Osvita.ua Законодавство Середня освіта Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році

Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році

Наказ МОН № 1079 від 05.08.13 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1079 від 5 серпня 2013 року

Про проведення Всеукраїнських
учнівських олімпіад і турнірів
з навчальних предметів
у 2013/2014 навчальному році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29 вересня 2011 року № 1127 «Про затвердження графіка проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад на 2012–2014 роки» та від 27 червня 2012 року № 751 «Про започаткування щорічної Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, наказую:

1. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням (департаментам) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (далі – органи управління освітою) забезпечити проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, російської мови і літератури, англійської, іспанської, німецької, французької мов, історії, правознавства, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, інформатики, інформаційних технологій, економіки, трудового навчання, педагогіки і психології, фізичної культури і спорту: І етап – у жовтні 2013 року, ІІ етап – у листопаді-грудні 2013 року, ІІІ етап – у січні-лютому 2014 року.

2. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.):

  • 2.1. Здійснити організаційно-методичне забезпечення проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад та турнірів з навчальних предметів 2013/2014 навчального року.
  • 2.2. Забезпечити організацію та координацію проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів згідно з додатком 1.
  • 2.3. Cформувати кількісний склад команд ІV етапу відповідних Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2013/2014 навчального року згідно з рейтингами (додатки 2-22); олімпіади з педагогіки та психології – по 1 учню 11 класу, олімпіади з фізичної культури і спорту – по 2 учні 11 класів (1 хлопець та 1 дівчина) від Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.
  • 2.4. Провести фінальний етап Всеукраїнських турнірів з навчальних предметів згідно з додатком 23.

3. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.) забезпечити загальне керівництво Всеукраїнськими учнівськими олімпіадами та турнірами з навчальних предметів.

4. Органам управління освітою подати до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36):

  • 4.1. До 16 вересня 2013 року пропозиції щодо персонального складу журі фінального етапу Всеукраїнських турнірів юних фізиків, юних хіміків, юних математиків, юних винахідників і раціоналізаторів, юних біологів, юних правознавців, юних географів, юних економістів.
  • 4.2. До 15 листопада 2013 року пропозиції щодо персонального складу журі ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і фінального етапу Всеукраїнських турнірів юних істориків, юних журналістів та юних інформатиків.
  • 4.3. До 5 березня 2014 року завдання ІІІ ета­пу Всеукраїнських учнівських олімпіад, звіти про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та заявки на участь команд у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

5. Органам управління освітою відповідно Автономної Республіки Крим і областей, у яких згідно з підпунктами 2.2, 2.4 пункту 2 (додатки 1 та 23) цього наказу планується проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і фінального етапу Всеукраїнських турнірів з навчальних предметів 2013/2014 навчального року, подати до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти пропозиції щодо програм і складу оргкомітетів відповідних змагань у строки, зазначені в пункті 4 цього наказу.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.

Міністр                                Д. В. Табачник

Освіта.ua
05.08.2013

Популярні новини
Опублікований рейтинг шкіл України 2019 року Освіта.ua складено рейтинг шкіл України за результатами зовнішнього оцінювання випускників шкіл 2019 року
Серпневі онлайн конференції для учителів-предметників Учителі мають можливість взяти участь в конференціях, присвячених навчальному року
Український інститут розвитку освіти замінить старий ІМЗО Новостворений інститут має стати новою агенцією для реалізації шкільної освітньої реформи
Випускники шкіл не володіють мовною вправністю, - експерти Тест ЗНО з української мови демонструє низький рівень мовної вправності випускників
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!