Про затвердження навчальних програм для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Наказ МОН № 826 від 14.07.16 року

MIHICTEPCTBO ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 826 від 14 липня 2016 року

Про затвердження навчальних
програм для 10-11 класів
загальноосвітніх навчальних закладів

Відповідно до Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630, Положення про Колегію Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 15 травня 2013 року № 522, наказу Міністерства освіти і науки України від 17 червня 2008 року № 537 «Про затвердження Порядку надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв Міністерства освіти і науки України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 липня 2008 року за № 628/15319 (із змінами внесеними наказом Міністерства освіти і науки № 1006 від 09 вересня 2014 року), рішення Колегії Міністерства освіти і науки України від 30 червня 2016 протокол № 7/5-2 НАКАЗУЮ:

1. Затвердити навчальні програми для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та надати їм гриф «Затверджено Міністерством освіти і науки України», відповідно до переліку, що додається.

2. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на заступника Міністра Хобзея П. К.

Міністр       Л. М. Гриневич

Освіта.ua
14.07.2016

Популярні новини
США допоможуть виплатити зарплати українським освітянам До держбюджету України надійшли грантові кошти від США в розмірі 1,25 млрд доларів
Школи можуть заявити про свою суб’єктність, – голова ДСЯО Школи отримали більше можливостей, щоб у межах автономії заявити про свою суб’єктність
МОН оприлюднило перелік підручників, в яких є потреба До переліку включено понад 100 назв підручників та посібників для учнів різних класів
Школи включать до системи охорони поліції Кабінет Міністрів планує включити школи всіх форм власності до системи охорони поліції
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Данііл
Підкажіть, будь ласка, де знайти оновлені програми з хімії для 10-11 класів рівнів стандарту, академічного та профільного. Буду дуже вдячний за посилання.
вчитель
Для Данііл: http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/navchalni-programy.html
Коментувати
Інга
Та надрукуйте будь ласка ці вже програми для 10-11кл з біології і в дужках вкажіть( зі змінами), а то просто якийсь кошмар ніхто не може зрозуміти деж і в чому ті зміни!!!!!!!!!!!!!
кро
Не знаю, как в программах истории, но в программах по математике и информатике, размещенных на сайте МОН, в каждом уровне внесены изменения для 2016/2017 года. Следовательно применяем их уже в этом году.
Chevalier
Для кро: Все правильно. У філологів ситуація схожа. Тільки не у всіх програмах можна побачити зміни. Приміром, у програмі з української мови зміни (солідні, до речі) стосуються лише РІВНЯ СТАНДАРТУ, а профільний і академічний залишилися у старій редакції. Щодо програми з україїнської літетарури, то зміни внесено у АКАДЕМІЧНИЙ РІВЕНЬ (РІВЕНЬ СТАНДАРТУ), натомість профільний, здається, уник редагування (хоча я спеціально не перевіряв, але в методичних рекомендаціях про профільний рівень нічого не сказано).
Коментувати
Ігор
Скажіть будь-ласка у 10-11 класах викладати історію будемо уже за новими програмами чи тоді нові програми будуть коли теперішні восьмикласники перейдуть в 10 клас? Нам так пояснили.
Елена
Добрый день! Вы можете объяснить такое несоответствие в количестве часов: в новой программе по всемирной истории в 11 классе (профильный уровень)-3 часа в неделю, а в учебном плане в классе исторического профиля -4 часа .Кстати раньше программа была расчитана на 4 часа (140). Министерство утвердило учебные планы на 2016-17 год, в которых чётко указано, что на всемирную историю в 11 классе (профильный уровень) отводится 4 часа.Почему тогда новая программа урезана до 3? Или это невнимательность тех, кто срставлял новую программу? И как быть учителям?
VIKTOR
МОН дуже добре "працює", а ми працюємо з методикою 19 ст., не вміємо працювати для учнів 21ст., дуже багато пенсіонерів. МОН не знає як їх вигнати із школи. коли вони вперед ногами "підуть". Пенсіонери - це кістка в горлі. Ви забули, що будете також такими і вас будуть називати неуками, як тоді будете себе відчувати? Дати вам пенсію ди 2-х тисяч - це кращий варіант, ось тоді побачите!!!!!!!!!!
Голосzнарода
Для VIKTOR: сучасні молоді працюючі вчителі та й інші професії вже не будуть отримувати пенсію від держави, бо пенсійний фонд майже лопнув.
Anna
не все пенсионеры плохо. У нас работала потрясающая учительница программирования 60+ лет. В 100 раз лучше молодых преподов. Ее уволили потому что завалила пару *медалистов*. Половина моего класса потом к ней на репетиторство ходила потому что многим нужна информатика а вшколе преподавание стало просто ужасное. За час 200 грн к стати брала эта учительница. Ну это и не странно так как она несколько раз преподавала в американских летних лагерях программирования и постоянно вместе со своими учениками участвовала во всяких международных конкурсах и программах. Вот вам и пенсионеры..
Коментувати
fla
Народ! Про що наказ? Дано перелік предметів - ми їх і так знаємо. А де самі програми? Дурня якась!
Тетяна
Для fla: Погоджуюсь. Через два тижні початок навчання, а програм ми в очі ще не бачили. Хто так робить?
кро
Все изменения в программах на сайте МОН
Коментувати
Ego
Для чого ви публікуєте ПЕРЕЛІК ПРОГРАМ? Яка від нього користь? Краще б опублікували САМІ ПРОГРАМИ!!!
кро
Для Ego: Загляните на сайт МОН в раздел программы
Коментувати
Світлана Богдзієвич
Якими програмами користуватися цьогоріч для планування у 10 класі?
VIKTOR
Для Світлана Богдзієвич: старими, це програми для учнів 8 класу, які тбудуть в 10-11
Chevalier
Для VIKTOR: Не згоден з Вашою думкою. У наступному навчальному році потрібно користуватися оновленими програмами для 10-11 класу.
Коментувати
Олена
Розкажіть - на 2016-2017 н.р. програми використовувати старі? Ті, що розміщено в розділі "Середня освіта"?
VIKTOR
Для Олена: так
Chevalier
Для VIKTOR: Ні. Будемо використовувати "нові" (у деяких лише "косметичні" зміни, у деяких - кардинальні, у деяких - жодних змін).
Коментувати
Ольга Бузницкая
Коли будуть оприлюднені програми? Через рік вже будемо навчатись за ними...бажано оприлюднити підручники хоча б електронному вигляді для учнів 8-х класів...
Олена
Для Ольга Бузницкая: http://www.geneza.ua/shop_content.php?coID=915
Ігор Никанорович
Нова програма з історії http://www.memory.gov.ua/news/z-tsogo-navchalnogo-roku-starshoklasniki-navchatimutsya-za-novimi-programami-z-istorii-ukraini
Люба
Скажіть, де знайти програми з укр. літ. для 10-11 кл. зі змінами?
Коментувати