Osvita.ua Вступна кампанія ЗНО в магістратуру Повторне ЗНО у магістратуру відбудеться 5 листопада
Повторне ЗНО у магістратуру відбудеться 5 листопада

Реєстрація вступників для участі в спеціальній сесії ЄВІ триватиме з 07 по 15 жовтня 2019 року

Повторне ЗНО у магістратуру відбудеться 5 листопада

05 листопада 2019 року відбудеться спеціально організована сесія єдиного вступного іспиту з іноземних мов для вступників, які бажають навчатись у магістратурі. Відповідний наказ МОН опублікований Українським центром оцінювання якості освіти.

У зовнішньому оцінюванні зможуть взяти участь вступники, які зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ.

Також у ЗНО з іноземних мов можуть взяти участь абітурієнти, які не зареєструвалися для участі в основній сесії Єдиного вступного іспиту з іноземних мов.

Реєстрація вступників для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ триватиме з 07 по 15 жовтня 2019 року. Її здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти.

Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в містах, де розташовані регіональні центри.

Як відомо, понад 17 тисяч учасників єдиного вступного іспиту з іноземних мов, що проводився за технологією ЗНО в 2019 році і результати якого були необхідні для вступу на деякі магістерські спеціальності, не змогли подолати поріг тесту «склав/не склав».

Тест єдиного вступного іспиту з іноземних мов складається із 42 завдань, кожне з яких оцінюється у один бал.

Більше про ЗНО у магістратуру

Освіта.ua
03.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Хома Неверующий
Новация - министр education and since впервьіе в мире??просит сократить финансирование своей отрасли?? Где такое чудо в мире может бьіть? В проекте госбюджета нам заложили дулю с Маком!! Да здравствует Сокращение!! Правду говорил господин премьер Гончарук- образование будет приоритетом!!!? УРА!
Не дуріть
Наше Монька набите полувумними ‚продажними агентами впливу, грантожерами. Їх мета - скукошити вищу освіту. Це ж треба додуматись- хочу вчитись, за свої гроші- не можна! Йди і пропий!! Чи прись в Росію чи Польщу???! Пані Новосад! АГОВ ?
Роман
Взагалі відмінити ці дебільні зно в магістратуру та після коледжів на сп. Це лишня трата буджетних кощтів. По друге - це вступник може бути досить фаховим юристом, економістом чи інжером а не попаде в магістратуру бо важче дається йому чужа мова. Тим більше що внз України щороку випускають тисячі перекладачів на філологічних спеціальностях. Нехай кожна організація при потребі працевлаштовує перекладачів бо дость їх велика кількість є безробітними і перебиваються репетиторством чи іншими тимчасовими заробітками або їдуть в інші країни...
Student
Придурки з Мон ! Чого 5 листопада, а не 5 вересня??? Навіщо ви знущаєтеся з людей? Коли ці соросівські грантоіди заспокоються?
Вадим
Для Student: Скажи спасібо, що взагалі дали таку можливість.
Інструктор
За проведення ЗНО в магістратуру в липні цього року персоналу ще досі не заплатили, хоча вчителі проводили це ЗНО під час своїх відпусток. Гроші на проведення були передбачені. Питання: "куди поділися?" А тут ще розповідають казки про підвищення зарплатні педагогам...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!