Про затвердження плану заходів щодо популяризації державних символів України, виховання поваги до них у суспільстві

Розпорядження КМУ № 954-р від 07.12.16 року

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 7 грудня 2016 р. № 954-р

Про затвердження плану заходів щодо
популяризації державних символів України,
виховання поваги до них у суспільстві

1. Затвердити план заходів щодо популяризації державних символів України, виховання поваги до них у суспільстві, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській державним адміністраціям забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів за рахунок та в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також за рахунок інших не заборонених законодавством джерел фінансування.

Прем’єр-міністр України       В. ГРОЙСМАН

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 7 грудня 2016 р. № 954-р

ПЛАН
заходів щодо популяризації державних символів
України, виховання поваги до них у суспільстві

1. Забезпечити проведення до Дня Конституції України, Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України заходів, присвячених висвітленню історії формування державних символів України, їх значення і використання в Україні у різні історичні періоди.

Обласні, Київська міська держадміністрації.
Постійно.

2. Забезпечити проведення серед учнівської та студентської молоді конкурсу творчих робіт, присвяченого державним символам України.

МОН, Мінкультури, Український інститут національної пам’яті, обласні, Київська міська держадміністрації.
Постійно.

3. Забезпечити обладнання у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах куточків державних символів України, проведення педагогічними працівниками роз’яснювальної роботи серед учнів із шанобливого ставлення до державних символів, а також вивчення учнями загальноосвітніх навчальних закладів Державного Гімну України, започаткувати обов’язкове виконання учнями, вихованцями, педагогічними працівниками у загальноосвітніх навчальних закладах Державного Гімну України під час підняття Державного Прапору України на початку та наприкінці кожного навчального року, під час проведення інших урочистих заходів.

МОН, обласні, Київська міська держадміністрації.
Постійно.

4. Сприяти проведенню наукових досліджень щодо походження, історичного розвитку, становлення в різні історичні періоди державних символів України та забезпечити популяризацію результатів таких досліджень.

Національна академія наук (за згодою), Український інститут національної пам’яті, Мінкультури.
Постійно.

5. Забезпечити проведення у центрах народної творчості, клубних закладах заходів, спрямованих на популяризацію державних символів України.

Обласні, Київська міська держадміністрації, Мінкультури.
Постійно.

6. Забезпечити проведення у бібліотеках книжкових виставок, презентацій видань, інших заходів, спрямованих на популяризацію державних символів України.

Мінкультури, обласні, Київська міська держадміністрації.
Постійно.

7. Забезпечити проведення до Дня Конституції України, Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України у закордонних дипломатичних установах України заходів щодо популяризації Державного Прапора України, Державного Герба України та Державного Гімну України.

МЗС, Мінкультури.
Щороку.

8. Продовжити роботу з розміщення на поштових марках, маркованих конвертах і картках державних символів України.

Українське державне підприємство “Укрпошта” (за згодою).
Постійно.

9. Забезпечити створення документальних фільмів і анімаційних фільмів пізнавального змісту про походження та історичний розвиток державних символів України.

Держкіно, Держкомтелерадіо, Український інститут національної пам’яті.
Протягом 2017—2018 років.

10. Сприяти висвітленню державними засобами масової інформації теле- і радіопередач, соціальної реклами, публікацій, спрямованих на виховання у громадян шанобливого ставлення до державних символів України, роз’яснення їх значення для розбудови держави.

Держкомтелерадіо, Мінкультури, МОН, Мінмолодьспорт, МЗС, Міноборони, МВС, МІП, Національна академія наук (за згодою), Український інститут національної пам’яті, обласні, Київська міська держадміністрації, громадські об’єднання (за згодою).
Постійно.

Освіта.ua
07.12.2016

Популярні новини
Батькам надали алгоритм дій під час ядерного вибуху Якщо дитина під час ядерного вибуху перебуває у школі, вона має залишатись там
Понад 5 тисяч шкіл працюють дистанційно Станом на 3 жовтня функціонує 13 тисяч шкіл, понад 5 тисяч з яких працюють дистанційно
В Україні відзначили День працівника освіти У першу неділю жовтня в Україні традиційно відзначають День працівників освіти
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулися в українській освіті
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ego
Ага! Класно! Чергова підстава для додаткової щомісячної звітності закладів освіти про проведену роботу! Мало паперів пишете, освітяни. Мало!