Про проведення Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «STEM-світ інноваційних можливостей. Модель STEM-закладу освіти: стратегії, структура, напрями та форми діяльності»

Лист ІМЗО № 21/08-526 від 05.04.23 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 22.1/08-526 від 05 квітня 2023 року

Заклади післядипломної
педагогічної освіти

Про проведення Всеукраїнської науково-
практичної онлайн-конференції «STEM-
світ інноваційних можливостей. Модель
STEM-закладу освіти: стратегії, структура,
напрями та форми діяльності»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що 17 травня 2023 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «STEM –світ інноваційних можливостей. Модель STEM-закладу освіти: стратегії, структура, напрями та форми діяльності» у рамках Чотирнадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2023» з метою обговорення стану та перспектив розвитку STEM-освіти в Україні, представлення моделі впровадження STEM-освіти у закладах освіти, вивчення ефективних науково-методичних підходів реалізації напрямів STEM-освіти.

До участі запрошуються науковці, педагогічні працівники, керівники закладів освіти, фахівці з інноваційної діяльності, зацікавлені особи у розвитку STEM-освіти.

Для участі у конференції необхідно зареєструватися до 15 травня 2023 року за покликанням: https://stem.nppu.org/#Registration.

Конференція відбудеться в онлайн-режимі (ідентифікатор конференції та код підключення буде надіслано на електронну скриньку учасникам).

Участь у заході безоплатна. Початок пленарної частини конференції о 13.00 годині, початок майстер-класів о 15.00 годині. Детальну інформацію про захід розміщено на сайті Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» (https://imzo.gov.ua).

Директор                                         Євген Баженков

Освіта.ua
05.04.2023

Популярні новини
ДПА в 9 і 11 класах в 2024 році проводитись не буде Випускники 9 і 11 класу в наступному році не складатимуть державну підсумкову атестацію
П'ятикласники в 11 регіонах не отримали підручників з мови Процес доставлення в школи підручників, надрукованих за донорські кошти, дещо ускладнений
Уряд відновив фінансування реформи НУШ Кошти скерують на обладнання, навчальну літературу та підвищення кваліфікації вчителів
Завдання НМТ з математики викликали труднощі у випускників У випускників шкіл виникли труднощі з розв’язування стандартних задач з математики
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів