Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році

Лист МОН № 1/9-430 від 11.08.20 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-430 від 11 липня 2020 року

Департаменти (управління) освіти і
науки обласних, Київської міської
державних адміністрацій

Заклади післядипломної педагогічної освіти

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2020/2021 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, підготовлені спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Просимо довести їх до відома керівників закладів загальної середньої освіти та вчителів.

Додаток: 170 арк.

Заступник Міністра                        Світлана Даниленко

Освіта.ua
11.08.2020

Популярні новини
Опубліковано рейтинг шкіл України 2020 року Сайт Освіта.ua склав рейтинг шкіл України за результатами зовнішнього оцінювання випускників шкіл 2020 року
У МОН визначили, як оцінювати учнів 3-4-х класів НУШ Метою рекомендацій є визначення підходів та вимог до оцінювання результатів навчання
Школярам не вистачає українських підручників Школам, які раніше були російськомовними, бракує українських підручників
МОН: зарплата вчителів зростатиме впродовж 2021 року У проекті бюджету передбачено понад 102 млрд грн на заробітні плати шкільних вчителів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
наталья
Проверьте ваш додаток ! не скачивает и не открывает - постоянно блокируется как документ с угрозой!
Віктор
Доброго дня. На які нормативні документи спиратися при перерозподілі навчальних годин навчального плану в межах 15% про які сказано в рекомендація?
Світлана
? Де брати прикладні задачі і завдання з математики, якщо у підручниках і рекомендованій літературі їх або немає або зовсім мало, і вони вже давно не актуальні? Начебто дали волю, але за паркан виходити не можна?
учень
Для Світлана: Спробуйте запит у гуглі англійською
Коментувати
Оксана
Чому з математики вже декілька років підряд такі скупі рекомендації? Зінших предметів все чітко розписано: кількість контрольних, оцінювання.
Геометрія
Рік математики, роз’яснень менше 2-х сторінок, як проводити коригуюче навчання? Як бути з учнями 5-х класів, які "пропустили" навчання у кінці 4-го класу? Яка кількість контрольних робіт? (хто знайде у попередніх листах 2015-2019 н.р. напишіть у коментарі) і т.п. Чому не можна використовувати додаткову літературу НЕ Схвалену МОН?
ТамілаЛ
Для Геометрія: У листах 2015-2019 р.р. рекомендацій щодо кількості контрольних робіт для учнів 5-9 класів немає ні з математики, ні з алгебри, ні з геометрії не було. У програмі рівня стандарту вони є у самій програмі для 10-11 класу. За поглиблене і профільне вивчення математики нічого сказати не можу, у нашій школі таких класів немає.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!