Популярні новини
У парламенті пропонують обирати ректорів у два тури Відповідний законопроєкт схвалений на засіданні профільного комітету Верховної Ради
МОН планує стимулювати діяльність учених МОН розробило проєкт закону щодо стимулювання діяльності у сфері трансферу технологій
Після локдауну виші визначать форму навчання самостійно Заклади вищої освіти мають самостійно вирішити, коли та в якій формі організовувати навчання
Виші можуть видавати дипломи з відзнакою Заклади можуть видавати дипломи з відомостями про відмінні досягнення випускників
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Леся
Чи є пільги дітям, якщо батько є учасником бойових дій? І чому при вступі до вузу на це зовсім не звертають уваги?
Комментатор
Для Леся: После того как вы подпишете контракт вас могут перевести на свободное бюджетное место( при наличии таких мест). Такие льготы. При поступлении льгот нет. И кто должен обращать внимание, если вы сами не удосужились поинтересоваться своими правами?!
Коментувати
Анна
Якщо той,хто стоїть перед вами на бюджет не приносить документи(орігінал),чи матиме можливість дитина,яка після нього стоить (с приорітетом 1,але не вистачило 1,3 балли)потрапити на бюджет?
Retro
Для Анна: Перевести на бюджет могут только льготников, подписавших контракт на эту специальность. Всё. Без вариантов
Анна
Да...логіка тут відсутня( Колись все було чесно:2 хвилі! Якщо дитина не приносить орігінали до певного часу,то для другій дитини в черзі був реальний шанс потрапити на бюджет! А зараз,якщо дитина не приносить орігінали,то місце просто повертається державі!! Хіба це справедливо???
Комментатор
Не державі, а конкретному пільговику
Коментувати
Альона
Підкажіть будь ласка, з якого числа можна подавати оригінали документів на контракт???
Ярослав
Имеют переселенцы льготы при поступлении? Спасибо за ответ
Леся
Скажіть , будь ласка, мають діти матерів - одиночків пільги при вступі? Дякую, за відповідь навперед
Анна
Для Леся: нет
Коментувати
Ольга
Підкажіть як оформити правильно заяву коли дитина має пільгу . Де в заяві це видно Дякую
Галина
Який пункт чи розділ зазначеного документу вказує в електронній чи паперовій формі мають подаватися документи для вступу в медичний університет на базі рівня молодшого спеціаліста??? На другий курс!!!
989
Для Галина: пункт 3 розділ 6
Коментувати
Тетяна
Підкажіть,будь-ласка,якщо є статус дитини-інвалід ,то документи потрібно подавати в паперовому вигляді,щоб пільги були враховані?Дякую.
SI
Добрий день, отримані додаткові 5 балів по хімії за всеукраїнську олімпіаду в КПІ Сікорського. Є Наказ КПІ з цією інформацією. Вони мають вагу лише при вступі в КПІ. Куді їх додавати при оформленні - до результату ЗНО з хімії ? Чи в розділ "за особливі успіхи" ? Вступ буде як до КПІ , так і до Університету Шевченка. Будь ласка - хто точно знає, напишіть. В вільному доступі є дві версії як вірно робити . Від КПІ чекаю на відповідь, але поки що не прийшла.
Антон
Для SI: Должны быть учтены везде(олимпиада то всеукраинская, не важно где проводилась). Если не секрет как сдали зно(обычное любопытство)
SI
Хімія 191
SI
Для Антон: Спасибо, химия 191.
Коментувати
LB
Добрий день! Проінформуйте, будь ласка, чи можна для вступу до вузу надавати сертифікат з іноземної мови, відмінної від тієї, що вивчалась у школі? Як вплине відсутність балу ДПА?
Іван
Для LB: Звісно можна. Ніяк.
Коментувати
Irina
Добрий день ! Скажіть будь ласка , як правильно подавати документи у ВНЗ . Потрібно у всі 7 подавати у електронному вигляді , чи в той , який у мене в пріоритеті їхати особисто з оригіналами . Або подавати у всі 7 електронні , а 1 серпня , після оголошення списку контрактубюджету їхати у пріоритетний з оригіналом ? Дякую !
Влад
Для Irina: Ви подаєте або в 7 ВНЗ на одну спеціальність, або в один ВНЗ три, а в інший два, чи три, головне, щоб було всього сім заяв і не більше 4 види спеціальності. Всі заяви подаються в електронному вигляді після школи. Пріоритет ставите так: сюди хочу найбільше - 1 пріоритет, сюди хочу менше, ніж в перший - другий пріоритет і так до семи. Чекаєте оголошення результатів, якщо ваші бали достатні, то Ви можете вступити на бюджет на будь яку спеціальність з семи поданих, це може бути і перший і третій і сьомий, везете оригінали документів туди, куди Вам надали бюджетне місце. Якщо ж Ви не потрапили на бюджет, везете оригінали туди, куди хочете , куди подавали заяви.
