Про перегляд наказів МОН

Наказ МОН № 1413 від 23.11.16 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1413 від 23 листопада 2016 року

Про перегляд наказів МОН

Відповідно до абзацу третього пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» від 28 грудня 1992 р. № 731 та з метою виконання доручення Прем’єр-міністра України В. Гройсмана, оголошеного на засіданні Уряду 23.11.2016 р., НАКАЗУЮ:

1. Керівникам структурних підрозділів Міністерства, керівникам Державної інспекції навчальних закладів України, Українського центру оцінювання якості освіти, Інституту модернізації змісту освіти, Інституту освітньої аналітики, Державного підприємства «Інфоресурс» організувати перегляд усіх чинних наказів Міністерства, які відносяться до компетенції відповідного структурного підрозділу (підприємства, установи, організації), включаючи нормативно-правові акти, видані до 24 серпня 1991 року, на предмет:

1) їх відповідності нормативно-правовим актам вищої юридичної сили;

2) можливого зменшення регуляторного впливу на заклади освіти, підприємства, установи (зокрема наукові), організації, що працюють в системі освіти (наприклад спрощення документообігу, звітності, стандартів, скасування необхідності різних погоджень в МОН, отримання дозволів, безпідставних і необґрунтованих вимог документів (їх копій), що не впливають на прийняття рішення, тощо).

2. За результатами проведеної роботи надати департаменту правового забезпечення не пізніше 09 грудня 2016 року (включно) за підписом керівника відповідного структурного підрозділу МОН, підприємства, установи, організації окремо такі переліки:

1) перелік наказів Міністерства, що, на думку керівника, відповідають нормативно-правовим актам вищої юридичної сили та не містять зайвого регуляторного впливу;

2) перелік наказів Міністерства, що потребують визнання їх такими, що втратили чинність;

3) перелік наказів Міністерства, що потребують внесення змін, із зазначенням строків їх подання до заінтересованих структурних підрозділів на погодження.

3. Департаменту правового забезпечення (Ярмистий М. М.) до 23 грудня 2016 року перевірити та узагальнити надані переліки та підготувати на підпис керівництву Міністерства проект наказу про визнання наказів Міністерства такими, що втратили чинність.

4. Контроль за виконанням цього наказу, включаючи дотримання передбачених строків виконання, залишаю за собою.

Міністр       Л.М. Гриневич

Освіта.ua
23.11.2016

Популярні новини
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулися в українській освіті
Затверджені умови прийому до вишів в 2022 році Умови прийому є обов'язковими для вишів незалежно від форми власності та управління
МОН рекомендує школам розпочати канікули У відомстві просять педради шкіл відповідально поставитися до рекомендацій
МОЗ пропонує розпочати шкільні канікули на тиждень раніше За словами міністра охорони здоров'я, це дозволить стримати активний епідпроцес
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів