Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки, інформаційних технологій у 2014/2015 навчальному році

Наказ МОН № 1476 від 16.12.14 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1476 від 16 грудня 2014 року

Про проведення Всеукраїнських
учнівських олімпіад з економіки,
інформаційних технологій
у 2014/2015 навчальному році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056, з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, наказую:

1. Провести Всеукраїнські учнівські олімпіади з економіки, інформаційних технологій у 2014/2015 навчальному році (далі – Всеукраїнські учнівські олімпіади) серед учнів 10, 11 класів.

2. Затвердити рейтинги учнівських команд IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (додаються).

3. Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій (далі – органи управління освітою) забезпечити проведення І–ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад до 14 березня 2015 року.

4. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти:

4.1. Здійснити організаційно-методичне забезпечення проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад.

4.2. Забезпечити організацію та координацію проведення ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з економіки у м. Київ, з інформаційних технологій у Дніпропетровській області.

4.3. Cформувати кількісний склад команд ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад згідно з рейтингами, затвердженими пунктом 2 цього наказу.

5. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю. Г.) забезпечити загальне керівництво Всеукраїнськими учнівськими олімпіадами.

6. Органам управління освітою подати до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36):

6.1. До 17 січня 2015 року – пропозиції щодо персонального складу журі ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

6.2. До 21 березня 2015 року – звіти про проведення і завдання ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та заявки на участь команд у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

7. Органам управління освітою областей, у яких згідно з підпунктом 4.2 пункту 4 цього наказу планується проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, подати до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти пропозиції щодо програм і складу оргкомітетів відповідних змагань у строк, зазначений у підпункті 6.1 пункту 6 цього наказу.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Полянського П. Б.

Міністр         С. М. Квіт

Освіта.ua
16.12.2014

Популярні новини
Рада має ухвалити закон про відпустки вчителів, – Бабак Невирішеним питанням є законопроект, що дозволить вчителям скористатися звичайною відпусткою
Уряд встановив дату початку навчального року Новий навчальний рік у школах розпочнеться 1 вересня і завершиться 30 червня
Учителів і учнів зруйнованих шкіл переведуть до інших Усі вчителі та учні шкіл, які зазнали пошкоджень, будуть переведені до сусідніх шкіл
Вимоги оплати документів про освіту є незаконними, – МОН Свідоцтва про базову та повну середню освіту й додатки до них видаються безоплатно
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Valko
Я вчитель інформатики і вважаю, що олімпіада з ІКТ - це олімпіада імені Біла Гейтса. Її авральне призначення - це явний прояв корупції. Фактично - це хабар від Microsoft міністерству освіти, щоб рекламувати Microsoft Office. Серед інформатиків її називають олімпіадою "кнопкодавів".
Otto
Для Valko: Ну і яка має бути олімпіада на ваш погляд, які альтернативи Гейтсу ? ;) Може наведете процент лінуксоїдів ? ;)
Вчитель інформатики методист мама
Пропоную джерело економії коштів: перейти всією державою на безкоштовне програмне забезпечення - отримаємо значну економію на оплаті ліцензій.
Valko
Для Otto: По технологіям не може бути олімпіад в принципі. Технології це конкурси і майстеркласи. Олімпіади проводяться по прикладним наукам.
Коментувати
методист
інформаційні технології лише серез 10,11 класів? А 9клас чому ні? не зрозуміло...
методист
Проснулися, може ще згадаєте що не проводили олімпіаду з правознавства. І знову це буде вина методиста
Петро Мороз
Для методист: При чому тут методист? Вилучити з переліку олімпіад економіку та інформаційні технології - це розписатися у повному нерозумінні ситуації та змісту реформування освіти, яке й має у своїй основі сучасні інформаційні технології та орієнтацію на високі технології в економіці... МОН України уже "прославилося" недолугим проектом Концепції розвитку освіти України на період 2015-2025 років, а тепер виправляє деякі помилки. Відмінивши правові документи про інформатизацію освіти, можна і не думати про її розвиток, різні репозитарії і т.п. Учнівські олімпіади з економіки та інформаційних технологій все-таки відбудуться (хоч би формально), якщо «найближчим часом» не виникне ще якась «конструктивна пропозиція» реформаторів, які ніколи не працювали в загальноосвітній школі.
методист
Для Петра Мороз: Із святом Миколая! Просто останнім часом саме методисти змушені виправляти усі непродумані рішення вищих інстанцій...
від вчителів інформатики
Шановні колеги (батьки теж) не забирайте у дітей можливість тим більше що є слушне запитання : хто із вас зможе вирішити "кнопкодавством" задачі олімпіади Навідміну від вас наші (а може й ваші ) діти це можуть і довели, і готувались до змагань цього року. Нажаль за піною, ви загубили зміст курсу інформатики. Треба боротись не проти Інформаційних технологій, а щось робити вже для тієї за яку певно думаєте, заховавшись під ковдру, - програмування. Його неможливо підняти про тестами проти ( MS, США, кого ще?) Розумний шукає проблему у собі. Де Ваш волонтерський дух щодо рутинної роботи над собою , створення умов для юних програмистів. Борітесь і поборите. Треба разом щось робити і в ІКТ і в математиці (хоч з ваших слів там і проблем то немає - а де перемоги України на міжнарі? А МАТЕМАТИКА до речі НЕ ПРИКЛАДНА НАУКА) А олімпіаду взагалі підтримували не MS а зовсім не зацікавлені у продажах його софту компанії Знаю з преси КИЇВСТАР, СосаСоla, EPSON, Рома, Minolta, Аграрна компанія, Благодійний фонд О Кардакова
Коментувати