Популярні новини
У парламенті пропонують обирати ректорів у два тури Відповідний законопроєкт схвалений на засіданні профільного комітету Верховної Ради
МОН планує стимулювати діяльність учених МОН розробило проєкт закону щодо стимулювання діяльності у сфері трансферу технологій
Після локдауну виші визначать форму навчання самостійно Заклади вищої освіти мають самостійно вирішити, коли та в якій формі організовувати навчання
Виші можуть видавати дипломи з відзнакою Заклади можуть видавати дипломи з відомостями про відмінні досягнення випускників
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Доброго дня! Які предмети потрібно здати щоб вступити на спеціальність «Прикладна Лінгвістика» ?
влад
Для Анастасія: прикладна лінгвістика -це спеціалізація, а вступати Ви будете на спеціальність філологія. В умовах вступу на філологію потрібна українська мова і література, англійська і на вибір(історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія. Вузи повинні виставити предмети до 31 грудня
Коментувати
Катя
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, будет ли актуален сертификат ЗНО 2020 по украинскому языку в 2021 году ?
Софья
Для Катя: так
Коментувати
Лариса
Доброго дня ! Які предмети потрібно здати принна вступі на спеціальність Кібербезпека? Які пільги має дитина інвалід дитинства?
Марія
Доброго дня які предмети потрібно скласти, якщо я хочу вступити на Образотворче мистецтво середня освіта. Якщо я цього року Українську мову і Історію України здала а третій предмет Англійську мову не здала.Чи потрібно ще один предмет до здати чи ще 2 предмети?І чи можу вступити на наступний рік з цього річними сертифікатами ЗНО?
Галина
Для Марія: Якщо хочете бути студенткою, навчіться керуватись нормативними документами (в даному випадку, затвердженими умовами вступу). https://ru.osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/9990/. Перелік предметів в додатку 4.
Марія
Дякую
Коментувати
Ihor
Добрий день. Скажіть чи може дитина шахтаря, котрий має більше 15 років підземного стажу вступити поза конкурсом на бюджет згідно Закону про престижність шахтарської праці, так як там чітко прописана така можливість.
Влад
Для Ihor: дитина має право на переведення на вакантне місце з контракту. Поза конкурсом не може. В перше чергу переводять сиріт, інвалідів, УБД. А вже потім дітей шахтарів і багатодітних. І ще конкурсний бал дитини повинен мати різницю з похідним на бюджет не більше 15 балів. Це можливість, а не факт. Щоб Вашу дитину перевели, треба щоб хтось з бюджетників покинув заклад, або його вигнали
Ihor
А звідки такі розділення на контрактну форму і переходи. Закон говорить чітко - "поза конкурсом бюджет і гуртожиток". Квоти на це у вузах зарані визначаються, як на чорнобильців і багатодітних. Надайте будьласка ссилку на якісь документи, що підтверджують ваші слова. Ви читали Закон України "Про престижність ...? І ніякі внутрішні документи вузів не є вищими і пріорітетнішими аніж закон України.
Влад
Для Ihor: шановний. Читаєте статтю вище.. Пункт 1. Нажимаєте на слово "додаються", загрузиться наказ про вступ 2021. Сторінка 41, пункт 13.
Коментувати
Катерина~
Доброго дня,люди допоможіть,якщо мій батько був у ато та має посвідчення,я можу пройти по якихось пільгах?
Влад
Для Катерина~: маєш право на переведення з контракту. Пільги при вступі має твій батько. А ти вступаєш на загальних умовах. При подачі оригіналів в ЗВО принеси посвідчення. Дякувати Зеленському діти сепаратистів йдуть на безкоштовне, а діти атошників ні. Така в нас Зе влада
Коментувати
Викторія
Добро дня,а які предмети потрібно здавати,якщо я хочу поступити на Міжнародні економічні відносини ?Лише 3 предмета оцінюють при вступі чи з 4?
Влад
Для Викторія: для вступу ти подаєш 3 сертифікати ЗНО: 1 - українська мова і література, 2- математика, 3 - на вибір (історія України або, іноземна, або біологія, або географія, або фізика, або хімія. ЗВО викладуть умови вступу на своїх сайтах до 31 грудня
Викторія
Тобто я здаю 4, враховують лише 3?Велике дякую,Влад????
Влад
Ти здаєш 4. Це для того, щоб отримати свідоцтво про закінчення школи. А подаєш до вищого закладу тільки 3.
Коментувати
Карина
Добрий день.После коледжа в мед университет что нужно здавать?ЗНО сертификата тоже нет.Кроме анатомии которая внутрений экзамен.
Анатолій
То я так зрозумів, щоб поступити, потрібно здавати ЗНО лише з трьох предметів? Чи як? Раніше було сказано, що обов’язкових буде чотири.
