Osvita.ua Законодавство Середня освіта Про реалізацію проекту ЄС «Рамкова структура цифрових компетентностей для українських вчителів та інших ​громадян» (dComFra)

Про реалізацію проекту ЄС «Рамкова структура цифрових компетентностей для українських вчителів та інших ​громадян» (dComFra)

Наказ МОН № 366 від 15.03.2019 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 366 від 15 березня 2019 року

Про реалізацію проекту ЄС «Рамкова
структура цифрових компетентностей
для українських вчителів та інших
громадян» (dComFra)

З метою забезпечення ефективної координації роботи на національному рівні щодо реалізації проекту Європейського Союзу «Рамкова структура цифрових компетентностей для українських вчителів та інших громадян» (Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens / dComFra, Ne 598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP) (далі — проект), який виконується впродовж 2018-2021 років у рамках програми Еразмус+ KA2 «Проекти співпраці задля розвитку інновацій та обміну кращими практиками у галузі вищої освіти» (за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти»), НАКАЗУЮ:

1. Утворити Робочу групу з реалізації проекту «Рамкова структура цифрових компетентностей для українських вчителів та інших громадян» та затвердити у складі, що додається.

2. Визначити координатором проекту державного експерта експертної групи з питань аналітики, фінансування та міжнародних зв'язків директорату вищої освіти та освіти дорослих Супрун К. М.

3. Членам Робочої групи з реалізації проекту «Рамкова структура цифрових компетентностей для українських вчителів та інших громадян» забезпечити звітування за обсяг робіт, виконаний в рамках проекту, координатору проекту Супрун К. М.

4. Координатору проекту Супрун К. М.:

1) забезпечити реалізацію проекту та звітування за обсяг робіт, виконаний в рамках проекту, заступнику Міністра Рашкевичу Ю. М.;

2) у разі необхідності та за погодженням з керівником структурного підрозділу залучати до реалізації проекту співробітників Міністерства освіти та науки України.

5. Управлінню бухгалтерського обліку та звітності (Поливач Л. Л.) провести необхідні виплати, пов'язані з реалізацією проекту, відповідно до партнерської угоди та забезпечити надання інформації для підготовки звіту за використані кошти.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Рашкевича Ю. М.

Міністр                       Лілія Гриневич

Освіта.ua
15.03.2019

Популярні новини
Українські фільми розмістять на освітній платформі Фільми розміщуватимуть на електронній платформі для використання в освітньому процесі
МОН розробило стратегію розвитку фізвиховання Стратегія передбачає вдосконалення форм мотивації учнів до занять фізичною культурою
Методичні рекомендації з викладання предметів у школі Рекомендації мають бути доведені до відома керівників закладів середньої освіти та вчителів
Гриневич: політика створення опорних шкіл - правильна Діти у малих школах мають значно гірші результати з математичної та читацької грамотності
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!