Про затвердження форми звітності з питань діяльності закладів дошкільної освіти та інструкції щодо її заповнення

Наказ МОН № 536 від 17.05.2021 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 536 від 17 травня 2021 року

Про затвердження форми звітності з питань
діяльності закладів дошкільної освіти та
інструкції щодо її заповнення

Відповідно до частини першої статті 72 Закону України «По освіту», Закону України «Про інформацію», пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630, та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

1) форму звітності № 85-к «Звіт про діяльність закладу дошкільної освіти за рік» (далі - форма);

2) Інструкцію щодо заповнення форми звітності № 85-к «Звіт про діяльність закладу дошкільної освіти за рік» (далі - Інструкція).

2. Поширити форму та Інструкцію, зазначені в пункті 1 цього наказу, на департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій.

3. Форму та Інструкцію щодо її заповнення, затверджені пунктом 1 цього наказу, увести в дію, починаючи і звіту за 2021 рік.

4. Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій забезпечувати в установлені терміни контроль за поданням інформації закладами дошкільної освіти до інформаційної системи ДНУ «Інститут освітньої аналітики» Міністерства освіти і науки України.

5. ДНУ «Інститут освітньої аналітики» (С. Лондар) забезпечувати подання в установлені терміни Державній службі статистики України зведених даних затвердженої форми (за узгодженим колом показників).

6. Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти (А. Осмоловський) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

7. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра В. Рогову.

Міністр                                 Сергій Шкарлет

Освіта.ua
17.05.2021

Популярні новини
НМТ збереже довіру до вступної кампанії, – МОН Проведення НМТ дозволить зберегти довіру суспільства до проведення вступної кампанії
Випускників шкіл звільнять від ДПА Випускників, які завершують здобуття повної середньої освіти, звільнять від ДПА
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулися в українській освіті
Якими будуть тести НМТ у 2023 році Вступна кампанія буде проведена за результатами національного мультитесту
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів