Деякі питання призначення іменних стипендій Верховної Ради України

Наказ МОН №958 від 15.10.10 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 958 від 15 жовтня 2010 року

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
16 листопада 2010 р. за № 1122/18417

Деякі питання призначення
іменних стипендій Верховної Ради України

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 5 червня 1996 року № 226 "Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів" (із змінами) та у зв'язку із збільшенням розміру іменних стипендій Верховної Ради України наказую:

1. Затвердити Порядок призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів, що додається.

2. Установити квоти іменних стипендій Верховної Ради України центральним органам виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади, згідно з додатком.

3. Скасувати наказ Міністерства освіти України від 01.08.96 № 257 "Про стипендії Верховної Ради України".

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Суліму Є.М.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр    Д.В. Табачник

УЗГОДЖЕНО
Рішення Комітету Верховної Ради України
з питань науки і освіти і науки України
22.09.2010 № 40
Перший заступник Голови Комітету
М.Г. Луцький

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти 15.10.2010 № 958

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
16 листопада 2010 р. № 1122/18417

ПОРЯДОК
призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів

1. Іменна стипендія Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів (далі - стипендія) призначається студентам, які навчаються у вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації державної форми власності за кошти загального фонду державного бюджету на денній формі навчання.

2. Розподіл стипендії між вищими навчальними закладами здійснюється центральним органом виконавчої влади, у підпорядкуванні якого вони перебувають, відповідно до встановленої Міністерством освіти і науки квоти. За необхідності розподіл стипендії між вищими навчальними закладами може переглядатися.

3. Кандидат на призначення стипендії висувається вищим навчальним закладом за погодженою з органом студентського самоврядування пропозицією вченої (педагогічної) ради з числа студентів, які за результатами літнього семестрового контролю мають відмінні оцінки з кожної навчальної дисципліни та які мають найбільші успіхи у навчанні та науковій роботі.

4. Вищий навчальний заклад протягом двох тижнів після закінчення літнього семестрового контролю надсилає центральному органу виконавчої влади, у підпорядкуванні якого знаходиться, мотивоване подання щодо кандидатури на призначення стипендії, де відзначає успішність кандидата, його здобутки у науковій, творчій роботі, участь у громадському житті та зазначає реквізити протоколу засідання вченої (педагогічної) ради про висунення кандидата на призначення стипендії.

5. Стипендія призначається щороку з 1 вересня строком на один навчальний рік наказом керівника центрального органу виконавчої влади, якому підпорядкований вищий навчальний заклад, і виплачується за місцем навчання стипендіата у межах коштів, передбачених у загальному фонді кошторису вищого навчального закладу на стипендіальне забезпечення, у встановленому розмірі.

6. Стипендія призначається та виплачується стипендіату додатково до інших стипендій або грантів, наданих фізичними або юридичними особами, державної допомоги, наданої відповідно до законодавства (крім академічної стипендії, призначеної вищим навчальним закладом).

7. Виплата стипендії припиняється наказом керівника центрального органу виконавчої влади, якому підпорядкований навчальний заклад, за умови подання відповідного рішення вченої (педагогічної) ради за місцем навчання стипендіата у разі:

  • погіршення успішності за результатами наступного (зимового) семестрового контролю;
  • порушення вимог статуту або правил внутрішнього розпорядку вищого навчального закладу;
  • відрахування із складу студентів вищого навчального закладу;
  • надання у встановленому порядку перерви у навчанні або академічної відпустки.

Директор Департаменту
вищої освіти       Я.Я.Болюбаш

Див. також: Квоти іменних стипендій Верховної Ради України центральним органам виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади (Додаток до наказу МОН №958 від 15.10.2010)


15.10.2010

Популярні новини
Фізику планують складати лише 2% учасників НМТ Більшість вступників має намір обрати третім предметом НМТ історію або іноземну
НМТ дозволив зарахувати рекордну кількість вступників У Міносвіти зазначають, що обрана модель проведення НМТ виявилася успішною
Влада обіцяє зробити механізм НМТ зручним Модель проведення національного мультитесту відповідатиме побажанням учасників вступної кампанії
Пошкодженим вишам виділять кошти на відновлення, – Шкарлет Втрати від атаки 31 грудня в рази перевищують втрати, які мали місце після атаки 10 жовтня
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів