Популярні новини
У МОН підготували нові вимоги до документів про вищу освіту Міністерством освіти і науки підготовлений проект постанови про документи про вищу освіту
В уряді хочуть передавати виші приватним інвесторам У майбутньому держава зможе передавати в управління приватним інвесторам державні університети
Кошти отримають найсильніші заклади профосвіти Державні кошти на створення практичних центрів розподілятимуться за новим конкурсом
МОН кардинально змінило систему фінансування вишів, - Стадний Міністерство освіти і науки насамперед цікавить допомога сильним університетам і викладачам
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Підскажіть у якому пункті прописано про те, що будуть дійсні сертифікати 2016, 2017, 2018 років?
DOCENT
Для Людмила: VІІ. Конкурсний відбір, його організація та проведення 1. Конкурсний відбір для здобуття ступенів вищої освіти здійснюється за результатами вступних випробувань: ..... У 2018 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише з сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
Коментувати
абітурієнт
Якщо правила прийому будуть опубліковані в січні 2018 року, то надзвичайно важко передбачити третій, а часто і другий предмет, які будуть винесені вузом... велике спасибі за право мати на підготовку 2,5 місяці
DOCENT
Для абітурієнт: заклади не визначатимуть перелік предметів. Всі предмети вжеивизначені в Умовах прийому в додатку 4.
Коментувати
Вова Вовченко
Сертифікат зно 2017 року дійсний в 2018 році,крім іноземної мови.Якщо перездавати іноземну,то це один іспит зно потрібно проходити?Чи знову всі три,а потім з них вибирати?
DOCENT
Для Вова Вовченко: один
Коментувати
Майя
Будут ли в этом году считаться международные сертификаты по английскому ESOL, TOEFL для магистратуры по специальности Право?
DOCENT
Для Майя: ні
Коментувати
Татьяна Юркив
Третій предмет встановлює ВУЗ чи абітурієнт буде мати право вибору??
DOCENT
Для Татьяна Юркив: обирати має вступник
Юрій
Якщо или/или то, тот, в котором вище бал
Коментувати
N
7 заяв на 4 спеціальності замало.До прикладу ІТ спеціальності в ХПІ розбито на стільки варіантів, що не віистачить і 15 заяв, а по суті спеціальність одна.
DOCENT
Для N: визначайтеся з доцільністю для себе тих чи інших програм та спеціальностей
Коментувати
Іра
Доброго дня! Не знайшла інформації з питання:чи мають право на першочерговий вступ діти, у кого помер один з батьків?
Олег
Для Іра: Ні, його ніколи й не було
Коментувати
Наталья
Подскажите, для поступления на специализацию "право" на основе полученого образования бакалавр надо здавать ЗНО или же это будет тестирование в самом ВУЗе?
Тетяна
Чи має значення при нарахуванні додаткових балів за 4етап олімпіади місце,яке отримав призер-1,2 або 3. Дякую
Юрій
Для Тетяна: Ні
Коментувати
Владислава
які дати реєстрації а зно з "права" для магістрів?
оля
У меня диплом магистра, хочу получить 2-е высшее, обучение на заочном. сколько лет надо учится для получения бакалавра или магистра, что для этого надо сдавать?
ТАРАС
Для оля:Для чого тобі ця друга вища, коли перша не дала результату, коли ставиш тут питання, які для простого учня елементарні?
Тарас
А якщо хлопець хоче поступати на фізкультурний факультет в різні вузи(це його право),то як здавати нормативи?Також їздити по всіх закладах?
Коментувати
Ілля Ігорович
Доброго дня, я переселенець з Криму, проживаю на Україні з 2014 року. Чиможуть мене прийняти на бюджет у ВНЗ. Дякую...
darinoko
Для Ілля Ігорович: Така ж сама ситуація. Чи дізналися щось про квоти?
Коментувати
Марина
Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно проходити ЗНО, якщо матиму диплом молодшого спеціаліста зі спеціальності "сестринська справа", при вступі на спеціальність "охорона здоров’я" до ВНЗ у 2017 році????
Анастасія
Скажіть , будь ласка , чи потрібно в мед . заклади основну групу з фізкультури чи можна й спец. Це ні на , що не впливає?
Юля
Чи можу здобути другу вищу освіту військову маючи 39 років
Оксана
Поясніть будь ласка, при вступі на базі диплома молодшого спеціаліста у ВНЗ подають диплом молодшого спеціаліста або атестат про загальну освіту? Тобто розглядається бал атестату чи бал Диплому?дякую.
Соломія
Чи можна з бакалавра біотехнолога вступити на фармацію не на 1 курс (хоча б заочно) і якщо так то на який курс?
Ксения Будянская
я мешканка з окупованої території, чи можу я вступити до ВНЗ на заочну форму, з атестатом ЛНР і які будуть вимоги? можу я здати ЗНО у закладі, до якого вступаю
Лена
Для Ксения Будянская: ви маєте право вступами за результатами вступних іспитів у виші-переселенці та виші луганської та донецької областей. Спершу вам необхідно зареєструватися у зазначеному виші в освітньому центрі. Вас направлять до школи складати українську мову та другий предмет, який передбачений правилами вступу, це може бути історія, математика. Вам видадуть довідку і третій іспит ви прийдете складати у виші.
Коментувати
Наталия
Можно ли перевестись из ВУЗа в ВУЗ на одну и ту же специальность в середине года, т.е.после сдачи 1 сессии 1 курса (после 1семестра одного ВУЗа на 2семестр другого ВУЗа)?
Лена
Для Наталия: ні, тільки після закінчення 1-го курсу навчання
Коментувати
Світлана
Дитина-інвалід, навчається в школі, чи має пільги, якщо на час вступу вже буде 18 років?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!