Щодо умов збереження кваліфікаційної категорії при переході педагогічного працівника з однієї посади на іншу

Лист МОН № 2/4-13-935-15 від 13.05.15 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕПАРТАМЕНТ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

№ 2/4-13-935-15 від 13 травня 2015 року

Щодо умов збереження
кваліфікаційної категорії
при переході педагогічного
працівника з однієї посади на іншу

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти у відповідь на Ваше звернення [...] щодо умов збереження кваліфікаційної категорії при переході педагогічного працівника з однієї посади на іншу повідомляє про наступне.

Атестація педагогічних працівників регламентується Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, що затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930 (далі - Типове положення).

Відповідно до пункту 3.27 Типового положення за педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого, а також на інші педагогічні посади у цьому самому закладі, зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання до наступної атестації.

Норма щодо збереження кваліфікаційної категорії при переході педагогічного працівника з однієї посади на іншу застосовується також й при додатковому педагогічному навантаженні працівників.

Єдиною умовою збереження кваліфікаційної категорії є наявність у працівника відповідної освіти, яка дає йому право на зайняття цієї посади.

Директор департаменту                      Ю. Г. Кононенко

Освіта.ua
13.05.2015

Популярні новини
Практичні завдання для 1–4 класів Нової української школи «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання за програмою НУШ
В Україні розпочався новий спалах СOVID-19 Найбільш ускладнена епідситуація спостерігається в Івано-Франківській області
Україну охопила хвиля повідомлень про замінування шкіл Останніми днями Україну охопила хвиля повідомлень про замінування закладів освіти
Основний етап PISA-2022 відбудеться з 4 квітня до 20 травня Провідною галуззю цьогорічного дослідження PISA-2022 визначено математичну грамотність
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна Полюхович
Доброго вечора. Працювала вчителем історії , мала вищу категорію. Була переведена на посаду педагога-організатора із збереженням годин історії. Години нараховують по вищій категорії, а педагог - організатор - як спеціаліст. Чи правильно це? Дякую.