Osvita.ua Законодавство Середня освіта Про розширення бази для проведення дослідно-експериментальної роботи за темою "Психолого-педагогічне забезпечення особистісно зорієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в середньому загальноосвітньому навчальному закладі"

Про розширення бази для проведення дослідно-експериментальної роботи за темою "Психолого-педагогічне забезпечення особистісно зорієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в середньому загальноосвітньому навчальному закладі"

Наказ МОН № 831 від 15.07.2016 року

MIHICTEPCTBO OCBITИ I НАУКИ УКРАЇНИ

№ 831 від 15 липня 2016 року

Про розширення бази для проведення
дослідно-експериментальної роботи за темою
"Психолого-педагогічне забезпечення
особистісно зорієнтованої освіти на засадах
гуманної педагогіки в середньому
загальноосвітньому навчальному закладі"

Відповідно до Положення про експериментальний загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20 лютого 2002 року № 114, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 травня 2002 року за № 428/6716 (y редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 23 листопада 2009 року № 1054), наказу Міністерства освіти і науки України від 17 січня 2015 року № 22 «Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІII ступенів № 22 імені Олега Ольжича», враховуючи клопотання Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації від 12.05.2016 № 34-2-02/1845, Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 22.04.2016 2769/0/212-11, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.05.2016 № 063-4978 та Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 12.05.2016 № 1038, з метою розширення бази для проведення дослідно-експериментальної роботи за темою "Психолого-педагогічне забезпечення особистісно зорієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в середньому загальноосвітньому навчальному закладі" на 2016-2025 роки НАКАЗУЮ:

1. Надати статус експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів всеукраїнського рівня загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 комунальної власності територіальної громади м. Жмеринки Вінницької області, комунальному закладу освіти "Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 119 Криворізької міської ради Дніпропетровської області", середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 300 Деснянського району M. Києва та Мошурівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Тальнівської районної ради Черкаської області (далі - експериментальні навчальні заклади).

2. Включити загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 4 комунальної власності територіальної громади м. Жмеринки Вінницької області, комунальний заклад освіти "Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 119 Криворізької міської ради Дніпропетровської області", середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 300 Деснянського району M. Києва та Мошурівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Тальнівської районної ради Черкаської області до списку навчальних закладів для проведення дослідно-експериментальної роботи за темою "Психолого-педагогічне забезпечення особистісно зорієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в середньому загальноосвітньому навчальному закладі", затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17 січня 2015 року № 22 "Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 імені Олега Ольжича".

3. Інституту модернізації змісту освіти забезпечити надання організаційної та науково-методичної допомоги педагогічним колективам експериментальних навчальних закладів щодо проведення дослідно-експериментальної роботи.

4. Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Управлінню освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації сприяти експериментальним навчальним закладам у забезпеченні необхідних умов щодо організації та проведення дослідно-експериментальної роботи.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П.К.

Міністр       Лілія Гриневич

Освіта.ua
15.07.2016

Популярні новини
Раду просять встановити освітянам надбавки в розмірі 30% Документом пропонується встановити надбавку за престижність праці в розмірі 30%
В Україні з'явиться фізкультурний фестиваль «Cool Games» Комітет з фізичного виховання пропонує започаткувати проведення масового заходу серед школярів
Президент скасував указ про шкільну форму Також буде знято заборону на використання іноземних тканин для виготовлення форми
В Україні створюватимуть освітні округи До округів зможуть входити опорні школи, заклади позашкільної освіти, культури та спорту
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!