Osvita.ua Законодавство Вища освіта Про проведення конкурсу "Intel-Teхнo Україна 2015-2016" у рамках Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів "Sikorsky Challenge 2015"

Про проведення конкурсу "Intel-Teхнo Україна 2015-2016" у рамках Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів "Sikorsky Challenge 2015"

Лист МОН № 1/9-440 від 16.09.15 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-440 від 16 вересня 2015 року

Департаменти (управління) освіти і науки обласних,
Київської міської державних адміністрацій

Обласні заклади післядипломної
освіти педагогічних працівників

Про проведення конкурсу "Intel-Teхнo Україна 2015-2016"
у рамках Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів
"Sikorsky Challenge 2015"

3 метою виявлення та підтримки учнівської молоді, обдарованої в різноманітних сферах науки й техніки, інтеграції в міжнародній освітній простір, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.04.2015 № 400 "Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на ІІ півріччя 2015 року за основними напрямами позашкільної освіти" Міністерство спільно з представництвом корпорації Intel в Україні, Національним центром "Мала академія наук України", Національним технічним університетом України "Київський політехнічний інститут" оголошують про проведення національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF-2016 "Intel-Texно Україна 2015-2016" (далі - Конкурс).

Конкурс є складовою Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів "Sikorsky Challenge 2015".

Умови проведення Конкурсу (додаток 1) представлено на сайті http://www.intel.ipt.kpi.ua, загальна інформація - на сайті http://isef.in.ua.

Конкурс проводиться за категоріями, визначеними y додатку 2 цього листа.

Для участі в І етапі Конкурсу необхідно зареєструватися на сайті http://www.intel.ipt.kpi.ua до 20 вересня 2015 року.

Витрати на відрядження, проїзд, проживання, харчування керівників команд та учасників Конкурсу здійснюється за рахунок коштів, залучених з джерел, що не суперечать законодавству. Відповідальність за життя та здоров'я дітей несуть керівники команд.

Просимо зазначену інформацію довести до відома керівників, вчителів та учнів загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів.

За додатковою інформацією щодо Конкурсу звертатися до координатора заходу Попової Вікторії Едуардівни за тел. (050) 982-31-43, (044) 236-96-27, e-mail: V.popova@kpi.ua.

Перший заступник Міністра       І.Р. Совсун

Освіта.ua
16.09.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
У МОН розробили закон Про професійну освіту Відомство запропонувало до громадського обговорення проект закону «Про професійну (професійно-технічну) освіту»
Уряд затвердив Концепцію дуальної освіти Дуальна форма здобуття освіти передбачає поєднання навчання з практикою на робочих місцях
Бюджетних місць для молодших спеціалістів на «право» не буде Прийому молодших спеціалістів за спеціальністю «Право» за кошти держбюджету не планується
У МОН розробили Умови прийому для молодших спеціалістів МОН представило для обговорення проект Умов прийому для здобуття рівня молодшого спеціаліста
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!