Osvita.ua Законодавство Середня освіта Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році

Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році

Наказ МОН № 248 від 11.03.16 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 248 від 11 березня 2016 року

Про проведення ІV етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад з навчальних предметів
у 2015/2016 навчальному році

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти, всеукраїнського конкурсу "Учитель року", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 року № 95 (зі змінами), Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, та наказів Міністерства освіти і науки від 13.01.2014 № 31 "Про затвердження графіків проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад на 2015–2019 роки та конкурсних відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах з навчальних предметів на 2014–2019 роки" (зі змінами), від 07.09.2015 № 915 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році" (зі змінами), з метою виявлення, розвитку та підтримки обдарованої молоді НАКАЗУЮ:

1. Провести   IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році (далі – IV етап Всеукраїнських олімпіад) у березні-квітні 2016 року.

2. Затвердити перелік установ (закладів), на базі яких проводитиметься IV етап Всеукраїнських олімпіад, що додається.

3. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю. Г.) забезпечити контроль за проведенням IV етапу Всеукраїнських олімпіад.

4. Інституту модернізації змісту освіти (Вяткіна Н. Б.):

1) Здійснити організаційно-методичне забезпечення проведення IV етапу Всеукраїнських олімпіад.

2) Забезпечити відшкодування витрат на організацію та проведення ІV етапу Всеукраїнських олімпіад  в межах затвердженого кошторису.

5. Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, інститутам післядипломної педагогічної освіти, відповідальним за організацію та проведення IV етапу Всеукраїнських олімпіад згідно з додатком 1 забезпечити організацію та проведення IV етапу Всеукраїнських олімпіад у строки, визначені додатком 2, на базі установ (закладів), перелік яких затверджений пунктом 2 цього наказу.

6. Призначити:

1) Координаторів IV етапу Всеукраїнських олімпіад згідно з додатком 3.

2) Експертів-консультантів IV етапу Всеукраїнських олімпіад згідно з додатком 4.

7. Утворити оргкомітети і журі IV етапу Всеукраїнських олімпіад згідно з додатками 5–51.

8. Керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, ректорам вищих навчальних закладів відрядити учасників, керівників команд, експертів-консультантів, членів оргкомітетів та журі IV етапу Всеукраїнських олімпіад до місць проведення змагань.

9. Витрати на проїзд, харчування в дорозі учасників IV етапу Всеукраїнських олімпіад та відрядження осіб, які їх супроводжують, покласти на відповідні департаменти (управління) освіти і науки, установи або окремі навчальні заклади, які відряджають команду або окремих учасників.

10. Оплату відряджень членів оргкомітетів, журі, експертів-консультантів та координаторів IV етапу Всеукраїнських олімпіад здійснити за рахунок навчальних закладів, установ та організацій, у яких вони працюють.

11. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр       С. М. Квіт

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки України
№ 248 від 11 березня 2016 року

Перелік установ (закладів),
на базі яких проводитиметься ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році

1. Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського (Зелюк В. В.) – українська мова та література.

2. Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Лавренчук А. О.) – англійська мова, іспанська мова.

3. Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Шуляр В. І. ) – німецька мова, французька мова.

4. Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради "Академія неперервної освіти" (Осадчий І. Г.) – правознавство.

5. Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти (Петровський О. М.) – історія.

6. Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Смагін І. І.) – економіка.

7. Комунальний заклад "Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Запорізької обласної ради (Пашков В. В.) – математика.

8. Комунальний заклад "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського" (Корецька Л. В.) – біологія.

9. Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Нікітін Ю. О.) – географія.

10. Комунальний вищий навчальний заклад "Харківська академія неперервної освіти" (Покроєва Л. Д.) – астрономія.

11. Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Зуб’як Р. М.) – фізика.

12. Комунальний вищий навчальний заклад "Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" (Романенко М. І.) – хімія.

13. Комунальний вищий навчальний заклад "Вінницька академія неперервної освіти" (Дровозюк С. І.) – екологія.

14. Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Берека В. Є.) – інформатика.

15. Комунальний навчальний заклад "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради" (Чепурна Н. М.) – інформаційні технології.

16. Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти (Олешко П. С.) – трудове навчання (технології).

17. Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" (Шиян Р. Б.) – польська мова та література.

18. Одеський обласний інститут удосконалення вчителів (Кавалеров В. А.) – молдовська мова та література, болгарська мова та література.

19. Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Білянін Г. І.) – румунська мова та література, мова іврит.

20. Київський університет імені Бориса Грінченка (Огнев’юк В. О.) – російська мова та література, новогрецька мова та література.

21. Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти (Палько Т. В.) – угорська мова та література.

Директор Інституту
модернізації змісту освіти       Н. Б. Вяткіна

Директор департаменту загальної
середньої та дошкільної освіти       Ю. Г. Кононенко

Освіта.ua
11.03.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Школи отримають кембриджські підручники Підручники з англійської британських видавництв набрали більшість голосів учителів початкової школи
Навчальні заклади отримали перші результати ДПА УЦОЯО визначив результати ДПА з семи предметів за рівень повної загальної середньої освіти
МОН: експертиза підручників виявила факти дискримінації Більшість українських дітей не можуть знайти у підручниках віддзеркалення себе
У МОН анонсували початок роботи пришкільних таборів У відомстві очікують, що влітку пришкільні табори працюватимуть на базі 60% шкіл
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
С. М. Квіт - непотріб, за те що не дав 8 класам приймати участь

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!