Osvita.ua Законодавство Вища освіта вища освіта - законодавство
Популярні новини
Виші можуть подати заявку для доступу до Scopus Розпочато прийом заявок для доступу до міжнародних баз даних Scopus та Web of Science
Коледжі і училища не надаватимуть вищої освіти Коледжі та технікуми цього року востаннє проводять набір на молодшого спеціаліста
У бюджеті відсутні кошти на підвищення зарплат освітян, - МОН У бюджеті відсутні джерела покриття витрат на виконання статті 61 закону «Про освіту»
Раді пропонують надати вишам фінансову автономію Профільний комітет рекомендує прийняти за основу законопроекти з фінансової автономії вишів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Панда
не зрозумілий текст На навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) вищі навчальні заклади приймають на другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання) або на перший курс (зі скороченим терміном навчання) на вакантні місця осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста. Прийом на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра здійснюється за результатами фахових вступних випробувань. У нас тільки бакалавр (магістр і спеціаліст медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань), а інших спрямувань більше не має. Тобто для технічних спеціальностей скороченого терміну не існує.
Татьяна Стелина
подать 15 заяв на 5 специальностей: то есть вузов может быть и больше, главное 5 специальностей выдержать?
Марина
ЧИ маю я право на зарахування у вуз на пільгове навчання держ.замовлення, якщо я з багатодітної сім’ї(3 дітей)?
Эдуард
Для Марина: да, можешь! Только нужно будет сделать документы которые будут для подтверждения льгот...
Коментувати
віка
Чи правомірним є зарахування на державну форму навчання абітурієнта у вуз після його відмови від рекомендації на державну форму у іншому вузі.
Александр
Ребенок проходит в три института по баллам, а приоритет изменился за прошедшее время. Он получается теперь не может подать документы в следующий институт, потому как проходит в более приоритетный ? Почему такая дискриминация ?
UP
Для Александр: де тут дискримінація? Усі вступники знаходились у рівних умовах. Просто на момент подання документів потрібно було добре зважити пріоритети. А подати документи у бажаний ВНЗ Ви можете - на комерцію.
Коментувати
Людмила
Підскажіть чи можемо подати документи якщо ще не має цільового направлення на приоритет №1. Та який потрібно мати прохідний бал щоб отримати цільове направлення.
Fdfnfh
у скільки університетів можна подавати документи в 2015 році та на скільки напрямків
Julijj
Для Fdfnfh: 5 по 3
Коментувати
АННА
Підкажіть, хто має рахувати середній бал свідоцтва? Чи актуальним є лист МОН № 1/9-326 від 28 квітня 2012 року "Про врахування середнього бала документа про базову загальну середню освіту"?
Світлана
Моя донька звільнена від проходження зно за станом здоров’я.Зараз знаходиться в лікарні.Буде інвалідність.Яким чином їй можна вступити до вузу не здавши ЗНО???
Фізик;)
Для Світлана: нехай складе іспити в вузі
Коментувати
Светлана
Когда же все таки будут правила поступления 2015 г.университета, а не только ссылка на них, министерство обязало ВУЗы обнародовать их до 1 декабря 2014 г. Ждем!!!!
SERGIY
Для Светлана: Когда рак свиснет. У нас умеют наломать дров, а не организовать нормальную работу с логическим путем реализации поставленной цели.
Светлана
да наверное быстрее можно рака научить свистеть, чем искоренить бардак в нашей стране....
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!