Про призначення стипендій Президента України учасникам та призерам міжнародних учнівських олімпіад з математики, інформатики, хімії, фізики, біології, екології 2014 року

Наказ МОН № 1001 від 08.09.14 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1001 08 вересня 2014 року

Про призначення стипендій Президента України
учасникам та призерам міжнародних
учнівських олімпіад з математики, інформатики,
хімії, фізики, біології, екології 2014 року

На виконання Указу Президента України від 30 грудня 1998 року № 1419 "Про стипендії Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів", постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2008 року № 165 "Деякі питання стипендіального забезпечення" та відповідно до рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 22 серпня 2014 року (протокол № 5/6 – 19) наказую:

1. Призначити стипендії Президента України учасникам та призерам міжнародних учнівських олімпіад з математики, інформатики, хімії, фізики, біології, екології 2014 року, які продовжують подальшу освіту в Україні, за списком згідно з додатком.

2. Керівникам навчальних закладів, де навчаються стипендіати:

2.1. Забезпечити виплату стипендій Президента України призерам міжнародних учнівських олімпіад 2014 року з 1 вересня 2014 року до 1 вересня 2015 року відповідно до Положення про порядок призначення стипендій Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, затвердженого Указом Президента України  від 30 грудня 1998 року № 1419 "Про стипендії Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів".

2.2. Виплату стипендій здійснювати щомісячно за рахунок коштів бюджету, з якого фінансується навчальний заклад, де навчається стипендіат, у межах відповідних бюджетних призначень.

3. Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, яким підпорядковані загальноосвітні навчальні заклади, де навчались та навчаються стипендіати, вжити заходів щодо відзначення вчителів, які підготували призерів міжнародних учнівських олімпіад 2014 року.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Полянського П. Б.

Міністр       С. М. Квіт

Додаток
до наказу Міністерства освіти і науки
08.09.2014 № 1001

Список
учасників та призерів міжнародних учнівських олімпіад з математики, інформатики, хімії, фізики, біології, екології 2014 року, яким призначено стипендії Президента України

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові, предмет

Загальноосвітні навчальні заклади, де навчалися учасники і призери олімпіад

Нагорода, отримана на міжнародній олімпіаді 2014 р. (медаль)

Навчальні заклади, де навчаються учасники олімпіад

1

2

3

4

5

1.

Діомідов Євгеній Олексійович (математика)

учень 11 класу Русанівського ліцею Дніпровського району м. Києва

золота

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

2.

Діденко Роман Володимирович (хімія)

учень 11 класу ліцею №100 "Поділ" м. Києва

золота

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

3.

Хохлов Христофор Володимирович (хімія)

учень 11 класу Природничо-наукового ліцею №145 м. Києва

золота

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

4.

Бурзі Анастасія Костянтинівна (екологія)

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею ім. О. В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

золота

Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця

5.

Палько Назарій Зіновійович (математика)

учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

срібна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

6.

Смірнов Денис Олегович (математика)

учень 10 класу комунального закладу "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

срібна

Комунальний  заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області" (11 клас)

7.

Хотяїнцева Наталія Володимирівна (математика)

учениця 10 класу Києво-Печерського ліцею № 171 "Лідер" Печерського району м. Києва

срібна

Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер" Печерського району м. Києва (11 клас)

8.

Шевченко Ілля Олегович

(інформатика)

учень 10 класу комунального закладу "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

срібна

Комунальний  заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області" (11 клас)

9.

Гордійчук Олег Романович (хімія)

учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

срібна

Львівський національний університет імені Івана Франка

10.

Бондар Єгор Володимирович (фізика)

учень 11 класу Фізико-математичної гімназії № 17 Вінницької міської ради

срібна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

11.

Мельник Олексій Олегович (фізика)

учень 11 класу Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району м. Києва

срібна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

12.

Орєхов Дмитро Олександрович (фізика)

учень 11 класу Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району м. Києва

срібна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

13.

Рашковецький Михайло Михайлович (фізика)

учень 10 класу комунального закладу "Рішельєвський ліцей" Одеської обласної ради

срібна

Комунальний заклад "Рішельєвський ліцей" Одеської обласної ради (11 клас)

14.

Пашковська Ольга Валеріївна (екологія)

учениця 11 класу Чернівецького міського ліцею № 3 медичного профілю

срібна

Буковинський державний медичний університет

15.

Дубова Софія Андріївна (математика)

учениця 10 класу комунального закладу "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

бронзова

Комунальний  заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області" (11 клас)

17.

Бабенко Михайло Павлович (інформатика)

учень 11 класу Харківського навчально-виховного комплексу № 45 "Академічна гімназія" Харківської міської ради Харківської області

бронзова

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

18.

Селіванов Андрій Андрійович (інформатика)

учень 11 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю"

бронзова

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

19.

Кліщ Микола Васильович (біологія)

учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка

бронзова

Львівський національний університет імені Івана Франка

20.

Кузьменко Дар’я Миколаївна (біологія)

учениця 11 класу Харківської гімназії  № 47 Харківської міської ради Харківської області

бронзова

Житлово-комунальний технікум Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова

21.

Омельяненко Андрій Миколайович (інформатика)

учень 11 класу "Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному училищі імені А. С. Макаренка"

учасник

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

           


В. о. директора Інституту інноваційних
технологій і змісту освіти       Ю. І. Завалевський

Освіта.ua
08.09.2014

Популярні новини
Рада має ухвалити закон про відпустки вчителів, – Бабак Невирішеним питанням є законопроект, що дозволить вчителям скористатися звичайною відпусткою
Уряд встановив дату початку навчального року Новий навчальний рік у школах розпочнеться 1 вересня і завершиться 30 червня
Учителів і учнів зруйнованих шкіл переведуть до інших Усі вчителі та учні шкіл, які зазнали пошкоджень, будуть переведені до сусідніх шкіл
Вимоги оплати документів про освіту є незаконними, – МОН Свідоцтва про базову та повну середню освіту й додатки до них видаються безоплатно
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів