Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.08.2013 № 1222

Наказ МОН №1009 від 19.08.2016 року

Втратив чинність (підстава)

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№1009 від 19 серпня 2016 року

Про внесення змін до наказу
Міністерства освіти і науки України
від 21.08.2013 № 1222

У зв’язку зі змінами до навчальних програм початкової школи, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 05.08.2016 № 948 «Про затвердження змін до навчальних програм для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів» та відповідно до Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 13.04.2011 № 329, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 травня 2011 р. за № 566/19304, НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни у наказ Міністерства освіти і науки України від 21.08.2013 № 1222 «Про затвердження орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти», виклавши Додаток 1 у новій редакції, що додається.

2. Управлінням (департаментам) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, Інститутам післядипломної педагогічної освіти довести цей наказ до відома керівників загальноосвітніх навчальних закладів.

3. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів забезпечити необхідні умови щодо виконання орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П.К.

Міністр               Л. М. Гриневич

Освіта.ua
19.08.2016

Популярні новини
МОН планує реформувати шкільну історичну освіту МОН представлені концептуальні засади реформування шкільної історичної освіти
США допоможуть виплатити зарплати українським освітянам До держбюджету України надійшли грантові кошти від США в розмірі 1,25 млрд доларів
Школи можуть заявити про свою суб’єктність, – голова ДСЯО Школи отримали більше можливостей, щоб у межах автономії заявити про свою суб’єктність
МОН оприлюднило перелік підручників, в яких є потреба До переліку включено понад 100 назв підручників та посібників для учнів різних класів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Alla Ivanivna
SOS!Help plz! Шановні колеги,хто розібрався як проводити підсумкове семестрове оцінювання з англ.м. у мол. шк. наказ від 21.08.2013 № 1222 ’’ Підсумкове оцінювання здійснюється за тему, семестр, рік." Під. оцін. за тему з навч. предм. ".... «Іноземна мова», «здійснюється з урахуванням усіх поточних оцінок, отриманих під час вивчення розділу/теми (підтеми), та оцінки за тематичну контрольну роботу...." в цьому реченні мова йде лише за тематичне підсумкове оцінювання. Чому нічого не сказано про підс. оцін. за семестр? Чи збереглися види контролю з ауд ,читання,письма, усн.мовл.? Рекомендації по мол. шк.(англ.м.) не співпадають з Метод. реком. щодо викладання ін. мов у 2016-2017 н.р.( Дод.до листа МОН України від 17.08.2016р. № 1/9-437) ,:"Тематичне оцінювання проводиться на основі поточного оцінювання. Окремого оцінювання для виставлення тематичних оцінок не передбачено. Семестровий контроль проводиться за чотирма видами мовленнєвої діяльності (аудіювання, говоріння, читання, письмо)."
Alla Ivanivna
’’ Підсумкове оцінювання здійснюється за тему, семестр, рік." Підсумкове оцінювання за тему з навчальних предметів ".... «Іноземна мова», «здійснюється з урахуванням усіх поточних оцінок, отриманих під час вивчення розділу/теми (підтеми), та оцінки за тематичну контрольну роботу...." в цьому реченні мова йде лише за тематичне підсумкове оцінювання? Чому нічого не сказано про підсумкове оцінювання за семестр? Чи збереглися види контролю з аудіювання ,читання,письма та усного мовлення? Рекомендації по молодшій школі(англ.мова) не співпадають з Методичними рекомендаціями щодо викладання іноземних мов у 2016-2017 навчальному році.
Ірина
"Під час оцінювання навчальних досягнень учнів, презентованих в усній формі, до уваги беруться: якість знань та умінь – правильність, повнота, глибина, дієвість, гнучкість, конкретність і узагальненість, системність, усвідомленість, міцність; культура мовлення – послідовність викладу матеріалу, правильне вживання термінів, повнота у формулюванні висновків" - це критерії для 2 класу - А НЕ ЗАНАДТО ???????????????? .
Лариса
Купила програму для 1 класу, а фізкультури немає Де знайти? Лариса
Вчитель англ. мови
А де ж критерії оцінювання з іноземних мов??? Як оцінювати аудіювання, читання, письмо, говоріння? Чи, може, такий вид контролю відмінений наприкінці семестру???
Ольга
А де критерії для оцінювання знань з предметів "Я у світі", "Трудове навчання"????? Що робити з "Я у світі" взагалі не зрозуміло: "Тематична перевірка навчальних досягнень учнів (контрольні роботи) з предметів «Я у світі», «Основи здоров’я», «Трудове навчання», «Образотворче мистецтво», «Музичне мистецтво», «Мистецтво», «Фізична культура», «Інформатика» не проводиться." "Підсумкове оцінювання за тему з навчальних предметів «Я у світі», «Основи здоров’я», «Трудове навчання», «Образотворче мистецтво», «Музичне мистецтво», «Мистецтво», «Фізична культура», «Інформатика» не проводиться." Як виставляти семестрову???
Anna
Для Ольга: их вроде никак не оценивать. Совсем. И семестровую наверное вообще ставить не нужно.
Olha
А що ж ви робили в минулому році? Дивно таке читати . "Основи здоров’я", " Образотворче мистецтво", "Фізична культура", "Інформатика", " Музичне мистецтво" уже не оцінювались, на них і не було критеріїїв , оцінки не ставились взагалі. Тепер до цих предметів добавили " Я у світі" та "Трудове навчання". Вони не оцінюються. Які тематичні і семестрові?!!!!
Оксана
ми писали в клітинках "І чи ІІ семестр" і "Рік" з цих предметів "зар" - скорочено від "зараховано"
Коментувати
Простоцікаво
Критерії оцінювання жахливі! Скільки ж різних видів перевірок повинна витримати дитина! Стрес від червоної ручки здається смішним порівняно з такою кількістю контрольних робіт.Так нічого і не спростили для дітей."Титанічну"працю проробили науковці - переписали майже те саме іншими словами! Ото вже "позбавили дітей стресу ", нічого й сказати! Ті люди, що створили ці критерії, мабуть, бачили школу тільки по телевізору.
Вчителька
Ну і що змінилося? Що відмінилося? Що полегшилося?Як розуміти нижчезазначене? Що є виправленням помилки, а що є зразково написаною літерою? Цитую : "У 1 класі на етапі письма окремих літер, цифр правильно написану літеру або цифру вчитель/вчителька обводить як зразок. Під час формування графічних навичок у 1 класі допускається виправлення форми літери чи цифри по написаному з метою вказування, де саме учень/учениця припускається помилки."
Olha
Для Вчителька: Правильно написану літеру вчитель може обвести кружечком,цим вказати дитині на неї, а якщо форма літери не така, як потрібно - по написаному дитиною, іншим кольором написати правильно( так робили й раніше)
вчителька
таке враження, що після всіх змін 1вересня 17р. до школи повернуться половина педагогів. тиск неймовірний....працювати неможливо.......
Коментувати