Osvita.ua Законодавство Середня освіта Про підвищення оплати праці педагогічних працівників

Про підвищення оплати праці педагогічних працівників

Постанова КМУ № 22 від 11.01.2018 року

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

№ 22 від 11 січня 2018 року

Про підвищення оплати праці
педагогічних працівників

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що визначені у додатку 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 36, ст. 1699; 2005 р., № 40, ст. 2544; 2017 р., № 1, ст. 6) посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, підвищуються з 1 січня 2018 р. на 10 відсотків.

2. Міністерству освіти і науки разом з Міністерством фінансів за підсумками виконання Державного бюджету України за перше півріччя 2018 р. розглянути питання щодо підвищення з 1 вересня 2018 р. оплати праці інших категорій педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Прем’єр-міністр України       В. Гройсман

Освіта.ua
11.01.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Профспілка наполягає на законі про захист вчителів За словами голови столичної профспілки освітян, вчителі не є обслуговуючим персоналом
Уряд подасть у Раду закон про середню освіту У МОН розраховують, що закон дозволить захистити реформу Нової української школи
В Україні розробляють закон щодо захисту освітян Чинне законодавство не передбачає дієвого механізму захисту професійної гідності вчителя
МОН затвердить опис цифрової компетентності освітян Документ має бути розроблений та поданий на затвердження до 31 травня 2019 року
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
DR
Та доки ж це можна терпіти? Геноцид простого народу, а ким? Може фашистська Німеччина? Чи сталінська Росія? Власні співгромадяни! То чи не самі ми винні, що не можемо стати одним народом? Українці багато втративши кращих з кращих залишились один на один з найгіршими. Як це змінити? Вихованням, довгими роками розвитку нації
Варвара
У Конотопі Сумська обл. своє власне царство...вчителем тількі ногі можуть витирати, про яке підвищення йдеться...якщо премії до дня вчителя і то прикрили...ось так і живемо...мовчим бо які наші права, і хто нас поважає..
Марина
Ось і маємо...підвищення яке розтрубили на всю країну...як їм не соромно..
Лариса
+10 відсотків підвищення, -10 відсотків за престижність, і щось не видно обіцяного покращення. А ціни і комунальні послуги ростуть, як для підвищених зарплат. Багато гарних слів , які нічого не варті. Спустіться з небес на землю. Ви далекі від реалій.
Заживем по новому
Сьогоді отримав заробітну плату. Підвищення на 2%... Що вони там в уряді і міністерстві освіти курять?????
Геометрія
Читається "Про підвищення оплати праці педагогічних працівників", а розуміється "Про пониження оплати праці педагогічних працівників"
Експерт
Підняття на 10% стосується уже піднятих тарифних розрядів педагогічних працівників. Постанова не вказує про підніття на один тарифний розряд, а говорить про підвищення як додаткове для педагогічних працівників. Тобто до уже піднятого тарифного розряду з 1 січня додайте ще 10% і отримаєте свій посадовий оклад.
Патріот
Боря ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла, Петя ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла! Брехлива зажрата свита.
АНАТОЛИЙ
Для Патріот: Обіцяне підвищення інфляція з’їла ще до Нового року. Бомжами були, бомжами будемо, зате реформи впроваджуємо з дірявими вікнами, базою, яка не оновлювалася 30 років і зарплатою вчителя на останньому місці в світі. І ще чекаємо щоб у педвузи ішли кращі діти. Та при такому відношенні до вчителя у педвуз відправлять дитину лише божевільні батьки. Успішне впровадження реформ буде з учителями, які зараз ідуть в педуніверситети з балами ЗНО від 100 до 140 і прийдуть скоро працювати в школу
Коментувати
Учитель (стаж 27 років)
Обіцяне підвищення інфляція з’їла ще до Нового року. Бомжами були, бомжами будемо, зате реформи впроваджуємо з дірявими вікнами, базою, яка не оновлювалася 30 років і зарплатою вчителя на останньому місці в світі. І ще чекаємо щоб у педвузи ішли кращі діти. Та при такому відношенні до вчителя у педвуз відправлять дитину лише божевільні батьки. Успішне впровадження реформ буде з учителями, які зараз ідуть в педуніверситети з балами ЗНО від 100 до 140 і прийдуть скоро працювати в школу.
Петро Петрович
А обіцяне повернення 20% за престижність чекати ще 10 років?
Юрій
"Уже з січня місяця підвищимо заробітну плату українському вчителю. Цього року український вчитель отримає в середньому ще плюс 1,5 тис. грн... Я просив би Міністерство соціальної політики, Міністерство освіти, Міністерство молоді та спорту, Міністерство культури, включно з Міністерством фінансів попрацювати над варіантами необхідних рішень, щоб ситуація на місцях була врегульована", - сказав Гройсман. Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/ukr/news/zarplaty-uchiteley-vozrastut-srednem-1-5-1515664778.html Запитання просте: До яких пір ми будемо це терпіти?
teacher-anonim
А Лілічка Гриневич кричала, що "вигризла" підвищення на 25% - ДЕ ВОНО???
anonimus
От де СКОТОБАЗА. А рвали ж задницю, що зросте на 25%
Ольга
Тобто згідно нової тарифної сітки (у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму). А де обіцяне "вигризене" міністром підвищення на один тарифний розряд????

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!