Osvita.ua Іноземні мови Дистанційні курси Дистанційний курс англійської для початківців
Дистанційний курс англійської для початківців
На правах реклами

Курс англійської для новачків включає 32 уроки, збірники вправ і 20 дисків з аудіоуроками

Дистанційний курс англійської для початківців

Англійська мова потрібна прямо зараз, але ви просто не уявляєте собі з чого почати? Ви вчите англійську «все життя», але в найвідповідальніший момент розумієте, що навчання англійської мови доведеться починати з нуля? Тоді вам необхідний дистанційний курс англійської мови, безкоштовний пробний урок якого ви можете завантажити прямо зараз українською або російською мовою.

Вже сама назва курсу - «Англійська для початківців» - досить красномовна: це уроки англійської для новачків, які побудовані за методикою Natural Manner (природного засвоєння знань). А також для тих, хто цінує легкість і простоту викладання матеріалу. Унікальна методика курсу дозволяє освоювати великі обсяги практичного матеріалу вже з перших занять. Ви відразу розумієте, як правильно вимовляються ті чи інші слова, тому що курс забезпечений великою кількістю аудіозаписів, зроблених носіями мови. Більше практики - менше теорії!

Тепер англійську ви можете вивчати вдома, що так важливо для початківців. Ви вчитеся тоді, коли можете і хочете; виконуєте вправи і відсилаєте їх по електронній (або звичайній) пошті своєму викладачу. Ви завжди зможете зв’язатися зі своїм учителем і поставити йому саме ті запитання, які актуальні, а не вислуховувати величезний потік непотрібної інформації. Англійська ЄШКО для новачків містить 32 уроки (16 навчальних журналів), 4 збірки вправ і 20 CD-дисків з аудіоуроками.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть навчання англійської мови за методикою ЄШКО, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок українською або російською мовою. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти англійську мову вам буде простіше простого, адже наш курс для новачків побудований дуже розумно з методичної точки зору.

завантажити безкоштовний урок українською

Завантажити безкоштовний урок російською

Освіта.ua
14.12.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!