою згідно з додатком 4).

8. Звіти за етапом 2016 року для робіт, завершення виконання яких заплановано у наступних періодах, що виконуються відповідно до тематичних планів наукових досліджень та розробок вищих навчальних закладів та наукових установ за кодом програмної класифікації видатків 2201040, 2201290.

9. Анотовані звіти (у паперовому вигляді) та електронні копії заключних звітів за кожною закінченою у 2016 році науково-дослідною роботою, що виконувалась відповідно до тематичних планів наукових досліджень та розробок вищих навчальних закладів та наукових установ за кодом програмної класифікації видатків 2201040, 2201290 (за формами згідно з додатками 5, 6).

10. Науково-експертний висновок (за формами згідно з додатками 7, 8).

11. Перелік анотованих звітів за закінченими науково-дослідними роботами у 2016 році вищого навчального закладу або наукової установи (за формою згідно з додатком 9).

12. Анкетні дані вищих навчальних закладів та наукових установ (за формою згідно з додатком 10).

13. Фінансове забезпечення і стан реалізації пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки (за формою згідно з додатком 11).

Примітка:

Звітна документація вводиться до єдиної інформаційної системи «Наука в університетах». Роздруковані звітні документи із системи затверджуються керівником вищого навчального закладу або наукової установи та підписуються проректором із наукової роботи.

Доступ до єдиної інформаційної системи «Наука в університетах» для введення звітної інформації буде забезпечено з 16 січня 2017 року.

Звертаємо увагу, що частина звітної інформації буде доступна для громадськості, зокрема підприємцям, інвесторам, бізнесовим структурам, з метою ознайомлення та комерціалізації наукових результатів.

Персональну відповідальність за якість та достовірність підготовленої звітної інформації несуть керівники вищих навчальних закладів та наукових установ та проректори з наукової роботи.

Директор департаменту
науково-технічного розвитку       Д. В. Чеберкус

Освіта.ua
10.01.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Цього тижня визначать усі результати ЗНО 21 червня УЦОЯО визначить результати тестування з історії України, географії, фізики та хімії
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті
Визначено результати ЗНО з української мови і літератури Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО абітурієнтів з української мови і літератури
Поріг тесту ЗНО з української мови склав 23 тестових бали Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з української мови і літератури
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Рудиментна вимога: "Презентація щодо наукової та науково-технічної діяльності за 2016 рік та рекламні матеріали на CD-RW диску до 100 МВ у програмі Power Point." Але ж... яка наука, на думку міністерства, такі й вимоги :))

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!