Влад
Оприлюднення результатів 26 липня, подати дукоменти на бюджет треба до 31 липня, 1 серпня вас на бюджет вже не чекатимуть, уважно читайте правила вступу
Коментувати
Тамара
Доброго дня! Чи можна цього року вступити на 3 курс на основі ОКР молодшого спеціаліста? Де в законодавстві це передбачено? Заздалегідь вдячна за відповідь!
Галина
Для Тамара: Зараз немає вступу на 3-й курс. Є вступ на 1-й курс за скороченою програмою. Читайте умови вступу.
Коментувати
Оксана
Шановні працівники міністерства і розробники умов, отямтесь і поверніть минулорічний порядок предметів у медвузи, нема вже сил терпіти знущання над дітьми, умови і сьогодні не опубліковані на сайтах, думаю, що через ваші" писанія",за цим всім стоїть тотальне порушення прав людини, що ви вимудровуєте, чому не чуєте людей, чи Ви це робите навмисно, як за 6 місяців міняти предмет, для чого під грифом міністерства погоджено навчальні плани профільних класів, права рука не розуміє, що робить ліва,нам залишається право звертатисядо суду, або надати вам "тотальну підтримку" на прийдешній виборах, іншого шляху комунікації нема, ви не чуєте людей, які готувалися до серйозного вступу, а ви знівелювали цей процес, вбивши мрію дітей....
Марія
офігеть кричали гості - а нічого, що люди вступили на довузівську підготовку на обов’язкові предмети орієнтуючись на минулий рік. Хто компенсує у випадку недостатньої підготовки, витрати на довузівську освіту за не тими предметами? Добре - фіг з ними з грошима - хто компенсує втрачений рік життя?
Юлія
Юлія Це все дуже класно , що ви поміняли умови вступу на «Медицину», але про таке треба попереджувати завчасно , а не за 7 місяців до здачі ЗНО. В мене таке відчуття , що в кабінеті міністрів освіти немає жодної людини з здоровим мисленням . Якщо дитина 2 роки готувала предмети для вступу в медичний заклад , то треба бути цілковитою свинею , щоб зіпсувати їй всі плани. На маю думку, цього року буду страшний недобір у вузах цього напрямку. Я проти таких нововведень на цей рік , введіть у 2020 році, щоб всі було готові до цього і могли показати якнайкращі результати своєї роботи над підготовкою до вступу. Абітурієнтам бажаю не покладати рук! Ми переживемо , дурні видумки МОН.
Васіліса
Так це робиться навмисно. Щоб залишились безмовні раби. А люди освідченні тут не потрібні.
Матвей
Для Васіліса: освічені/досвідчені. Слова «освідченні» не існує )))
Коментувати
Тамара
Через такі реформи будемо знову і знову спостерігати «відплив умів» з нашої країни Українців виживають,як можуть...
Діана
Складається враження,що це якийсь терор проти українців Зміна конкурсних предметів за 6,5 місяців до зно,більшість справді розумних дітей поїде навчатись за кордон,багато там залишуться,а українська медицина залишиться на такому низькому рівні,сумно..
Ганна
Для Діана: 100%, моя дитина і поїде, хоча готувався все півтора року... Тепер тільки одна можливість - їхати закордон. Думаю, вже не повернеться....
Коментувати
Юлія
Не ламайте дітям життя! Про зміну конкурсних предметів треба було попереджати раніше Вони ж не встигнуть нормально рідготуватись!
наталія
Омріяний медичний виш... Діти, які свідомо поставились до вибору майбутньої професії обрали профільні класи, вже два роки сумлінно вивчають профільні предмети, відповідно деякі дисципліни ( в тому числі й математика) відійшли на другий план. На сьогоднішній день цим учням доведеться шукати репетиторів, проте не всі мають на це кошти. ДЕ справедливість?! А навіть і за наявності коштів... Цілком погоджуюсь з попередніми коментарями - такі рішення порушують права дитини. Обуренню учнів та їх батьків не має меж. Таке відчуття , що землю з-під ніг вибили. Запитання до МОН - тоді з якою метою існує профільна і допрофільна освіта? Логічне запитанна до МОЗ - невже країні не потрібні свідомі медики?! Чому розумні, освічені люди не розуміють елементарних речей : зміни конкурсних предметів потрібно проводити заплановано, мінімум за два роки? РS Дякую за підказку про навчання в Польщі. Так і відбувається "відплив умів" з держави. Сумно...
Каріша
Для наталія: Скажіть будь ласка що потрібно для того щоб вступити в мед у Польщу???
Коментувати