Дистанційний курс англійської для вищого рівня
PR

Курс англійської для вищого рівня – це максимально ефективна система вивчення англійської

Дистанційний курс англійської для вищого рівня

Справжнього успіху досягає той, хто не зупиняється на досягнутому. Ця істина, звісно ж, не нова для вас, якщо ви розмірковуєте над тим, чи не записатись на курс «Англійська для вищого рівня». Швидше за все, ви вже вивчали мову і маєте достатньо хорошу базу, але при влаштуванні на роботу, де потрібна англійська мова «advanced», ви відчуваєте страх і невпевненість у власних силах. Повірте, це не означає, що треба шукати іншу вакансію – необхідно всього лише мати рівень англійської вище середнього.

Дистанційний курс англійської для вищого рівня – це максимально ефективна система, з якою багато хто вже знайомий. На цьому курсі ви вчитесь дистанційно і при цьому маєте постійну можливість зв'язуватися з вашим особистим викладачем.

Проходження курсу доступне після вступного тесту на знання англійської, а щоби переконатися, чи підходить цей курс вам, рекомендуємо завантажити безкоштовний пробний урок з курсу. Якщо ви відчуваєте, що вам не вистачає знань англійської для такого рівня, ознайомтеся з дистанційним курсом англійської для середнього рівня.

Які навички та вміння отримують студенти курсу

Граматика. Рівень знання англійської мови «Advanced» передбачає відмінне знання граматики. Курс повністю відповідає цій вимозі. Граматика вивчається доступно, але в той же час дуже ґрунтовно. Це й інфінітівні конструкції, і присвійний відмінок іменників, і вживання прикметників після дієслів, і модальні дієслова в контексті минулого часу... Вивчіть випадки вживання артиклів, герундія в різних граматичних конструкціях, а також уживання інфінітиву у стійких виразах... Граматика англійської подається так, що ви легко запам'ятовуєте нове й закріплюєте пройдене, виконуючи домашні завдання, які додаються до кожної теми.

Читання й письмо. На курсі ви отримуєте 16 навчальних журналів, кожний з яких складається із двох уроків. Матеріал структурований так, що нова інформація вписана в контекст життєвих ситуацій і легко запам'ятовується. Ви значно покращите свої навички читання й письма, навчаючись на цьому курсі. У результаті для вас не складе труднощів прочитати улюблену книгу в оригіналі або написати зауваження до комерційної пропозиції у вашій фірмі.

Вимова. Щоби почути, як розмовляють англійці, й мати можливість максимально точно відтворювати почуте (тільки так можна домогтися правильної вимови), візьміть аудіодоповнення до курсу, яке складається із 16 CD. Слухайте уважно й повторюйте стільки разів, скільки потрібно вам для прекрасного результату.

Розмовні навички. З кожним уроком ви будете розширювати свій лексичний запас, дізнаючись не менше ніж 80–100 слів з різних сфер – ви зможете підтримати розмову на будь-яку тему, чи то природа, музика, мистецтво, література, географія, екологія, політика, чи міжнародні переговори... І це лише незначна частина того, що ви насправді пізнаєте на цьому курсі.

Не бійтесь почати навчання: рівень англійської «advanced» – те, що вам потрібно! На цьому курсі отримати необхідні знання легко і просто. Після закінчення навчання студенту видається свідоцтво. Це буде вашим безперечним плюсом при працевлаштуванні.

Для того щоби зрозуміти, що ж конкретно вам дасть вивчення англійської мови, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись із цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти англійську мову на високому рівні вам буде простіше простого, адже курс побудований дуже розумно з методичної точки зору.

Якщо ваш рівень англійської недостатній для навчання на цьому курсі, ви можете зареєструватись на дистанційний курс англійської для середнього рівня.

Освіта.ua
08.06.2017