Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі загальноосвітніх навчальних закладів Вінницької області

Наказ МОН № 991 від 29.09.15 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 991 від 29 вересня 2015 року

Про проведення дослідно-експериментальної роботи
на базі загальноосвітніх навчальних закладів Вінницької області

Відповідно до Положення про експериментальний загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20 лютого 2002 р. № 114, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 травня 2002 р. за № 426/6716 (y редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 23 листопада 2009 р. № 1054), враховуючи лист Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації від 04.06.2015 № 34-2-03/2735, висновки комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України від 8 червня 2015 р. (протокол № 22) та з метою розробки моделі діяльності класного керівника в сучасному освітньому процесі НАКАЗУЮ:

1. Затвердити як такі, що додаються:

1.1. Заявку на проведення дослідно-експериментальної роботи за темою "Організаційно-педагогічні умови діяльності класного керівника у створенні ефективного виховного простору" на базі загальноосвітніх навчальних закладів Вінницької області на 2015-2020 роки.

1.2. Програму дослідно-експериментальної роботи за темою "Організаційно-педагогічні умови діяльності класного керівника у створенні ефективного виховного простору" на базі загальноосвітніх навчальних закладів Вінницької області на 2015-2020 роки.

2. Визначити базовими для експериментального дослідження загальноосвітні навчальні заклади Вінницької області: загальноосвітню школу І-ІІ ступенів-ліцей № 7 Вінницької міської ради; загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 36 Вінницької міської ради; Гайсинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів ; 4; Калинівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2- гімназію; комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 м. Хмільника"; Шаргородську району гімназію; НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей м. Жмеринки"; загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 3 м. Бара; Агрономічненську середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Вінницького району; Летківську загальноосвітню середню школу І-ІІІ ступенів Тростянецького району.

3. Інституту модернізації змісту освіти надавати організаційну та науково-методичну допомогу педагогічним колективам базових загальноосвітніх навчальних закладів у проведенні дослідно-експериментальної роботи.

4. Комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи з проблем виховання, розвитку дітей та учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України заслухати звіт наукового керівника базових загальноосвітніх навчальних закладів про завершення І (підготовчого) етапу дослідно-експериментальної роботи у вересні 2016 року.

5. Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації надавати допомогу базовим загальноосвітнім навчальним закладам у забезпеченні необхідних умов щодо організації та проведення дослідно-експериментальної роботи.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр       C. M. Квіт

Освіта.ua
29.09.2015

Популярні новини
Рада має ухвалити закон про відпустки вчителів, – Бабак Невирішеним питанням є законопроект, що дозволить вчителям скористатися звичайною відпусткою
Уряд встановив дату початку навчального року Новий навчальний рік у школах розпочнеться 1 вересня і завершиться 30 червня
Учителів і учнів зруйнованих шкіл переведуть до інших Усі вчителі та учні шкіл, які зазнали пошкоджень, будуть переведені до сусідніх шкіл
Вимоги оплати документів про освіту є незаконними, – МОН Свідоцтва про базову та повну середню освіту й додатки до них видаються безоплатно
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів