Популярні новини
У МОН підготували нові вимоги до документів про вищу освіту Міністерством освіти і науки підготовлений проект постанови про документи про вищу освіту
В уряді хочуть передавати виші приватним інвесторам У майбутньому держава зможе передавати в управління приватним інвесторам державні університети
Кошти отримають найсильніші заклади профосвіти Державні кошти на створення практичних центрів розподілятимуться за новим конкурсом
МОН кардинально змінило систему фінансування вишів, - Стадний Міністерство освіти і науки насамперед цікавить допомога сильним університетам і викладачам
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Томос
Правила прийому слід назвати Правилами»Капець вузам» - автори грантоіди : шаров ;рашкевіч, калтунец- їм ганьба!! Після виборів - геть із Мону в «Крок»- чому вони і внесли в бюджет фінансування приватних контор! Ця каманда похоронить і Гриневич. Бо увага до школи перекреслюється дурницями у вишах!???
Оксана
Доброго дня. Якщо дитина хоче поступати на фізкультурний, подавати заяви в різні ВУЗи, то потрібно їздити в всі міста, проходити творчий конкурс?
Олена
Доброго дня . Скажите а если ребёнок гражданин украины но заканчивает школу в другой стране ( тоесть украинского в перечне сданных экзаменов не будет ) может ли он обучатся в украинском вузе на английском языке ?? Ну например в ХАИ ?
Sasha
Дуже "класно" змінювати предмети для мед.вузів, коли діти в вже готувалися до біології та хімії досить довгий час, і за пів року вчити новий предмет! Дуже дякую вам пані Гриневич!
Таня
Доброго дня! Які екзамени будуть здавати абітурієнти у 2019 при вступі в медичний інститут?
Наталья
Если ребенок инвалид детства до 18 лет то имеет он право на льготы при поступлении и документы подавать в электронном виде или бумажном?
DOCENT
Для Наталья: як правило, якщо хоче скористатися пільгами, то має подавати в паперовому вигляді, щоб складати іспити замість ЗНО. Але в цьому випадку діти з інвалідністю мають право переведення на вакантні місця держзамовлення. Тому подання заяв у електронному вигляді. І вже потім переведення при поданні оригіналів
Вікторія
Де можна прочитати про правила прийому до Вузів дітей-інвалідів?
Коментувати
Олена
Якщо я не отримувала диплом бакалавра, тільки спеціаліста, вчилася на бюджеті, чи можу претендувати на здобуття магістра на бюджетній основі? Адже в Законі про освіту сказано: Стаття 4. Право на вищу освіту 1. Кожен має право на вищу освіту. Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних закладах вищої освіти на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.
Галина
Для Олена: яким чином Ви могли отримати спеціаліста не навчаючись на бакалавра? Хіба може Ви навчались ще в СРСР, коли системи бакалаврату не існувало. У нас після реформи і відміни кваліфікації "спеціаліст", среціалістів прирівнено до магістрів (я правда не певна в спеціалістах радінського зразка, це Вам слід окремо з’ясувати). А оскільки спеціалісти прирівнені до магістрів, томожливості навчатись за державні кошти в магістратурі вже немає. Лише якщо доведете, що неможете більше працювати за спеціальністю з медичних причин (наприклад співачка після операції на горлі втратила голос).
Маша
Також цікаво. В 2002 отримала "спеціаліста" в КПІ,але за півтора роки до цього получила " бакалавра". Як це Вам вдалося пропустити бакалаврат?
Галина
Для Маша: я одержала магістра ще в 1998 році, а до того бакалавра. Так що, без бакалавра це було ще у радянські часи. Просто не зрозуміло, тим, хто отримували вищу освіту в радянські часи вже років 50, навіщо тепер їм магістратура, підвищення на роботі зазвичай отримують в молодшому віці
Коментувати
Оксана
Прошу роз’яснити, чи є держзамовлення, якщо у ВНЗ викладено тільки таку інформацію :"Тип пропозиції: Відкрита (із вказанням пріоритетності) Зарахування на 1 курс Ліцензійний обсяг: 45 Обсяг на контракт: 20" і не написано кількість місць держзамовлення. Дякую
Галина
Для Оксана: 45-20=25 - максимальне держзамовлення
Коментувати
Людмила
Здравствуйте.На каком сайте можно узнать результаты ДПА по математике за 16.07.18.Спасибо.
Віка
Є якісь пільги для дітей з багатодітної родини? (П’ятеро дітей в сім’ї)
Влад
Для Віка: немає
Kozelrus
наплодяться, а потім подавай їм пільги
Коментувати
Юлия
Подскажите, могу ли я поступать заново на бюджет (на заочную форму обучения), если была отчислена с 3 курса?
оксана
Який порядок подання заяви на вступ для дитини з інвлідністю ІІ групи? Якщо подавати у паперовій формі, то у скільки вузів і на скільки спеціальностей?
12445
цей сайт такий заплутаний (жах
Андрій Роде
Доброго дня! Хотілося б знати, чи має які пільги при вступі дитина учасника бойових дій Афганістану?
Влад
Для Андрій Роде: немає
Коментувати
Ксения
Доброго дня. Ребенок инвалид 3 группы, ЗНО сдал на 195, 190, 186, есть ли у него льготы и в бумажной или электронной форме нужно подавать документы?
Ярослав
Доброго дня. У паспорті (ID-карті), за яким була здійснена реєстрація на ЗНО була виявлена помилка в ідентифікаційному номері, сертифікат ЗНО містить номер цього паспорта. Планую замінити ID-карту. Що варто робити під час вступної кампанії в такому випадку?
Александра
Для Ярослав: да не трогайте Вы ту карту пока не здадите зно! Кому нужна эта ошибка при здаче зно,а ?главное номер паспорта!
Коментувати
Ірина
Доброго дня. Я переселенка з Луганська. Переселилась до Києва влітку 2014 року, зараз закінчую бакалаврат. Чи маю я право на якісь пільги при вступі на магістратуру?
Наталія
дитина інваліда війни (авганця) має право вступу поза конкурсом? які пільги для неї передбачені
Іван
Для Наталія: Ви що, жартуєте? Вже немає тієї країни, за яку батько воював, а ви ще пільги хочете???
Олена
Зараз діти учасників бойових дій (атовців) ніяких пільг не мають при вступі. А ви хочете афганців.
Коментувати
Леся
На яких умовах зможуть отримати вищу освіту в Україні абітурієнти, українські громадяни, які мають документ про середню освіту, виданий в Польщі?
DOCENT
Для Леся: таких. як і інші. Реєструйтеся на ЗНО. Проходьте конкурс. В разі зарахування протягом року потрібно буде зробити нострифікацію документа про попередню освіту. "16. При прийнятті на навчання осіб, які подають документ про здобутий за кордоном ступінь (рівень) освіти (далі – Документ), обов’язковою є процедура визнання і встановлення еквівалентності Документа"
Марина
А якже положення про те ,що діти які здобули снрндню освіту за кордоном ,вступають в рік закінчення школи без зно?
Коментувати
Наталія
Добрий день. В Умовах прийому піісля розділу IX наступний розділ XII. Де можна переглянути розділи 10й та 11й?
DOCENT
Для Наталія: це просто помилка нумерації при формуванні файлу. Жоден розділ не загубився
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!