Роз’яснення з окремих питань діяльності приймальних комісій

Лист МОН № 1/9-406 від 25.07.17 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-406 25 липня 2017 року

Керівникам вищих навчальних закладів

Директору ДП «Інфоресурс»

Роз’яснення з окремих питань
діяльності приймальних комісій

На підставі поточного моніторингу вступної кампанії 2017 року Міністерство освіти і науки України надає роз’яснення з окремих питань діяльності приймальних комісій:

1. Відповідно до пункту 11 розділу VI Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році (далі - Умови прийому) приймальна комісія розглядає заяви та документи вступників і приймає рішення про допуск до участі в конкурсному відборі для вступу на навчання до вищого навчального закладу протягом трьох робочих днів з дати реєстрації заяви в Єдиній базі або отримання результатів вступних випробувань, але не пізніше наступного дня після завершення прийому документів.

Вимагаємо забезпечити ухвалення і внесення до ЄДЕБО рішень щодо допуску до конкурсного відбору або відмови в ньому (у разі наявності передбачених законодавством підстав) у встановлені Умовами прийому строки, але не пізніше 10 год. 00 хв. 26 липня 2017 року для заяв, які були подані вступниками до 23 липня 2017 року включно.

2. Нагадуємо, що відповідно до пункту 12 розділу І Умов прийому рішення приймальної комісії оприлюднюються на офіційному веб-сайті вищого навчального закладу в день прийняття або не пізніше наступного дня після прийняття відповідного рішення. Просимо забезпечити неухильне дотримання цієї вимоги.

3. У разі наявності заяв вступників, які подані на конкурсні пропозиції, створені навчальними закладами за старими шифрами та/або назвами спеціальностей, ДП «Інфоресурс» надасть вищим навчальним закладам, яких це стосується, індивідуальні роз’яснення з вирішення цієї проблеми.

4. У разі неможливості ухвалення приймальною комісією рішення про допуск вступника до конкурсного відбору у зв’язку з відсутністю або некоректністю окремих параметрів поданої заяви (незалежно від способу її подання), вищий навчальний заклад за зверненням вступника може прийняти рішення про скасування такої заяви за актом про допущену технічну помилку зі збереженням відповідної пріоритетності для вступника.

Заступник міністра          Ю. М. Рашкевич

Освіта.ua
25.07.2017

Популярні новини
Уряд оприлюднив Порядок присудження ступеня PhD КМУ оприлюднив Порядок присудження та скасування рішення про присудження ступеня доктора філософії
Ректори публікуватимуть звіти про свою роботу Керівники закладів вищої освіти відтепер матимуть обов'язок оприлюднювати щорічні звіти
Стипендії отримуватимуть 40-45% студентів У 2022 році кількість одержувачів академічних стипендій становитиме 40-45%
В Україні змінено порядок присудження ступеня PhD Кабінет Міністрів затвердив новий порядок присудження ступеня доктора філософії
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів