Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Захист психічного здоров’я учасників освітнього процесу в умовах війни та повоєнного часу»

Лист ІМЗО № 21/08-501 від 31.03.23 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 21/08-501 від 31 березня 2023 року

Департаменти (управління) освіти і
науки обласних, Київської міської
державних адміністрацій

Заклади післядипломної педагогічної
освіти

Заклади вищої освіти

Про проведення Всеукраїнської
науково-практичної конференції
«Захист психічного здоров’я учасників
освітнього процесу в умовах війни
та повоєнного часу»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що 05 травня 2023 року в онлайновому режимі відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 105 річниці від дня народження Василя Сухомлинського «Захист психічного здоров’я учасників освітнього процесу в умовах війни та повоєнного часу» (далі – конференція).

Організаторами конференції є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

Мета конференції: порушення актуальних питань, пов’язаних з психолого-педагогічним забезпеченням освітнього процесу в умовах війни та повоєнного часу; проблемами психічного захисту здоров’я учасників освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої, корекційної, професійно-технічної та вищої освіти; проблемами удосконалення психологічного супроводу освіти дорослих та ін.

Для участі у конференції необхідно до 30.04.2023 надіслати в електронному варіанті на адресу [email protected] заявку учасника та доповіді, за бажанням тези, оформлені відповідно до визначених вимог. Умови участі зазначені в інформаційному листі (додаток).

Запрошуємо взяти участь у конференції наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, здобувачів освіти та усіх зацікавлених осіб.

Директор                                      Євген Баженков

Освіта.ua
31.03.2023

Популярні новини
ДПА в 9 і 11 класах в 2024 році проводитись не буде Випускники 9 і 11 класу в наступному році не складатимуть державну підсумкову атестацію
П'ятикласники в 11 регіонах не отримали підручників з мови Процес доставлення в школи підручників, надрукованих за донорські кошти, дещо ускладнений
Уряд відновив фінансування реформи НУШ Кошти скерують на обладнання, навчальну літературу та підвищення кваліфікації вчителів
Завдання НМТ з математики викликали труднощі у випускників У випускників шкіл виникли труднощі з розв’язування стандартних задач з математики
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів