Популярні новини
У парламенті пропонують обирати ректорів у два тури Відповідний законопроєкт схвалений на засіданні профільного комітету Верховної Ради
МОН планує стимулювати діяльність учених МОН розробило проєкт закону щодо стимулювання діяльності у сфері трансферу технологій
Після локдауну виші визначать форму навчання самостійно Заклади вищої освіти мають самостійно вирішити, коли та в якій формі організовувати навчання
Виші можуть видавати дипломи з відзнакою Заклади можуть видавати дипломи з відомостями про відмінні досягнення випускників
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія Миколаївна
Дуже жаль, що внучці прийдеться їхати здобувати освіту медичного ВУЗу в Польщу! Адже, готуючись до вступу посилено вивчали хімію та біологію. Математика та фізика їй тяжкувато дається, але коли б ми знали раніше, що ці предмети здавати, то 2 роки назад вже почали б готувати саме це.
Інна
Для Юлія Миколаївна: Скажіть будь ласка як як можга всьупити до медичного ВуЗу в Польщу?
Коментувати
Олександра
Це ....поставте себе хоч на хвилину на місце дітей та батьків.Легко писати тим кого це не стосується,а всі інші ....немає слів.Чому якщо діти не знають математику чи фізику,то тепер усі повинні здавати..то для інших дали термін до 2021 року,а цим дітям чому не дати вибір?правова держава?чому порушили права дітей і постійно це робите????Діти які зараз в 11 класах зробили свій вибір ще у 9 класі. Не даєте людям нормально жити,а тепер до дітей черга дійшла?
Lera
Для Олександра: На сайті петицій президенту Украіни зареєстооаана петиція що до вступу в медичні вузи. Голосуйте. В мережі багато невдоволення првилами вступу а голосування дуже повільне.
Ірина
Хотіла підтримати петицію, та там якісь технічні перешкоди. Не здогадуєтеся, чому ?!
Коментувати
Сергій
Змінювати предмети за декілька місяців до ЗНО - повний цинізм, межуючий з дебілізмом.
Томос
Правила прийому слід назвати Правилами»Капець вузам» - автори грантоіди : шаров ;рашкевіч, калтунец- їм ганьба!! Після виборів - геть із Мону в «Крок»- чому вони і внесли в бюджет фінансування приватних контор! Ця каманда похоронить і Гриневич. Бо увага до школи перекреслюється дурницями у вишах!???
Оксана
Доброго дня. Якщо дитина хоче поступати на фізкультурний, подавати заяви в різні ВУЗи, то потрібно їздити в всі міста, проходити творчий конкурс?
Олена
Доброго дня . Скажите а если ребёнок гражданин украины но заканчивает школу в другой стране ( тоесть украинского в перечне сданных экзаменов не будет ) может ли он обучатся в украинском вузе на английском языке ?? Ну например в ХАИ ?
Sasha
Дуже "класно" змінювати предмети для мед.вузів, коли діти в вже готувалися до біології та хімії досить довгий час, і за пів року вчити новий предмет! Дуже дякую вам пані Гриневич!
Таня
Доброго дня! Які екзамени будуть здавати абітурієнти у 2019 при вступі в медичний інститут?
Наталья
Если ребенок инвалид детства до 18 лет то имеет он право на льготы при поступлении и документы подавать в электронном виде или бумажном?
DOCENT
Для Наталья: як правило, якщо хоче скористатися пільгами, то має подавати в паперовому вигляді, щоб складати іспити замість ЗНО. Але в цьому випадку діти з інвалідністю мають право переведення на вакантні місця держзамовлення. Тому подання заяв у електронному вигляді. І вже потім переведення при поданні оригіналів
Вікторія
Де можна прочитати про правила прийому до Вузів дітей-інвалідів?
Коментувати
Олена
Якщо я не отримувала диплом бакалавра, тільки спеціаліста, вчилася на бюджеті, чи можу претендувати на здобуття магістра на бюджетній основі? Адже в Законі про освіту сказано: Стаття 4. Право на вищу освіту 1. Кожен має право на вищу освіту. Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних закладах вищої освіти на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.
Галина
Для Олена: яким чином Ви могли отримати спеціаліста не навчаючись на бакалавра? Хіба може Ви навчались ще в СРСР, коли системи бакалаврату не існувало. У нас після реформи і відміни кваліфікації "спеціаліст", среціалістів прирівнено до магістрів (я правда не певна в спеціалістах радінського зразка, це Вам слід окремо з’ясувати). А оскільки спеціалісти прирівнені до магістрів, томожливості навчатись за державні кошти в магістратурі вже немає. Лише якщо доведете, що неможете більше працювати за спеціальністю з медичних причин (наприклад співачка після операції на горлі втратила голос).
Маша
Також цікаво. В 2002 отримала "спеціаліста" в КПІ,але за півтора роки до цього получила " бакалавра". Як це Вам вдалося пропустити бакалаврат?
Галина
Для Маша: я одержала магістра ще в 1998 році, а до того бакалавра. Так що, без бакалавра це було ще у радянські часи. Просто не зрозуміло, тим, хто отримували вищу освіту в радянські часи вже років 50, навіщо тепер їм магістратура, підвищення на роботі зазвичай отримують в молодшому віці
Коментувати
Оксана
Прошу роз’яснити, чи є держзамовлення, якщо у ВНЗ викладено тільки таку інформацію :"Тип пропозиції: Відкрита (із вказанням пріоритетності) Зарахування на 1 курс Ліцензійний обсяг: 45 Обсяг на контракт: 20" і не написано кількість місць держзамовлення. Дякую
Галина
Для Оксана: 45-20=25 - максимальне держзамовлення
Коментувати
Людмила
Здравствуйте.На каком сайте можно узнать результаты ДПА по математике за 16.07.18.Спасибо.
Віка
Є якісь пільги для дітей з багатодітної родини? (П’ятеро дітей в сім’ї)
Влад
Для Віка: немає
Kozelrus
наплодяться, а потім подавай їм пільги
Коментувати
Юлия
Подскажите, могу ли я поступать заново на бюджет (на заочную форму обучения), если была отчислена с 3 курса?
оксана
Який порядок подання заяви на вступ для дитини з інвлідністю ІІ групи? Якщо подавати у паперовій формі, то у скільки вузів і на скільки спеціальностей?
12445
цей сайт такий заплутаний (жах
Андрій Роде
Доброго дня! Хотілося б знати, чи має які пільги при вступі дитина учасника бойових дій Афганістану?
Влад
Для Андрій Роде: немає
Коментувати
Ксения
Доброго дня. Ребенок инвалид 3 группы, ЗНО сдал на 195, 190, 186, есть ли у него льготы и в бумажной или электронной форме нужно подавать документы?
Ярослав
Доброго дня. У паспорті (ID-карті), за яким була здійснена реєстрація на ЗНО була виявлена помилка в ідентифікаційному номері, сертифікат ЗНО містить номер цього паспорта. Планую замінити ID-карту. Що варто робити під час вступної кампанії в такому випадку?
Александра
Для Ярослав: да не трогайте Вы ту карту пока не здадите зно! Кому нужна эта ошибка при здаче зно,а ?главное номер паспорта!
Коментувати
Ірина
Доброго дня. Я переселенка з Луганська. Переселилась до Києва влітку 2014 року, зараз закінчую бакалаврат. Чи маю я право на якісь пільги при вступі на магістратуру?