Щодо участі у Всесвітньому дні прибирання

Лист МОН № 1/9-426 від 27.08.21 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-426 від 27 серпня 2021 року

Органам управління у сфері освіти
обласних, Київської міської державних
адміністрацій

Заклади освіти

Щодо участі у Всесвітньому
дні прибирання

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки України інформує, що 18 вересня 2021 року відбудеться Всесвітній день прибирання, який об'єднує понад 20 мільйонів людей у 180 країнах світу. Україна щорічно бере участь у цій акції світового масштабу.

Волонтери та партнери акції по всьому світу цього дня зберуться разом щоб позбавити нашу планету від сміття - прибираючи сміття та некеровані відходи з пляжів, річок, лісів та вулиць. Цього дня налагоджуються зв'язки між різними громадами та громадянами різного статусу - від громадян до бізнесу та уряду.

З метою забезпечення проведення акції в Україні Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s do It World» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та інших центральних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об'єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа проводить соціально-екологічну акцію. Акція до Всесвітнього дня прибирання відбудеться у 24 регіонах України та в м. Києві 15 вересня о 10:00 з дотриманням карантинних норм та обмежень.

Зміст листа просимо довести до відома керівників органів управління освітою різного рівня, керівників та педагогічних працівників закладів освіти метою участі у Всесвітньому дні прибирання.

Додаток: на 5 арк.

З повагою
Заступник Міністра                                                 Віра Рогова

Освіта.ua
27.08.2021

Популярні новини
Для вчителів передбачена скорочена тривалість робочого часу Збільшення тривалості робочого часу є правом, а не обов’язком роботодавця
Випускників шкіл звільнять від ДПА Випускників, які завершують здобуття повної середньої освіти, звільнять від ДПА
У Києві діти навчатимуться у світловий проміжок дня Такий режим навчання вводиться, щоб максимально зменшити залежність шкіл від відключень електроенергії
У київських школах перенесено час початку уроків Навчальні заняття у столичних школах відтепер розпочинатимуться о 9.00
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів