Osvita.ua Законодавство Середня освіта Щодо деяких організаційних питань з підготовки педагогічних працівників на сайті студії онлайн-освіти ЕdЕга

Щодо деяких організаційних питань з підготовки педагогічних працівників на сайті студії онлайн-освіти ЕdЕга

Лист МОН № 1/9-114 від 26.02.18 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-114 від 26 лютого 2018 року

Управління (департаменти)
освіти і науки обласних, Київської
міської державних адміністрацій,

Інститути післядипломної педагогічної освіти

Щодо деяких організаційних питань
з підготовки педагогічних працівників
на сайті студії онлайн-освіти ЕdЕга

Міністерство освіти і науки України повідомляє актуальну інформацію щодо онлайн-курсу для вчителів початкової школи, який є складовою підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, що впроваджуватимуть новий Державний стандарт початкової освіти з вересня 2018 року.

З 26 лютого на сайті студії онлайн-освіти ЕdЕга (https://еd-era.com/nus) на дистанційному курсі «Онлайн-курс для вчителів початкової школи» почнуть публікуватися навчальні матеріали Модуля 3 згідно розкладу появи навчальних матеріалів (Додаток 1).

Нагадуємо, що реєстрація на курс продовжується, залишається доступною повсякчас і не передбачається її закриття.

Звертаємо увагу, що немає необхідності розпочинати навчання одразу в день публікації матеріалів, адже матеріали доступні на платформі цілодобово, а на навчання надано достатньо часу.

Публікація матеріалів нового модулю не означає закриття попереднього. Проходити курс (навчатися] та виконувати завдання можна у зручний для вчителів час та місці з будь-якого пристрою (телефон, планшет, ноутбук, стаціонарний комп'ютер).

Проходження дистанційного курсу є одним із обов'язкових етапів перепідготовки вчителів початкової школи, які навчатимуть перший клас із вересня 2018 року згідно Наказу №34 від 15.01.2018 р. «Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи». Для всіх інших вчителів початкових класів курс рекомендований, але не є обов'язковим для проходження прямо зараз.

Звертаємо вашу увагу на наступне:

1. Орієнтовні терміни публікації навчальних матеріалів містяться у Додатку 1.

2. У Додатку 2 розміщена інформація щодо системи оцінювання в курсі.

3. У Додатку 3 можна знайти оновлений перелік відповідей на часті запитання, які виникають під час навчання на курсі.

4. Покрокова інструкція входу в персональний кабінет на сайті ЕdЕга розміщена в Додатку 4.

5. Інструкція з користування платформою під час навчання розміщена у Додатку 5 та доступна онлайн за посиланням: http://bit.ly/nus-instruction. Щоб переглянути її онлайн, необхідно увійти на сайт ЕdЕга.

6. Якщо у вчителів виникнуть додаткові запитання стосовно курсу чи платформи, вони можуть їх надсилати на електронну адресу info@ed-era.com Для зручності вчителів у Додатку 6 наведено рекомендації з написання листів для запитів та їх приклади.

7. Якщо вчителі відчувають себе невпевнено при користуванні комп'ютером чи Інтернетом, перед навчанням їм необхідно ознайомитися з перерахованими вище додатками до цього листа, які містять вичерпні інструкції та докладні поради.

Просимо донести зазначену інформацію до відома керівників навчальних закладів.

З повагою,
заступник міністра              П. Хобзей

Освіта.ua
26.02.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Заповнення Класного журналу у першому класі: рекомендації МОН Документ визначає особливості ведення журналів класними керівниками та вчителями
Школи отримають порадники про суть освітньої реформи Посібники допоможуть вчителям зрозуміти суть освітньої реформи та нового Державного стандарту
МОН планує більш ефективно використовувати кошти на НУШ Відомство планує отримати зв‘язок від педагогів і переглянути перелік обладнання для НУШ
В Україні стартував Всеукраїнський тиждень права Метою проведення заходу є ознайомлення молоді з базовими знаннями про свої права
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!