Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940

Наказ МОН № 1050 від 08.10.15 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1050 від 08 жовтня 2015 року

Про внесення змін до наказу
Міністерства освіти і науки України
від 16 вересня 2015 року № 940

Враховуючи звернення громадських організацій, батьків та учнів НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940 "Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році", виклавши пункт 3 у такій редакції:

"Провести з 5 по 30 травня 2016 року державну підсумкову атестацію випускників загальноосвітніх навчальних закладів III ступеня з трьох предметів".

2. Затвердити зміни до переліку навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів III ступеня у 2015/2016 навчальному році, що додаються.

3. Управлінню зв'язків з громадськістю та забезпечення діяльності Міністра (патронатній службі) (Загоруйко Ю. А.) зробити відмітку у справах архіву.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр       Сергій Квіт

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки України
жовтня 2015 року №

Перелік
навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів III ступеня у 2015/2016 навчальному році

№ з/п

Назва навчального предмета

Форма проведення державної підсумкової атестації

Примітка

1.

Українська мова

У формі зовнішнього незалежного оцінювання

 

2.

Іноземна мова

У навчальних закладах

 

3.

Математика

У формі зовнішнього незалежного оцінювання

Випускник має право обрати один з зазначених предметів незалежно від профілю навчального закладу

Історія України


Директор департаменту       Ю. Г. Кононенко

Освіта.ua
08.10.2015

Популярні новини
У МОН розробили механізм апробації шкільних підручників Процес апробації передбачає дослідження якості підручників та відповідності стандартам
Більшість українців повідомили про зниження якості освіти Українці наголошують на зниженні якості освіти або неможливості отримати освітні послуги
Маємо створити умови для вільної роботи вчителів, – міністр МОН за міністра Оксена Лісового акцентуватиме свою увагу на зміні культури у школі
Уряд розпочне тотальну боротьбу з освітньою бюрократією Новий підхід до управління системою освіти стане ключовим вектором роботи уряду
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
Доброго дня.Моя дочка вчиться на другому курсі коледжу.Чи може вона зареєструватись і складати ЗНО після другого курсу для того,щоб мати змогу вступити до університету
Людмила
Як виставляється оцінка (бал) з історії України з ДПА - з урахуванням всього матеріалу (з найдавніших часів), чи тільки ХХ ст.?
Лариса
А як здають ДПА студенти у навчальних закладах 1-2 рівнів акредитації, після закінчення другого курсу??? Інформації - нуль!!!
sergey1979
Міністерство мусить вказати, що робити у травні - випадає майже місяць навчання. Чи між ЗНО/ДПА будуть уроки? Накази говорять загадками. Метод ущільнення не додає знань.
Яна
Якщо моїй дитині потрібно ЗНО з англійської для вступу , то чи буде враховуватися результат ДПА в 11 класі як ЗНО?
ЗНО
Для Яна: ні. ЗНО з англ.мови треба буде складати у червні
Коментувати
татьяна
Объясните пожалуйста,я выпускница прошлого года,то как в нашем случае,в обычном режиме регистрироваться на ЗНО и сдавать предметы необходимые для выбранного мной направления?(иностранный язык входит в перечень предметов для моего направления)
марыя
Чому так не справедливо поступили з тими дiтьми якi поступають в медичний ?Чому не дали на вибiр математику iсторiю або хiмiю Як дiти якi проживають в селi де не маэ профiльного класу i згiдно шкiльноi програми 5раз в тиждень математика мають здати хiмiю ?
eva
Я вагалі не можу зрозуміти - коли буде зно? у яких числах? у березні чи у травні? я не складаю дпа, так як вже закінчила школу
Лилия
А иностранный язык можно выбрать?
Марія
Для Лилия: так
Коментувати
Виталия
Чи можна здати і Історію і Математику???Для вибраного вузу написано обовязкові предмети : Мова література, математика і історія України
Марія
Для Виталия: так
Коментувати
васька
Чи потрібно здавати ЗНО для вступу на заочний після ліцею?
Наталя
Чи здаватимуть ЗНО з математики студенти коледжів, які отримують середню освіту в коледжі, закінчують 2 курс і продовжують навчання у коледжі?
оксана
Для Наталя: ні, не здаватимуть зно, атестація буде проходити в коледжі
Коментувати
Іванна
Підскажіть будь ласка,якщо я буду здавати математику та історію,чи можу я вибрати головний,чи 2 ці предмети я маю здавати як обов*язкові?
Марія
Для Іванна: Звісно, можеш. Один піде в атестат, а інший просто залишиться сертифікатом ЗНО.
Коментувати
Валерія
Питання щодо зно з англійської: чи маю я здавати додатково англійську мову у форматі зно, якщо я вже здам її при школі, ураховуючи те, що для вишу, куди я вступаю, сертифікат з англійської мови обов’язковий?
Наталія
Для Валерія: так, в школі Ви здаватимете ДПА (не у формі ЗНО). Тому, якщо для вступу потрібен сертифікат ЗНО з англійської, Ви маєте здавати ЗНО (вже після випускного).
Коментувати
Юля
если ты сдаешь ДПА в школе, то ЗНО надо сдавать или нет?
Мария
Для Юля: если тебе для поступлени надо только
Коментувати
Михаил
А тепер запитання? У медичних ВНЗ також буде математика чи історія? Або прибумають тільки своє , один а у нас тільки історія, а інший внз- а у нас маиематика
Инна
Для Михаил: Мед универам никогда математика и история не были нужны-не путайте обязательные и дополнительные ЗНО.-Сдали обязательные и записались на дополнительные (биология и химия) Список опубликован на сайте медвузов по специальностям.
мила
вы теперь можете зарегистрироваться на химию и биологию для мед.
люда
Чому діти ,які йдуть в медвуз не в одинакових умовах з іншими. Чому мають здавати 4 предмети? Для чого перевантажувати дітей.
Коментувати