Osvita.ua Законодавство Середня освіта Про призначення стипендій Президента України учасникам та призерам міжнародних учнівських олімпіад з математики, інформатики, хімії, фізики, біології, екології 2014 року

Про призначення стипендій Президента України учасникам та призерам міжнародних учнівських олімпіад з математики, інформатики, хімії, фізики, біології, екології 2014 року

Рішення колегії МОН від 22.08.14 протокол № 5/6-19

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Протокол № 5/6-19 від 22.08.2014 року

Про призначення стипендій Президента
України учасникам та призерам
міжнародних учнівських олімпіад
з математики, інформатики, хімії,
фізики, біології, екології 2014 року

Розглянувши доповідну записку Інституту інноваційних технологій і змісту освіти «Про призначення стипендій Президента України учасникам та призерам міжнародних учнівських олімпіад з математики, інформатики, хімії, фізики, біології, екології 2014 року», колегія ухвалює:

1. Доповідну записку «Про призначення стипендій Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з математики, інформатики, хімії, фізики, біології, екології 2014 року» взяти до відома.

2. Рекомендувати призначити стипендії Президента України учасникам та призерам міжнародних учнівських олімпіад з математики, інформатики, хімії, фізики, біології, екології 2014 року, які продовжують подальшу освіту в Україні, з 1 вересня 2014 року до 1 вересня 2015 року згідно зі списком, що додається.

3. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на заступника Міністра Полянського П. Б.

Голова колегії,
Міністр                                             С. М. Квіт

Додаток
до рішення колегії
Міністерства освіти і
науки України
від 22.08.2014 протокол № 5/6-19

СПИСОК
учасників і призерів міжнародних учнівських олімпіад
з математики, інформатики, хімії, фізики, біології, екології 2014 року, яким рекомендовано призначити стипендії Президента України

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові, предмет

Загальноосвітні навчальні заклади, де навчалися призери олімпіад

Нагорода, отримана на між-народній олімпіаді

2014 р.

(медаль)

 

Навчальні заклади, де навчатимуться

учасники олімпіад

1

Діомідов Євгеній Олексійович

(математика)

учень 11 класу Русанівського ліцею Дніпровського району м. Києва

 

золота

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

2

Калашников Вадим Юрійович

(математика)

учень 11 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

 

золота

Національний дослідницький університет «Вища школа економіки» (Російська Федерація)

3

Діденко

Роман Володимирович

(хімія)

 

учень 11 класу ліцею №100 «Поділ»

м. Києва

золота

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

4

Хохлов

Христофор

Володимирович

(хімія)

учень 11 класу Природничо-наукового ліцею №145 м. Києва

 

золота

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

5

Бурзі

Анастасія

Костянтинівна

(екологія)

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею ім. О. В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

 

золота

Національний медичний університет

ім. О. О.Богомольця

6

Палько

Назарій

Зіновійович

(математика)

учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

 

срібна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

7

Смірнов

Денис

Ігорович

(математика)

 

учень 10 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей

№ 27 Харківської міської ради Харківської області»

 

срібна

Комунальний заклад «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

(11 клас)

 

8

Хотяїнцева

Наталія Володимирівна

(математика)

учениця 10 класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району м. Києва

срібна

Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер» Печерського району м. Києва

(11 клас)

 

9

Шевченко

Ілля

Олегович

(інформатика)

учень 10 класу Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області

срібна

Комунальний заклад «Харківський фізико-математичний ліцей № 27

Харківської міської ради Харківської області» (11 клас)

 

10

Гордійчук

Олег

Романович

(хімія)

учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

 

срібна

Львівський національний університет імені Івана Франка

11

Нешта

Владислав

Ігорович

(хімія)

учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

 

срібна

Левенський католицький університет (Бельгія)

 

12

Бондар

Єгор Володимирович

(фізика)

учень 11 класу «Фізико-математичної гімназії № 17 Вінницької міської ради»

 

срібна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

13

Зіненко

Дмитро Сергійович

(фізика)

учень 11 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 

срібна

Московський фізико-технічний інститут (Російська Федерація)

14

Мельник

Олексій Олегович

(фізика)

учень 11 класу Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району м. Києва

 

срібна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

15

Орєхов

Дмитро Олександрович

(фізика)

учень 11 класу Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району м. Києва

 

срібна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

16

Рашковецький Михайло Михайлович

(фізика)

учень 10 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» Одеської обласної ради

 

