Про деякі питання формування штатних нормативів

Наказ МОН № 433 від 13.04.16 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ I НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
(Увага! Наказ скасовано на підставі наказу МОН № 484 від 05.05.2016)

№ 433 від 13 квітня 2016 року

Про деякі питання формування
штатних нормативів

Відповідно до пункту 5 Прикінцевих положень Закону України від 24 грудня 2015 року № 911-VІІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" НАКАЗУЮ:

1. Керівникам навчальних закладів та установ освіти, штатний розпис яких розробляється з дотриманням вимог, передбачених типовими штатними нормативами і які передбачають максимальну кількість посад (штатних одиниць), затвердженими наказами Міністерства освіти і науки України від 04 листопада 2010 року № 1055 "Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів", від 06 грудня 2010 року № 1205 "Про затвердження Типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів", від 23 січня 2014 року № 60 "Про затвердження Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації", наказами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27 вересня 2012 року № 1058 "Про затвердження Типової структури та Типових штатних нормативів бібліотек вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації", від 31 жовтня 2012 року № 1230 "Про затвердження Типових штатних нормативів позашкільних навчальних закладів", забезпечити у 2016 році скорочення керівного, адміністративного, управлінського, господарсько-обслуговуючого персоналу, водіїв, робітників, які обслуговують громадські будівлі на 10 відсотків.

2. Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, вищим навчальним закладам, які належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, до 15 липня 2016 року надати Міністерству інформацію щодо здійснення скорочення, передбаченого пунктом 1 цього наказу.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Т.в.о. Міністра       І. Р. Совсун

Освіта.ua
13.04.2016

Популярні новини
НМТ 2023: алгоритм роботи з мультитестом в аудиторії Як працювати з онлайновим сервісом тестування під час проходження національного мультитесту
Для учасників НМТ створили відеоінструкцію Відеоінструкція допоможе ознайомитися з інтерфейсом онлайнової тестової платформи
Лісовий і Бабак синхронно визнали себе ненауковцями Міністр освіти і науки та голова освітнього комітету ВР очікувано відмовилися від «наукових ступенів»
НМТ за кордоном проведуть за київським часом Учасникам НМТ за кордоном варто звернути увагу на час початку і проведення іспитів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Складається таке враження, що нашим чиновникам непотрібно ніщо і ніхто. Скоро вчитель буде і сторожем, і прибиральником, а ще надавати якісні освітні послуги. Чистку треба робити на верхах, досить знущатися з простого народу!
потому что глупы,
Для Ольга: как куры.Пока учитель соглашается быть и сторожем, и уборщиком, и дворником (пусть и с классом), до тех пор и будут на нём ездить. Сами виноваты. Подставляете спину. НА ней и ездят
Ольга
Не "потому что глупы", а від безвиході.
Коментувати
актінілава
Шановні міністри освіти, давайте всих скоротимо, хто ж буде дітей підвозити, прибирати приміщення? А за заступників чули? Скоротити заступника з виховної роботи, перекинути його обов’язки на зауча, ви уявляєте як зможе одна людина розгрібати все, і додому не потрібно буде ходити. Якби зарплатню платили "достойну" можна було б працювати (як депутати собі підвищили, за себе не забувають, міністри та депутати, собі зробіть зарплату мінімальну тай живіть, і побачите як кінці з кінцями зводить), а то все залишиться без змін, скоротити бігом все, а робота залишиться таж сама, "Бумажок не уменьшиться"
вчитель
Для актінілава: Щоб "Бумажок уменшилось" потрібно скоротити освітянських чиновників,але останнім часом скорочують людей,які виконують роботу,а для тих,що створюють видимість роботи і закидають учителів безкінечними звітами створюють нові робочі місця.кількість освітянськиї трутнів з кожним роком зростає.
Коментувати
Artist
4 роки підряд все по чуть-чуть скорочували неофіційно, а тепер 10%. Скоро директор буде не потрібний, а вчителі після уроків будуть поли мити. Йдемо в Європу!!!
1111
Це так реалізовується головна ідея МОН - перегляд змісту навчання. З іншої сторони - підняли ж чиновникам зарплату, а бюджет той самий - де взяти - скоротити? Ви самі собі яму риєте, на наступних виборах скорочені проголосують за ваших опонентів