Дистанційний курс англійської для середнього рівня
PR

Якщо ви бажаєте вийти на хороший середній рівень знання англійської мови, то цей курс для вас

Дистанційний курс англійської для середнього рівня

Якщо ми вчили англійську мову в школі, ми вважаємо, що знаємо її. При цьому часто не усвідомлюємо, наскільки поверхові й не міцні наші знання. І тільки зіткнувшись з реальною потребою застосувати навик (опинившись закордоном або під час спілкування з іноземцем), ми бачимо проблему і замислюємося про пошук якихось додаткових підручників. Нам необхідно вивчити англійську швидко і ефективно, але, на жаль, далеко не всі навчальні посібники можуть похвалитися такою гідністю...

Якщо у вас виникла необхідність вчитися далі, пропонуємо вам записатися на дистанційний курс «Англійська для середнього рівня». Цей курс відмінно підійде для тих, хто колись вчив мову самостійно або з викладачем, але багато чого вже призабув. Насамперед тому, що матеріал побудований за спеціальною методикою, що дозволяє відразу засвоїти нове і згадати те, що вивчалося раніше.

Спеціальні вправи дають можливість систематизувати ваші знання з граматики, закріпити їх, розширити словниковий запас і, в цілому, вийти на хороший середній рівень англійської мови, приділяючи заняттям всього півгодини на день. Ви вчитеся там, де вам зручно, самі плануєте свій час і ні від кого не залежите. Це дуже важливо, якщо ви студент вишу або працюєте. При цьому ви завжди можете звернутися до свого викладача, який закріплений конкретно за вами. На всі ваші питання з курсу ви отримаєте вичерпні відповіді з рекомендаціями.

Це можливість вчитися, не витрачаючи часу на заняття «для галочки», вибирати темп навчання, який вам підходить: якщо ви в змозі освоїти програму за місяць, то навіщо вам витрачати час і ходити на курси декілька місяців? Також і навпаки: що робити, якщо ви не встигаєте, а заняття підходять до кінця?.. Тільки дистанційне навчання з ефективною методикою може дозволити вам скористатися такою розкішшю, як одночасна економія сил, засобів і індивідуальний підхід.

Якщо у вас є сумніви або ви хочете оцінити матеріал перед тим, як записуватися на навчання, рекомендуємо завантажити безкоштовне пробне заняття курсу російською або українською мовою.

Також для вас буде корисно перевірити свої знання за допомогою тесту самоконтролю - це дасть можливість підібрати курс правильно.

Які навички та вміння отримують студенти курсу

Граматика. Ви вивчите граматику англійської для середнього рівня і зможете самостійно перевірити, чи правильно дотриманий порядок слів у реченні, чи узгоджені підмет і присудок. Для цього курс пропонує вам виконати ряд вправ, які продумані до дрібниць.

Розмовні навички. Ви поповните свій лексичний запас не менш ніж на 1800 нових слів. Це колосальний об'єм. Тому таке «придбання» відразу ж позначиться на вашому лексиконі - ваша мова стане багатшою та яскравішою. Слова ви вивчите дуже швидко, оскільки всі вони включені в контекст тих чи інших життєвих ситуацій.

Вимова. Дуже важливим моментом у вивченні будь-якої мови є тренування вимови. Існує думка, що без мовної практики неможливо домогтися бажаного результату, навіть ретельно займаючись. Це дійсно так. Тому до курсу англійської для середнього рівня пропонується 20 дисків з записами носіїв англійської мови - слухаючи і повторюючи цілі монологи, ви будете з кожним разом впевненіше у своій вимові.

Читання і письмо. Матеріали курсу - 16 навчальних журналів (32 уроки + 4 збірки вправ). Формуванню та вдосконаленню навичок читання і письма в цьому курсі надається велике значення. Виконуючи вправи на переклад (з англійської на російську, і навпаки), ви будете відточувати свої вміння, досягаючи досконалості. У підсумку, ви зможете прочитати текст практично будь-якої складності й самостійно висловити свої думки на папері, не заглядаючи в словник.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть навчання англійської мови, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок російською або українською мовою. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти англійську мову вам буде простіше простого, адже курс побудований дуже розумно з методичної точки зору.

Освіта.ua
08.02.2017