срібна

Комунальний заклад «Рішельєвський ліцей» Одеської обласної ради

(11 клас)

17

Орлик

Сергій Едуардович

(біологія)

 

учень 11 класу ліцею «Інтелект» м. Києва

срібна

 

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

 

18

Пашковська

Ольга Валеріївна

(екологія)

учениця 11 класу Чернівецького міського ліцею № 3 медичного профілю

 

срібна

Буковинський державний медичний університет

19

Дубова

Софія Андріївна

(математика)

учениця 10 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

бронзова

Комунальний заклад «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

(11 клас)

 

20

Бабенко

Михайло Павлович

(інформатика)

 

учень 11 класу Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області

 

 

бронзова

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

21

Селіванов

Андрій Андрійович

(інформатика)

учень 11 класу комунального закладу освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті»

 

бронзова

Дніпропетровський державний університет імені Олеся Гончара

22

Кисіль

Елана Вадимівна

(біологія)

учениця 11 класу Дебальцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Дебальцівської міської ради Донецької області

 

бронзова

Санкт-Петербурзький державний університет (Російська Федерація)

23

Кліщ

Микола Васильович

(біологія)

учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка

 

бронзова

Львівський національний університет імені Івана Франка

24

Кузьменко

Дар’я Миколаївна

(біологія)

учениця 11 класу Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області

 

бронзова

Житлово-комунальний технікум Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова

 

25

Омельяненко

Андрій Миколайович

(інформатика)

учень 11 класу «Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному училищі імені А. С. Макаренка»

 

учасник

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

 

В. о. директора Інституту інноваційних
технологій і змісту освіти                                             Ю. І. Завалевський

Колегії Міністерства освіти і науки

Доповідна записка
про призначення стипендій Президента України
учасникам та призерам міжнародних учнівських олімпіад з математики, інформатики, хімії, фізики, біології, екології 2014 року

Міжнародні учнівські олімпіади – це наймасовіші і найпрестижніші інтелектуальні змагання школярів. Щороку команди України беруть участь у цих змаганнях.

Учасниками міжнародних учнівських олімпіад з математики, інформатики, хімії, фізики, біології, екології, що відбулися у травні-липні 2014 року, було 25 учнів. Вони вибороли 24 нагороди: 5 золотих, 13 срібних та 6 бронзових медалей. Указом Президента України від 30 грудня 1998 року № 1419 «Про стипендії Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів» запроваджено щорічні стипендії для учасників і призерів відповідних змагань. Згідно з п.2 Положення «Про порядок призначення стипендій Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів», затвердженого вищезгаданим указом, стипендії призначаються строком на 1 рік відповідно до рішення колегії Міністерства.

За результатами цьогорічних міжнародних змагань з математики, інформатики, хімії, фізики, біології та екології учасникам олімпіад, які навчаються і постійно проживають в Україні, пропонується призначити стипендії Президента України.

Відповідно до пункту 4, зазначеного вище Положення, кандидатури чотирьох учасників міжнародних учнівських олімпіад 2014 року, які навчатимуться за кордоном (у Національному дослідницькому університеті «Вища школа економіки» (Російська Федерація) – 1, Московському фізико-технічному інституті (Російська Федерація) – 1, Санкт-Петербузькому державному університеті (Російська Федерація) – 1 та Левенському католицькому університеті (Бельгія) – 1) на призначення стипендій Президента України не подаються.

Стипендії Президента України виплачуються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 березня 2008 р. № 165 «Деякі питання стипендіального забезпечення».

Досягнення українських школярів у міжнародних змаганнях свідчать про значний потенціал творчої молоді, підтримка якої є запорукою розвитку нашої країни.

Просимо розглянути подані матеріали та ухвалити рішення про призначення стипендій Президента України призерам міжнародних учнівських олімпіад 2014 року згідно з додатком.

В. о. директора Інституту
інноваційних технологій і змісту освіти                             Ю. І. Завалевський

Список призерів і учасників міжнародних учнівських олімпіад
з математики, інформатики, хімії, фізики, біології, екології 2014 року

п/п

Прізвище, ім’я, предмет

Загальноосвітні навчаль­ні зак­лади, де навчалися учасники та призери олімпіад

Нагорода, отримана на міжнародній олімпіаді

2014 р. (медаль)

Навчальні заклади, де навчатимуться

учасники та призери олімпіад

Навчатимуться в Україні

1.

