Про проведення заходів щодо протидії тероризму
Лист МОН № 1/9-372 від 25.07.14 року
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
№ 1/9-372 від 25 липня 2014 року
Начальникам (директорам) управлінь
(департаментів) освіти і науки обласних,
Київської міської державних адміністрацій,
ректорам (директорам) інститутів
післядипломної педагогічної освіти,
керівникам навчальних закладів
Про проведення заходів
щодо протидії тероризму
З метою підвищення ефективності функціонування загальнодержавної системи боротьби з терористичною діяльністю, здійснення заходів, спрямованих на убезпечення об’єктів від можливих терористичних посягань, доручаємо:
- регулярно організовувати й проводити в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах заходи з метою підготовки педагогічних працівників, учнів та студентів до дій в умовах загрози чи вчинення терористичного акту, а також у випадку надходження інформації про це;
- вживати додаткових організаційних заходів щодо забезпечення належного рівня безпеки та здійснення контролю в місцях масового перебування людей (дошкільні, загальноосвітні, позашкільні, професійно-технічні та вищі навчальні заклади);
- забезпечувати готовність органів управління освітою, сил і засобів єдиної системи цивільного захисту до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуації внаслідок терористичних актів з метою підвищення рівня захисту населення і територій у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із технологічними або іншими проявами терористичної діяльності, мінімізації та ліквідації наслідків таких ситуацій.
Заступник Міністра Павло Полянський
Освіта.ua
25.07.2014