Популярні новини
У МОН розробили механізм апробації шкільних підручників Процес апробації передбачає дослідження якості підручників та відповідності стандартам
Більшість українців повідомили про зниження якості освіти Українці наголошують на зниженні якості освіти або неможливості отримати освітні послуги
Маємо створити умови для вільної роботи вчителів, – міністр МОН за міністра Оксена Лісового акцентуватиме свою увагу на зміні культури у школі
Уряд розпочне тотальну боротьбу з освітньою бюрократією Новий підхід до управління системою освіти стане ключовим вектором роботи уряду
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Просто жах! Так ще права людини не порушувалися жодним попереднім складом міністерства освіти і науки! Закон про ЗНО повинен затверджуватися і публікуватися мінімум за півтора роки до його проведення. Перед тим він має обговорюватися всіма ланками освіти. Неправильно вказані предмети. Наприклад, історія. Яка Історія України чи всесвітня? Таке враження, що міністерство робить все можливе, щоб знищити будь-яку освіту в Україні. Науку теж, до речі. Це злочин перед усім народом України і загроза її незалежності!!!!!!
Людмила
То все ж таки в медичний вуз потрібно буде здавати 5 предметів ? В деяких мед. вузах уже розпочалися підготовчі курси з обов’язковим вивченням хімії та біології . Але точну інформацію вуз може надати тільки в листопаді місяці. Питання - чи потрібно платити за підготовчі курси не маючи наказу про вступну компанію?
123
Це ж як потрібно міністерству "працювати", що б у людей тільки й виникали запитання, запитання... Більш недолугих реформаторів годі й шукати!
Абит
А что я буду сдавать? У меня аттестат уже есть, так как я не прошел на бюджет, я весь год буду готовится. Чтоб год просто так не терять поступил в училище. Какие предметы я буду сдавать?
Анна
Для Абит: Будеш здавати ЗНО!!!!
Коментувати
)))
Цікаво, яку історію будуть здавати - України чи Всесвітню?
учень
А якщо учень хоче вступити до медичного вузу. Йому 5! екзаменів здавати?
Світлана
А ті, кому потрібні і математика, і історія, що мають робити?
SVETLANA
Для Світлана: Кому нужна и история, и математика просто выбирают нужный 4-ый предмет и сдают в основную сессию ЗНО, как в этом году все остальные предметы, нужные выпускникам ( например, химию, биологию и т.п.)
)))
Нам на батьківських зборах казали, що буде тільки три обов,язкових зно, тобто вузи змінять умови вступу, і в одному напрямку не буде одночасно історії та математики. Та я думаю, що це ще не факт, що так буде.
Коментувати
trisunova
А як будуть проходити ДПА технікумах/коледжах. Адже їм ще потім навчатись 1-2 роки і в поточному році сертифікат їм не потрібен?
викладач з глибинки
Що страшно стало, що взявши чи давши хабар результату не буде! ЗАВОРУШИЛИСЬ і так скрізь,де переписували вступні тести, де стабільно ті ж люди в приймальних комісіях. Тепер і скоротити не гріх горе математиків, репетиторів -мовників і гнати під три біси приймальні комісії. Що цього року знов буде економія коштів у кінці року?
достало
а что это вы разошлись как холодный самовар?чего заливаетесь злорадством? с дуростями надо бороться и в учительской среде и тем более в министерских кабинетах. СТРАДАЮТ ДЕТИ!!! а вам кажется все равно,лишь бы злобой пыхнуть
лєна
а чи будуть здавати ЗНО студенти 1 курсу що вступили після 9 класу,і коли вони мають вивчити іноземну(за 6 місяців програму 10 і 11 класів) якщо у березні планували здавати ЗНО у вузах????
Коментувати