Діомідов Євгеній Олексійович

(математика)

учень 11 класу Русанівського ліцею Дніпровського району м. Києва

 

золота

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

2.

Діденко

Роман Володимирович

(хімія)

 

учень 11 класу ліцею №100 «Поділ» м. Києва

золота

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

3.

Хохлов

Христофор

Володимирович

(хімія)

 

учень 11 класу Природничо-наукового ліцею №145 м. Києва

золота

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

4.

Бурзі

Анастасія

Костянтинівна

(екологія)

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею ім. О. В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

 

золота

Національний медичний університет

ім. О. О. Богомольця

5.

Палько

Назарій

Зіновійович

(математика)

учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

срібна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

6.

Смірнов

Денис

Ігорович

(математика)

учень 10 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

срібна

Комунальний заклад «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

(11 клас)

 

7.

Хотяїнцева

Наталія Володимирівна

(математика)

учениця 10 класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району м. Києва

срібна

Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер» Печерського району м. Києва

(11 клас)

 

8.

Шевченко

Ілля

Олегович

(інформатика)

учень 10 класу Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області

срібна

Комунальний заклад «Харківський фізико-математич-ний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

(11 клас)

 

9.

Гордійчук

Олег

Романович

(хімія)

учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

 

срібна

Львівський національний університет імені Івана Франка

10.

Бондар

Єгор Володимирович

(фізика)

учень 11 класу «Фізико-математичної гімназії № 17 Вінницької міської ради»

 

срібна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

11.

Мельник

Олексій Олегович

(фізика)

учень 11 класу Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району м. Києва

 

срібна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

12.

Орєхов

Дмитро Олександрович

(фізика)

учень 11 класу Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району м. Києва

 

срібна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

13.

Рашковецький Михайло Михайлович

(фізика)

учень 10 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» Одеської обласної ради

срібна

Комунальний заклад «Рішельєвський ліцей» Одеської обласної ради

(11 клас)

 

14.

Орлик

Сергій Едуардович

(біологія)

 

учень 11 класу ліцею «Інтелект» м. Києва

срібна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

15.

Пашковська

Ольга Валеріївна

(екологія)

учениця 11 класу Чернівецького міського ліцею № 3 медичного профілю

 

срібна

Буковинський державний медичний університет

16.

Дубова

Софія Андріївна

(математика)

учениця 10 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

бронзова

Комунальний заклад «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

(11 клас)

 

17.

Бабенко

Михайло Павлович

(інформатика)

учень 11 класу Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області

бронзова

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

18.

Селіванов

Андрій Андрійович

(інформатика)

учень 11 класу комунального закладу освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті»

 

бронзова

Дніпропетровський державний університет імені Олеся Гончара

19.

Кліщ

Микола Васильович

(біологія)

учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка

 

бронзова

Львівський національний університет імені Івана Франка

20.

Кузьменко

Дар’я Миколаївна

(біологія)

учениця 11 класу Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області

бронзова

Житлово-комунальний технікум Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова

 

21.

Омельяненко

Андрій Миколайович

(інформатика)

учень 11 класу «Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному училищі імені А. С. Макаренка»

 

учасник

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Навчатимуться за межами України

 

Калашников Вадим Юрійович

(математика)

учень 11 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

 

золота

Національний дослідницький університет «Вища школа економіки» (м. Москва)

 

Зіненко

Дмитро Сергійович

(фізика)

учень 11 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 

срібна

Московський фізико-технічний інститут

 

Нешта

Владислав

Ігорович

(хімія)

учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

срібна

Левенський католицький університет (Бельгія)

 

 

 

Кисіль

Елана Вадимівна

(біологія)

учениця 11 класу Дебальцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Дебальцівської міської ради Донецької області

 

бронзова

Санкт-Петербурзький державний університет

 

В. о. директора Інституту інноваційних
технологій і змісту освіти                       Ю. І. Завалевський

Освіта.ua
22.08.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
У МОН розробили новий порядок проведення ДПА Новий порядок визначає механізм і форми проведення атестації у закладах середньої освіти
Затверджено професійний стандарт вчителя початкових класів Новий професійний стандарт визначає конкретний перелік функцій вчителя початкових класів
Профспілка: роботу вчителів у суботу 1 вересня мають компенсувати Залучення працівників до роботи у вихідні дні може проводитись, але має компенсуватись
Методичні рекомендації з вивчення предметів у 2018/19 році Школи отримали методичні рекомендації з вивчення навчальних предметів в 2018/19 навчальному році
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!