Osvita.ua Законодавство Вища освіта вища освіта - законодавство
Популярні новини
Міністр: маємо неефективну мережу закладів освіти Міністр освіти наголошує на необхідності вирішення питань неефективності мережі закладів освіти
Виші зможуть скасовувати дипломи через плагіат Порушення студентами академічної доброчесності може привести до скасування ступеня вищої освіти
В Україні змінять систему фінансування вишів У Міністерстві освіти і науки планують відмовитись від системи державного замовлення
Гончарук: науковцю має стати краще працювати в Україні Сьогодні значна частина коштів, які держава інвестує в науку, використовується неефективно
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна Стелина
подать 15 заяв на 5 специальностей: то есть вузов может быть и больше, главное 5 специальностей выдержать?
Марина
ЧИ маю я право на зарахування у вуз на пільгове навчання держ.замовлення, якщо я з багатодітної сім’ї(3 дітей)?
Эдуард
Для Марина: да, можешь! Только нужно будет сделать документы которые будут для подтверждения льгот...
Коментувати
віка
Чи правомірним є зарахування на державну форму навчання абітурієнта у вуз після його відмови від рекомендації на державну форму у іншому вузі.
Александр
Ребенок проходит в три института по баллам, а приоритет изменился за прошедшее время. Он получается теперь не может подать документы в следующий институт, потому как проходит в более приоритетный ? Почему такая дискриминация ?
UP
Для Александр: де тут дискримінація? Усі вступники знаходились у рівних умовах. Просто на момент подання документів потрібно було добре зважити пріоритети. А подати документи у бажаний ВНЗ Ви можете - на комерцію.
Коментувати
Людмила
Підскажіть чи можемо подати документи якщо ще не має цільового направлення на приоритет №1. Та який потрібно мати прохідний бал щоб отримати цільове направлення.
Fdfnfh
у скільки університетів можна подавати документи в 2015 році та на скільки напрямків
Julijj
Для Fdfnfh: 5 по 3
Коментувати
АННА
Підкажіть, хто має рахувати середній бал свідоцтва? Чи актуальним є лист МОН № 1/9-326 від 28 квітня 2012 року "Про врахування середнього бала документа про базову загальну середню освіту"?
Світлана
Моя донька звільнена від проходження зно за станом здоров’я.Зараз знаходиться в лікарні.Буде інвалідність.Яким чином їй можна вступити до вузу не здавши ЗНО???
Фізик;)
Для Світлана: нехай складе іспити в вузі
Коментувати
Светлана
Когда же все таки будут правила поступления 2015 г.университета, а не только ссылка на них, министерство обязало ВУЗы обнародовать их до 1 декабря 2014 г. Ждем!!!!
SERGIY
Для Светлана: Когда рак свиснет. У нас умеют наломать дров, а не организовать нормальную работу с логическим путем реализации поставленной цели.
Светлана
да наверное быстрее можно рака научить свистеть, чем искоренить бардак в нашей стране....
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!