Влад
Для Анатолій: 4 треба здати для школи, щоб отримати свідоцтво, а в ЗВО подавати 3
Володимир
Якщо за четвертий предмет буде менше 140, це унеможливлює вступ?
Коментувати
Ольга
Господа в министерстве, что Вы творите? Всегда для медиков важна была химия и биология.... К чему Вы математику лепите??? Это уже перебор....
Віта
Доброго дня, я в цьому році закінчила медінститут бакалаврат за спеціальністю Лабораторна діагностика, але в мене є інвалідність по зору і я не можу працювати за спеціальність (є відповідна справка), але дуже хочу поступати в медичний університет. Чи можу я вступити на бюджет, якщо в мене є справка, що я не можу працювати за спеціальність, здобутою раніше ( шоб не відшкодовувати кошти)?
Галина
Для Віта: так можете. але як Ви, як інвалід по зору будете працювати медиком?
Нонна
Ви хочете знову зайняти чиєсь місце?
Коментувати
Igor
Доброго вечора. Скажіть будь-ласка, як після прийняття Наказу МОН України №1274 від 15.10.2020 «Про затвердження умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році» дитині яка навчається в гуманітарному класі та має 4 години математики в тиждень здати та набрати максимальний бал ЗНО? В Наказі другий конкурсний предмет з математики займає 2/3 від всіх інших предметів. Тобто незалежно від того гуманітарій (4 години/тиждень) чи математичний клас (не менше 9 годин/тиждень), а потрібно здавати ЗНО з математики однаково. Як дитина яка вчила математику на рівні стандарту може скласти ЗНО профільного рівня? Практично всюди 2 конкурсний предмет МАТЕМАТИКА. А як же роз`яснення від Українського центру оцінювання якості освіти?
Андрощук Аліна
Для Igor: Повністю підтримую
Маргарита
Я как раз учусь в гуманитарном классе и хотела идти в медицинский. Ключевое слово "хотела", ибо с новыми правилами приема крайне сомневаюсь, что поступить всё же выйдет. Ранее хотела сдавать химию с биологией, но, судя по всему, эти предметы, по мнению МОН, медикам особо не нужны, раз они ставят на второй предмет математику, то бишь коэффициент при поступлении на неё будет наибольший.
Коментувати
Andrew Brown
Про нові умови вступу. Очевидно, при такому "керуванні" освітою загалом і з таким переліком вступних випробувань фізика та хімія як навчальні предмети невдовзі помруть, потім прийде черга біології (див.третій конкурсний предмет), бо хто при здоровому глузді обиратиме ці предмети, коли можна історію та географію. Ну що ж, упевнено занурюємось у морок середньовіччя.
Марина
Подскажите пожалуйста, имеет ли право ребенок с инвалидностью с детства на поступление на бюджет на квоту? или может это как-то повлиять на рейтинговый бал?
Галина
Для Марина: на квоту1 мають право "особи у яких є захворювання, зазначені у Переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 25 лютого 2008 року № 124/95.". На рейтигновий бал це ніяк не впливає.
Коментувати
Юлия
Здравствуйте! Скажите пожалуйста, мы по балам прошли на факультет 081 право, а нам пришёл отказ, это ошибка? Мы можем приехать и подать оригиналы документов и до какого числа это можно сделать?
Вікторія
Доброго дня,хотіла спитати коли потрібно оплачувати навчання вступнику 2020? Відразу при подачі документів? Чи як
name
Для Вікторія: Не, когда будет наказа про поступления. должны позвонить и сказать
Коментувати
Татьяна
"Під час подання заяв на небюджетну конкурсну пропозицію вступники претендують на участь у конкурсі виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб і попереджаються про неможливість переведення в межах вступної кампанії на місця державного або регіонального замовлення. " Поясніть, що це означає. Якщо ми подали 5 заяв на бюджет і одну на контракт з такою умовою, то чи впливає вона на інші 5. Чи запропонує нам система бюджет?
Влад
Для Татьяна: не впливає. Якщо Ваші бали будуть достатні, то бюджет отримаєте
Коментувати
Анастасия
Здравствуйте. Что даёт УБД родителя при поступлении в универ? Считается ли это льготами?
Влад
Для Анастасия: при вступі пільг немає. Має право на переведення з контракту на вакантні місця
Коментувати
Олександр
абітурієнти з дипломом молодшого спеціаліста подають тільки паперові документи чи можуть реєструватися у електронному кабінеті ? і в які строки з 01 чи з 13 серпня
Лариса
Доброго дня! Якщо я закінчила школу (10 класів) у 1985 році, мені також потрібно здавати ЗНО, щоб вступити за заочне відділення ВНЗ?
Олег
Скорее да! В следующем году будем вместе сдавать. Для восстановления тоже надо, я уточнял
Коментувати